Při ukončení MS vzata HA o pár hodin sex Mužu otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 14:14
Při ukončení Ms vzata HA o pár hodin sex .Mužu otěhotnět?

Dobrý den, chci se zeptat. Antikoncepci beru už 5 let, v den poslední menstruace jsem si vzala pilulku a zhruba po 18h jsem měla pohlavní styk, ráno jsem si vzala další pilulku.Bylo by možné otěhotnět? Je tam nějaké procento? Děkuji za názory

Reakce:

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 11.08.18 14:53
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat. Antikoncepci beru už 5 let, v den poslední menstruace jsem si vzala pilulku a zhruba po 18h jsem měla pohlavní styk, ráno jsem si vzala další pilulku.Bylo by možné otěhotnět? Je tam nějaké procento? Děkuji za názory

Myslím, že minimální, tak rychle ovulace nemůže naskočit.

mroe
Extra třída :D 14536 příspěvků 11.08.18 15:15

Moc tomu nerozumim - beres antikoncepci 5 let a mas podobne dotazy? Doted sis neprecetla letak, ktery je v kazde krabicce? Doted ses nebala?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 15:17

Beru bonadeu , v návodu píšou ze po ukončení jsem chráněna už první den ,když ji nenasazuji poprvé , když jsem si ji brala ráno a sex byl až v ranních hodinanách,tak bych už mohla být teoreticky chráněna?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 15:34

@mroe antikoncepci jsem začala brát ze zdráv.důvodů nikoliv kvůli ochraně momentálně až teď jsem začla žít sexuální život, tak proto taková otázka. Setra byla 1na potratu a od té doby nemůže otěhotnět. Jen chci takové situaci předejít .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >