Příběhy snažilek a zkušenosti

Anonymní
29.12.19 21:12

Příběhy snazilek, pribehy a zkusenosti

Ahoj vsem, tak me napadlo, ze by jsme se tu mohli navzajem podporit a rict si pribehy, jak to ktera mate. Uspesnych i neuspechnych pribehu si budu velice vazit. Ja sama jeden mam, je mi 20, uz rok a 2 mesice touzime po miminku a porad nic. Cekame ted na spermiogram jak dopadne. Tak snad se brzy zadari.. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1044
29.12.19 21:17

Taky jeden mám. Snažili jsme se od roku 2014. V roce 2016 IVF, skončilo v 9tt zamlkle. Letos v dubnu byl partner na operaci a zadařilo se přirozeně. Jsem v 19tt. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 21:26

@Jessica4 gratulujiti, snad se brzy taky dockam. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1044
29.12.19 21:33
@Anonymní píše:
@Jessica4 gratulujiti, snad se brzy taky dockam. :palec:

Taky přeji ať se brzy zadaří. Snad to nebude nic vážného a když už, tak ať se problémek snadno řeší :) :hug: ale za to to stojí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 21:51

Snažili jsme se přes 2roky. 4 potraty. Dr to nechtěla řešit. Po posledním potratu minuly rok na Vánoce jsem si vydupala vyšetření v CARu, doktorka nechtěla. Tam už jsme ani nedošli. Momentálně jsem ve 27tt. Od začátku tehotenstvi na rizikovem. Běháme po vyšetřeních a po tom všem má naše malé menší vadu. Mě i manželi je 21.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.12.19 22:13
@Anonymní píše:
Snažili jsme se přes 2roky. 4 potraty. Dr to nechtěla řešit. Po posledním potratu minuly rok na Vánoce jsem si vydupala vyšetření v CARu, doktorka nechtěla. Tam už jsme ani nedošli. Momentálně jsem ve 27tt. Od začátku tehotenstvi na rizikovem. Běháme po vyšetřeních a po tom všem má naše malé menší vadu. Mě i manželi je 21.

Jezis, to me mrzi, tak ti budu drzet palecky…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama