Při ukončení MS vzata HA o pár hodin sex Mužu otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 14:14
Při ukončení Ms vzata HA o pár hodin sex .Mužu otěhotnět?

Dobrý den, chci se zeptat. Antikoncepci beru už 5 let, v den poslední menstruace jsem si vzala pilulku a zhruba po 18h jsem měla pohlavní styk, ráno jsem si vzala další pilulku.Bylo by možné otěhotnět? Je tam nějaké procento? Děkuji za názory

Reakce:
Zabatko
Závislačka 4774 příspěvků 11.08.18 14:53
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat. Antikoncepci beru už 5 let, v den poslední menstruace jsem si vzala pilulku a zhruba po 18h jsem měla pohlavní styk, ráno jsem si vzala další pilulku.Bylo by možné otěhotnět? Je tam nějaké procento? Děkuji za názory

Myslím, že minimální, tak rychle ovulace nemůže naskočit.

mroe
Neúnavná pisatelka 15755 příspěvků 11.08.18 15:15

Moc tomu nerozumim - beres antikoncepci 5 let a mas podobne dotazy? Doted sis neprecetla letak, ktery je v kazde krabicce? Doted ses nebala?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 15:17

Beru bonadeu , v návodu píšou ze po ukončení jsem chráněna už první den ,když ji nenasazuji poprvé , když jsem si ji brala ráno a sex byl až v ranních hodinanách,tak bych už mohla být teoreticky chráněna?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 15:34

@mroe antikoncepci jsem začala brát ze zdráv.důvodů nikoliv kvůli ochraně momentálně až teď jsem začla žít sexuální život, tak proto taková otázka. Setra byla 1na potratu a od té doby nemůže otěhotnět. Jen chci takové situaci předejít .

Váš příspěvek
Reklama