Při zánětu močáku krev v moči, jsou nutná ATB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mrs.bloud
Kecalka 244 příspěvků 27.12.18 02:04
Pri zanetu mocaku krev v moci, jsou nutna atb?

Jedna se o dospeleho, me. Na zanety trpim, posledni dobou je davam bez atb, stejne jsem nikdy nemela zadny nalez z laborky, rada bych v tom vytrvala. Obcas mivam trochu krve, tentokrat je ji ale vic. Teplotu nemam. Tehotna nejsem.Diky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 11957 příspěvků 27.12.18 04:25

Ano, šla bych si pro antibiotika. Když to pořádně vyléčíš a vyležíß, je velká šance, že se ti to přestane vracet.

anavi13
Závislačka 3290 příspěvků 27.12.18 04:59

@Mrs.bloud určitě to chce vyšetřit, proč ta krev v moči je, hlavně pokud je vidět okem. Nejlépe při opakovaných potížích na urologii. Přecházet to je blbost. Můžeš si zadělat třeba na zánět ledvin a nebo to může být úplně něco jiného, kor když jsi neměla laboratorní nález v moči, pak to chce hledat kde se ty potíže berou. Určitě tu urologii spojit s návštěvou gyndy, přece jenom je to hned u sebe. Třeba nebudou ATB nutná uvidíš dle toho nálezu v moči, ale lékař by to vidět měl.

terien
Echt Kelišová 9126 příspěvků 27.12.18 05:20

Můžeš mi prosím prozradit, jak léčíš zánět močových cest bez atb? A jak zjistíš, že už tam ten zánět není?

Sazuka
Povídálka 38 příspěvků 27.12.18 05:26

Určitě bych zašla k lékaři ať tě vyšetří a pokud zjistí opravdu zánět močáku, tak atb budou na místě když je krev už i viditelná, zánět je potřeba pořádně přeléčit ať se zbytečně nevrací a ty se netrápíš. Zatím můžeš zkusit urologický čaj a hodně pít ať se to tam pročistí.

Lujza031
Kecalka 125 příspěvků 27.12.18 05:26

Kamarádka neustále přecházela, pak měla v moči krev. To už není zánět močáku, ale máš to v ledvinách, takže hezky k doktorovi.
Příště skus více pít a kup si Rowatimex (ten mi pomohl nejvíce je myslím i na ledvinové kameny), taky prosím žádný sex. Tohle doktoři neříkají (nevím proč). Ženy na to trpí nejen tím, že mají krátkou močovou trubici, ale taky tím, že sotva se uzdraví, tak jim to ten jejich zase zanese zpět.
Kdysi jsem to mívala, ale stačí být v teple, nesexovat s nakaženým a hodně pít a ono se to postupně vytratí, že se to nevrátí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 05:32

@Mrs.bloud Pokud mas krev v moci, tak to muze byt opravdu vazne. Nech se dukladne vysetrit na urologii. U me maminky to zacalo krvi a skoncilo radikalni cystektomii s trvalou urostomii a velmi tezkou rekonvalescenci. Tim te nechci nijak strasit, jen upozornit, at to neberes na lehkou vahu :,(

brumi
Kelišová 6600 příspěvků 27.12.18 06:06

@Mrs.bloud v takovím to stavu by jsem pro ně šla učo, já urovna dnes dobírám atb na močák s takovým zánětem a krvní že první dva dny jsme bolestí nemohla anichodit, necelé dva měs zpět jsem měla také ale bez atb,takže se mi to teď vrátilo, jelikož jsem to dostatečně nepřeléčila, a naíc pokud je už i krev zahráváš si s ledvinami a to hodně..... @terien já třeba když mám (lehčí zánět) rozeženu jen urologickým čajempárdní to bolí, klasika příznaky tak se prolívám čajem , uroval akut,v teple dostatek tekutin a pak ok, jenže stejně se to vrátí a pak ta atb je třeba ,zrovna jako teď…

karkarka
Závislačka 3076 příspěvků 27.12.18 06:40

Bez antibiotik zanet mocaku (kdyz mas v moci krev)nevylecis.

Uživatel je onlineTarinka
Echt Kelišová 8288 příspěvků 27.12.18 08:13

Fuj, v listopadu jsem mela zanet poprvy v zivote, nic me nebolelo, bez teploty, bez krve…ale v noci jsem chodila co pet minut, v moci vetsi nalez bilkoviny. Dostala jsem atb, zabraly az prvni den podobrani :roll: v ten den js nasadila i volne prodejny lek Blokurima,ma super recenze.mozna mi nakoce pomohl spis ten. Od te doby se mi to opakovalo jeste jednou, nasadila jsem tu blokurimu a preslo to. S krvi v moci bych si ale.nezahrava­la.K dr bych sla.

mamina89
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 27.12.18 08:45

Při zánětu mocaku jsou vzdy nutná ATB, jinak se nikdy nevylecis. Měla jsem záněty opakovaně, vždy nasazená ATB a za měsíc opět. Šla jsem na gyndu a doktorka mi nasadila ještě ATB čípky do pochvy a ATB pro partnera. Říkala, že si to.predavame a že mi vždy vyleci zánět v mocaku, ale já mám tu bakterií i v pochvě a ona vzdy časem přeleze zpět do mocaku a opět nanovo. Od té doby, co jsem se prelecila i manžel, jsem zánět neměla… :kytka: BTw, při neléčenem zanetu riskujes, že se bakterie dostane do ledvin a to už není žádná sranda. Krev značí už vážnost situace!

Celina
Závislačka 3940 příspěvků 27.12.18 08:47

Určitě bys měla sedět v čekárně u lékaře a ne u PC :think:

blumen
Hvězda diskuse 44516 příspěvků 27.12.18 08:49

@Mrs.bloud doporucil Ti urolog je lecit bez antibiotik? Urcite zajdi na pohotovost/k le­kari, nechej vysetrit moc, zda je to ta pricina a antibioticky prelecit. Mela bys byt v peci urologa, ohrozuje to ledviny.

@mamina89 píše:
Při zánětu mocaku jsou vzdy nutná ATB, jinak se nikdy nevylecis. Měla jsem záněty opakovaně, vždy nasazená ATB a za měsíc opět. Šla jsem na gyndu a doktorka mi nasadila ještě ATB čípky do pochvy a ATB pro partnera. Říkala, že si to.predavame a že mi vždy vyleci zánět v mocaku, ale já mám tu bakterií i v pochvě a ona vzdy časem přeleze zpět do mocaku a opět nanovo. Od té doby, co jsem se prelecila i manžel, jsem zánět neměla… :kytka: BTw, při neléčenem zanetu riskujes, že se bakterie dostane do ledvin a to už není žádná sranda. Krev značí už vážnost situace!

Naprosty souhlas.

richgirl
Stálice 51 příspěvků 27.12.18 08:51

já si tím nedávno prošla..snažila jsem se to léčit sama lékama z lékarny..nakonec jsem to dovedla do takového stadia kdy už jsem musela k doktorce a bez antibiotik to opravdu nedoléčiš..bude se ti to pořád vracet , popřípadě zhoršovat…určitě zajdi k doktorce, mě pichla do prstu a hned zjistila zanet…

Ela025
Kecalka 208 příspěvků 27.12.18 08:57

Zánět močáku, kort s krví vždy patří k návštěvě lékaře, taky teď jeden super mám, taky s krví a bolestí nemůžu ani chodit, teď jsem přišla z urologie a to jsem to nechala přírodní léčbě jen jeden den, protože se mi nechtělo na pohotovost, v noci už jsem si nadávala, že jsem radši měla přežít ty znechucený výrazy v nemocnici, že je otravujete s pro ně většinou blbostí…jako jo, lehčí příznaky ještě stojí o zkoušení rowatinexu, lichořeřišnice, hodně vody a tepla, ale když je viditelně krev v moči, to je na doktora

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >