Příběh služebnice, druhá řada a dál.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineLena 123
Extra třída :D 10214 příspěvků 26.01.19 15:13
příběh služebnice , druhá řada a dál.

Ahojky, taky koukate na pribeh sluzebnice? Ted jsem skoukla 6. dil //. rady, ale seklo se me to. Tak jestli kouka nekdo taky, pojdte poklabosit :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4346 příspěvků 26.01.19 15:26

Viděla jsem 2 řady a super. Už se těším na třetí. Úplně mě mrazí z toho, že se to klidně v reálu může stát :?

Jen doufám, že to nebude ten typ seriálu, kterej se natáhne na spoustu a spoustu řad.

Příspěvek upraven 26.01.19 v 15:28

Kaileee
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 26.01.19 15:27

je to skvělý seriál a taky mě z toho mrazí

Lilyly
Stálice 77 příspěvků 26.01.19 15:29
@Tableta píše:
Viděla jsem 2 řady a super. Už se těším na třetí. Úplně mě mrazí z toho, že se to klidně v reálu může stát :?

Mám to úplně stejně, také mne to děsí. Společně s mužem jsme tento seriál shlédli „jedním dechem“. Ještě doporučuji seriál Černé zrcadlo - Black mirror, to je taky šílené. V podobném duchu. Skvěle hodnocené a velice šokující.

astoret
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 26.01.19 15:30

Koukam, libi se mi, nevim co od toho cekat dal, kniha koncila tam, kde prvni rada.. Jak mam rada Fiennese, tady je fakt slizoun. Nektery sceny jsou fakt drsny, napr. Jak chteli urychlit porod) z toho mi bylo blivno, taky by nemuseli porad zabirat detail obliceje te herecky, jinak ok :)

Příspěvek upraven 26.01.19 v 15:35

astoret
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 26.01.19 15:33
@Tableta píše:
Viděla jsem 2 řady a super. Už se těším na třetí. Úplně mě mrazí z toho, že se to klidně v reálu může stát :?

Jen doufám, že to nebude ten typ seriálu, kterej se natáhne na spoustu a spoustu řad.

Příspěvek upraven 26.01.19 v 15:28

https://m.edna.cz/…esate-serie/ tohle me trochu desi :D

Lilyly
Stálice 77 příspěvků 26.01.19 15:33
@astoret píše:
Koukam, libi se mi, nevim co od toho cekat dal, kniha koncila tam, kde prvni rada.. Jak mam rada Fiennese, tady je fakt slizoun. Nektery sceny jsou fakt drsny, napr. to znasilneni pred porodem, z toho mi bylo blivno, taky by nemuseli porad zabirat detail obliceje te herecky, jinak ok :)

Jo s tím záběrem obličeje mi taky lezli na nervy. Teď jsi mi to úplně připomněla :lol:. Ale oni asi chtěli ještě nejspíš prohloubit prožitek :think:.

astoret
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 26.01.19 15:36
@Lilyly píše:
Jo s tím záběrem obličeje mi taky lezli na nervy. Teď jsi mi to úplně připomněla :lol:. Ale oni asi chtěli ještě nejspíš prohloubit prožitek :think:.

Jo, urcite, kdyz ona ta herecka je dle me hrozne oskliva, tak me s tim lezou na nervy jeste vic, jinak hraje super..

Extra třída :D 10214 příspěvků 26.01.19 15:43

Holky a bude s tim ridicem? To posledni, co jsem videla bylo, ze se ten ridic vyspal s tou svou pridelenou pipkou. Me je te Offred lito, jako ty zabery na jeji oblicej, to je neco. Fakt dobre to hraje. Ten velitel je podle me hlidanej, jakoby po nem vylozene sel ten jeho sef. Ta jeho manzelka me ze zacatku prisla pekna svine, ale pak se ukazalo, ze je vlastne chudak , jak ji postrelili. Asi v jadru jsou oba hodny. Tam je to sileny, to aby se clovek bal vyjit ven , hruza des.

bublinek
Kelišová 5358 příspěvků 26.01.19 15:43

Sleduji, ale jen v TV. Navnadily jste mě. Těším se

Extra třída :D 10214 příspěvků 26.01.19 15:44

A co ji pak ceka, az porodi? To pujde do toho lagru? Nebo dokud je plodna, jede dal?

Extra třída :D 10214 příspěvků 26.01.19 15:46

@bublinek :palec: Je to zavislost :mrgreen: , dlouho me tak nic nechytlo, jak tento serial! :lol:

Extra třída :D 10214 příspěvků 26.01.19 15:47

Da se to nekde skouknout? Krome HBO. Ten se me sekl :(

Kaileee
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 26.01.19 15:54

topserialy.sk

Extra třída :D 10214 příspěvků 26.01.19 15:57

@Kaileee :palec: Super, dekuji. Ja uz ani nemuzu zit bez zhlednuti dalsich dilu, jsem normalne zavisla :lol: , a taky zvedava, jak je to dal. Treti rada uz taky bude, to je desny, uz chci vedet, jak to dopadne,aby to nebyl serial jak Dallas, to by me skrablo, tolik dilu :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >