Příběhy sexuální frustrace

92
24.11.19 22:59

Příběhy sexuální frustrace

V posledním měsíci jsem se nezávisle na sobě bavil s jednou kamarádkou a jedním kamarádem. Oba jsou ve svých vztazích sexuálně frustrovaní. Jejich vyprávění mě celkem zaujalo, takže jsem se rozhodl, že se o to s vámi rozdělím. Rád bych pak věděl váš názor, kolik je podle vás (procentuálně) opravdu spokojených partnerství po všech stránkách? A jaký je poměr sexuálně frustrovaných žen a mužů (1:5?)?

Svědectví první - Kamarádka:
Vetšinou se pohybuji mezi chlapy, takže partnerství, kde je sexuálně frustrovaná žena, jsem až do rozhovoru s ní neznal. Jen tady na emiminu jsem podobné příběhy četl. Znám ji i jejího partnera už mnoho let. Bydlí v paneláku, bez dětí. Myslel jsem si, že jsou spokojení. Mají na sebe spoustu času a skoro žádné starosti. Jen on s ní spí velice zřídka. Trvá to už řadu let. Ona ho ale nechce opustit, ani si hledat milence. Pořád ho miluje a podle vlastních slov lepšího chlapa nepotkala. I sex s ním je prej super, když teda je. Prošla si klasicky všemi stavy sexuálně frustrovaného člověka. Zkusila to po dobrém, po zlém, ptala se co se děje, prosila ho, zlobila se na něj, plakala atd. Pak o sobě začala pochybovat, jestli jí vůbec miluje, jestli se mu tak hnusí atd. Prostě sebevědomí na nule. Pro ženu to musí být vůbec záhul, být pořád odmítaná. Teď je ve stavu apatie. Už to neřeší. Neví co dál. Vyprávěla mi i o dalších třech jejích známých, kde řeší to samé. Každý z nich to řešil milencem/milenkou a teď jsou v různých fázích zničeného vztahu. Po rozvodu, v krizi nebo zamilovaní do milence/milenky.

Svědectví druhé – Kamarád:
Znám jeho i jeho ženu. Mají dvě děti (5 a 7 let) a dům. On je vtipnej a při jeho popisu, jak se věci mají, jsem se fakt bavil. Jeho žena je velice pěkná a energická. Spokojený pár až teda na sexuální frustraci mého kamaráda. Poslední tři roky se snažil přiblížit jejich sexuální život k úrovni před dětmi. Zkusil toho opravdu hodně, ale ničeho nedosáhl. Jeho žena prostě o něj ztratila zájem. Na řadu přišly pochybnosti, pošlapené sebevědomí atd. Jak on sám říká, je peklo být v domě se ženou, kterou miluješ, která je krásná a sexy, a která už ale v tobě nevidí partnera. Prý že jí sex už nebaví (v 38 letech). On si myslí, že jde spíš o selektivní frigiditu, kdy partner či partnerka ztratí jakoukoli chuť mít sex se svým partnerem/partnerkou. Shodli jsme se, že lékem je milenec či milenka, kdy se takto postižený vyléčí během chvíle ;).

Jemu došla trpělivost v létě. Prý se vrátil z práce. V kuchyni hroznej bordel a jako správný muž v 21. století se převlékl a hned začal uklízet. Měl hlad, tak si během úklidu krájel buchtu na kuchyňské lince. Po půl hodině byl skoro hotov. Přijela jeho žena a sprdla ho za to, že dělá bordel na lince, kterou on před chvílí uklidil a až by byl se vším hotov, uklidil by i ty drobečky. Nevěřícně na ní koukal, jestli si dělá srandu. Pochopil, že svou ženu opravdu nenažhaví domácími pracemi. Tak se rozhodl na problém jít z druhé strany:

• Nebude se snažit změnit svou ženu, ale změní sebe
  • Ujasnil si priority. Což jsou jeho děti a pak dlouho dlouho nic.
  • Svou ženu přestane vnímat jako partnerku, ale jako dobrou matku jeho dětí. Pokusil se naprosto odprostit od jakýchkoli sexuálních tužeb k její osobě. Přesměroval energii z vlastní nadrženosti do dalších oblastí svého života. Nové hobby, kamarádi, děti atd…. Vyhýbá se jakémukoli sexuálnímu kontaktu s ní. Samozřejmě chce, aby děti byly šťastné a tak dělá vše proto, aby byla šťastná i ona. Vše dělá jako dosud. Obejme jí, políbí, stará se o děti, plánuje výlety s rodinnou atd. Jen prostě po ní nevyjíždí a víc masturbuje. Sebevědomí si zlepšuje flirtem s jinými ženami.
  • A hlavně se s ní nechce hádat. Na nic si nestěžuje. Kdykoli mu něco vyčte ona, tak se jí omluví. Podle jeho slov, je kupodivu tohle mnohem těžší než žít v celibátu. Omlouvat se, tak aby to neznělo sarkasticky i v situacích, kdy by ji nejraději poslal do zádele.

A světe div se. Jeho žena si té změny všimla. Před nedávnem mu prý řekla, že se teď cítí šťastná a jak moc ho miluje. Sex se samozřejmě nezměnil. On, který ji chtěl být vždy věrný a chtěl s ní zestárnout, je teď otevřený mileneckému vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1801
24.11.19 23:14

@Chlapp Po všech stránkách? Takových asi moc nebude, všude je něco! Ale závažnost těch jednotlivých problémů se bude dost lišit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
24.11.19 23:19

Ještě, že nejsem frustrovaná a držím se hesla, dát chlapovi tolik do těla, aby neměl čas ani sílu na jiný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29240
24.11.19 23:25

Nechápu ten enormní zájem o tohle téma :nevim: Frustrovaní jsou jistě na obou stranách, vice bude mužů, hádám. Sama se frustrovaně necítím, ale chápu všechny strany. Občas to není jednoduchý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8565
24.11.19 23:26

Nekonečný příběh…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
25.11.19 00:15

@Chlapp poslední dobou je tu každý den minimálně jeden příspěvek na toto téma. Buď se lidi nudí a píší nesmysly do diskuse anebo je prostě fakt, že v každém vztahu je něco… A chybí mi definice co je opravdu šťastný pár?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60235
25.11.19 00:31
@roba18 píše:
@Chlapp poslední dobou je tu každý den minimálně jeden příspěvek na toto téma. Buď se lidi nudí a píší nesmysly do diskuse anebo je prostě fakt, že v každém vztahu je něco… A chybí mi definice co je opravdu šťastný pár?

Takový, který si rozumí ve všech směrech, jestli to vůbec může existovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.11.19 00:44

V prvním manželství jsem to řešil milenkama a byl z toho rozvod. Teď jsem ve druhém manželství a nevím, jestli to mám řešit stejně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17122
25.11.19 01:09
@bymi píše:
V prvním manželství jsem to řešil milenkama a byl z toho rozvod. Teď jsem ve druhém manželství a nevím, jestli to mám řešit stejně :)

To zalezi, jestli se chces rozvadet. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 07:08

Zažila jsem to ve 2 vztazích. První 5 let, prestalo ho to bavit po roce. Důvod proč spolu spíme 1× za měsíc „nevěděl“. Nemá snad ani cenu zmiňovat, že jsem zkusila vše, aby byl sex ok. Nic. Druhý vztah probíhá nyní. Po půl roce sex velmi málo, partner říká, že mu to nic neříká, že to málo cítí, i orgasmus je velmi slabý. Údajně to má co dočinění s jednou části jeho života, co bude v pořádku toto jaro. Jsem zvědavá. Ve mě chybu neviděl údajně ani jeden. Mám sex ráda, v posteli se nebranim skoro ničemu, nikdy si žádný chlap nestěžoval a zájem o mě je, nemyslím si tedy, že by to bylo vzhledem. Na začátku ze mě byli oba unešený. Teď je mi vyčítáno, že nejsem tolik sexy, ale ne vzhledem, ale chováním. No bodejď by jo, když mám sebevedomi na nule, když mě odmítá už druhý chlap. Není nic horšího než útrpný výraz ve tváři polovičky, když ho začínáte svádět a vidíte, jak si přeje, abyste přestali… Milence bohuzel nevylučuju, pokud se situace nezlepší. Ještě mám dávám naději.

• Citovat
  • Nahlásit
33062
25.11.19 07:29
@růžový achát píše: :?.. raději nic psát nebudu, přeci vám nezkazím celej tejden… :roll:

Me nezkazis, jsem napnuta, jestli chces vylit vsechny sve frustrace najednou, coz rozdychat by bylo na vic nez tyden, nebo naopak vsechny sejmout, ze ty mas dokonaly vztah, kde si absolutne rozumite v absolutne vsem :lol: jen upozornuju, ze emimino je takovych vztahu plne :jazyk:

Na diskuzich o sexualni frustraci je videt, ze muzi umi pofilozofovat a diskutovat ve velmi rozvitych vetach :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
25.11.19 07:40
@roba18 píše:
@Chlapp poslední dobou je tu každý den minimálně jeden příspěvek na toto téma. Buď se lidi nudí a píší nesmysly do diskuse anebo je prostě fakt, že v každém vztahu je něco… A chybí mi definice co je opravdu šťastný pár?

No já jsem si taky myslel, že to je spíš minoritní problém. Tady to člověk čte hodně, ale pořád to může brát, že do diskuzí hlavně přispívají lidé s tímto problémem. Není to přeci representativní vzorek populace. Na druhou stranu vztahy mého kamaráda i kamarádky jsem měl za bezproblémové. Nakonec oba řeší to samé. Je to trochu k nepochopení v dnešní sexuálně otevřené době. Kdo by měl problém se dohodnout na dostatečné frekvenci a kvalitě. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33062
25.11.19 07:41
@růžový achát píše:
@PaníKadrnožková Už nejsem sexuálně frustrovaná :P… bohužel :?, nevím jak se to mohlo stát!!! :cert: :cert: :cert:

Potvoro :roll: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33062
25.11.19 07:42
@Chlapp píše:
No já jsem si taky myslel, že to je spíš minoritní problém. Tady to člověk čte hodně, ale pořád to může brát, že do diskuzí hlavně přispívají lidé s tímto problémem. Není to přeci representativní vzorek populace. Na druhou stranu vztahy mého kamaráda i kamarádky jsem měl za bezproblémové. Nakonec oba řeší to samé. Je to trochu k nepochopení v dnešní sexuálně otevřené době. Kdo by měl problém se dohodnout na dostatečné frekvenci a kvalitě. :think:

A ty to tak zevrubne a do detailu resis proc? :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
25.11.19 07:44
@Russet píše:
Nechápu ten enormní zájem o tohle téma :nevim: Frustrovaní jsou jistě na obou stranách, vice bude mužů, hádám. Sama se frustrovaně necítím, ale chápu všechny strany. Občas to není jednoduchý.

Já si dřív myslel, že chlapů bude třeba 50× víc. Když to tady ale čtu a přidá se k tomu i zkušenost v mém okolí, tak to vypadá, že tem poměr je několikánásobně nižší a spokojených párů je taky mnohem méně než bych čekal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat