Při vzrušení nikdy nevlhnu

Anonymní
31.3.20 22:09

Při vzrušení nikdy nevlhnu

Ahoj. :)
Už delší dobu mě trápí, že při sexuálním vzrušení nezvlhnu. Nikdy se mi toho nepodařilo dosáhnout, ani při sebeuspokojování ani při sexu, a tak jsem vždycky nucena použít lubrikační gel. Jsem prostě stále úplně suchá a ať jsem vzrušená sebevíc, nic se na tom nezmění. Máte s tím některá zkušenost - dá se to nějakým způsobem aspoň zlepšit, když už ne zcela napravit?

Osobně si myslím, že za to může záležitost z dětství. Když mi bylo cca 10, 11, začaly se u mě objevovat výtoky - myslím, že to asi bylo normální (jak jsem se dozvěděla později z knížek). Mamka se mi nikdy moc nevěnovala, takže mě táta vzal k dětské doktorce. Ta se na nic moc neptala, nijak mě nevyšetřila a rovnou nám dala hypermangan, ať se v něm koupu. Tak jsem se v něm nějakou dobu koupala, ale výtoky jsem měla tak nějak pořád, jen možná trochu slabší. Takže jsem měla fialovou koupel furt, až mě to přestalo bavit a rodičům jsem nalhala, že ty výtoky už nemám, abych v tom hypermanganu už nemusela sedět. Tak mne napadlo, jestli tohle nemělo nějaký vliv na tu nynější naprostou suchost, jestli mi třeba hypermangan nevysušil sliznice nebo tak něco…? :/
O tom, že dívky a ženy při vzrušení vlhnou, jsem se vlastně dozvěděla jenom z knížek, ani jsem o tom sama nevěděla, když jsem to nikdy neprožila. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2958
31.3.20 23:09

A gynda nic? Může to být psychický blok. Asi bych šel na gyndu, a domluvil se na nějaké dlouhodobé terapii. Necítíš se z toho ve stresu? To je jako když se chlap bojí, že se mu nepostaví, a on se mu fakt z toho strachu nepostaví..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 23:26

Radu nemam. Ja po prvnim porodu mam stejny problem. Bez gelu to nejde. Gynekog neshledal nic zvlastiho :nevim:
Do prvniho porodu to bylo ok. Manzel si uz zvykl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.3.20 23:35

Já to tak měla taky a v těhotenství úplný opak.. neustále vlhká a zůstalo to i po porodu.. :nevim: teď čekám druhý a vrátila se mně ta suchost.. tak jsem zvědavá jestli to už tak zůstane.. :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.4.20 07:00

Lubrikační gel používáme s manželkou odjakživa. Je nedílnou součástí naší ložnice a nikdy jsem o tom nijak nepřemýšlel. Někdy je dostatečně vlhká že to není potřeba ale to jsou spíše výjimky. S gelem je to pohodlnější a příjemnější.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.4.20 09:07

Používáme gel odjakživa, už jsme si na něj zvykli a bereme ho jako běžnou součást sexu. Já sice většinou zvlhnu, ale ne dost na to, aby sex nebolel, takže gel to jistí :)

• Nahlásit
  • Citovat
2323
1.4.20 12:05

Tak běžná taková suchost asi není, já jsem gel nepoužila za celý život ani jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
1.4.20 12:45

…já mělo ze začatku, tak první 2 roky sexování a pak to bylo lepší a lepší a teď bych zas brala o něco míň.
Kolik je ti let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 13:34
@rencina píše: …já mělo ze začatku, tak první 2 roky sexování a pak to bylo lepší a lepší a teď bych zas brala o něco míň.
Kolik je ti let?

Je mi 26. Bohužel sexuální život v posledních letech žádný nemám a i když jsem protějšek někdy měla, o pravidelném sexu nemohlo být řeči. Tak nevím, jestli to na to také může mít nějaký vliv…?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.4.20 13:46
@Ram16G píše:
A gynda nic? Může to být psychický blok. Asi bych šel na gyndu, a domluvil se na nějaké dlouhodobé terapii. Necítíš se z toho ve stresu? To je jako když se chlap bojí, že se mu nepostaví, a on se mu fakt z toho strachu nepostaví..

Nevím… psychický blok bych v tom hledala v případě, kdyby se mi nedařilo zvlhnout při sexu s protějškem, zatímco při sebeuspokojování ano. Vyloženě ve stresu z toho nejsem, mám to tak prostě odjakživa, takže jsem na to v podstatě zvyklá, ale kdyby se to podařilo napravit, samozřejmě bych z toho měla dobrý pocit.
A gynekologie nevím, tam jsem toto téma tedy nekonzultovala. Což bych asi mohla.

• Nahlásit
  • Citovat
5931
6.4.20 15:44
@Anonymní píše:
Ahoj. :)
Už delší dobu mě trápí, že při sexuálním vzrušení nezvlhnu. Nikdy se mi toho nepodařilo dosáhnout, ani při sebeuspokojování ani při sexu, a tak jsem vždycky nucena použít lubrikační gel. Jsem prostě stále úplně suchá a ať jsem vzrušená sebevíc, nic se na tom nezmění. Máte s tím některá zkušenost - dá se to nějakým způsobem aspoň zlepšit, když už ne zcela napravit?Osobně si myslím, že za to může záležitost z dětství. Když mi bylo cca 10, 11, začaly se u mě objevovat výtoky - myslím, že to asi bylo normální (jak jsem se dozvěděla později z knížek). Mamka se mi nikdy moc nevěnovala, takže mě táta vzal k dětské doktorce. Ta se na nic moc neptala, nijak mě nevyšetřila a rovnou nám dala hypermangan, ať se v něm koupu. Tak jsem se v něm nějakou dobu koupala, ale výtoky jsem měla tak nějak pořád, jen možná trochu slabší. Takže jsem měla fialovou koupel furt, až mě to přestalo bavit a rodičům jsem nalhala, že ty výtoky už nemám, abych v tom hypermanganu už nemusela sedět. Tak mne napadlo, jestli tohle nemělo nějaký vliv na tu nynější naprostou suchost, jestli mi třeba hypermangan nevysušil sliznice nebo tak něco…? :/
O tom, že dívky a ženy při vzrušení vlhnou, jsem se vlastně dozvěděla jenom z knížek, ani jsem o tom sama nevěděla, když jsem to nikdy neprožila. :roll:

Podle mě to nebyly “výtoky”, ale normální hlen, který má každá žena (někdy je průhledný, někdy bílý, podle fáze menstruačního cyklu). A holky podle mě začínají mít hlen již nějakou dobu před první menstruací. Překvapuje mě, že spousta gynekologů se to snaží léčit, přitom je to normální jev :thinking: :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama