Přibírám, i když nejím

Anonymní
29.8.20 23:46

pribiram ikdyz nejim

Poslední asi 2 týdny mě začal hodně trápit žalůdek a celkově břicho. Vždy, když jsem omylem zanedbala jídlo, měla jsem na druhý den o půl kila až kilo méně. Teď jsem zase zanedbala jídlo a za den jsem měla asi 600 cal. a váhu mám úplně stejnou. Byla jsem i na velké brzo ráno a stejně je ta váha stejná. (uvědomuji si, že 600 cal je málo a je to nezdravé!!! stane se mi to omylem jednou za čas) Trápí mě k tomu bolesti bříška a velká plynatost. Bříško mám úplně nafouklé a pravou část o trošku větší, než tu levou. Nechci se zbytečně strašit, ale toto už není sranda. 8o Tak snad mi pomůžete, protože se k doktorovi teď nedostanu. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1224
30.8.20 00:23

1.) Proč by ses nedostala k doktorovi? Buď pohotovost nebo hned v pondělí obvodni.

2.) Já si myslim, že si ku_vis žaludek tím, že nejis.

Edit: A pokud si myslíš, že tímhle zhubnes, pleteš se, k hezké postavě se musíš vždycky projíst :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
30.8.20 00:38

Nejíst, když chceš hubnout, je ta úplně největší blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
30.8.20 00:44
@Anonymní píše:
Poslední asi 2 týdny mě začal hodně trápit žalůdek a celkově břicho. Vždy, když jsem omylem zanedbala jídlo, měla jsem na druhý den o půl kila až kilo méně. Teď jsem zase zanedbala jídlo a za den jsem měla asi 600 cal. a váhu mám úplně stejnou. Byla jsem i na velké brzo ráno a stejně je ta váha stejná. (uvědomuji si, že 600 cal je málo a je to nezdravé!!! stane se mi to omylem jednou za čas) Trápí mě k tomu bolesti bříška a velká plynatost. Bříško mám úplně nafouklé a pravou část o trošku větší, než tu levou. Nechci se zbytečně strašit, ale toto už není sranda. 8o Tak snad mi pomůžete, protože se k doktorovi teď nedostanu. 8o

V nemocnicích jsou pohotovosti. Nebo nemůžeš chodit? Neboj, tady nikoho nepostrašíš a ani se nikdo nesmeje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 01:08

Taky nežeru a nabiram, co štítná žláza? Já s ní mám problémy…nebo příp. nějaký odvodnujici detox?

• Citovat
  • Nahlásit
5200
30.8.20 07:17

Je blbost se vážit každej den. Jestli praktikujes nějaký divný diety dlouhodobě tak máš asi pěkně rozhozenej metabolismus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
857
30.8.20 07:51

Hele, řeknu ti tajemství. Když občas nejíš, tak se stane to, že něco málo shodíš, protože tělo sáhne do zásob. Ale dělej to často a tělo se naštve a začne z každého jídla co sníš ukládat maximum do tuků, aby mělo pak do čeho zase sáhnout, až zase nebudeš jíst. A docela špatně se tohohle návyku zbavuje.
A tak se pak stane, že (jako já) projdeš kolem rohlíku a máš 2 kila nahoře.
Prostě je nutné pravidelně a zdravě jíst a nebudeš nabírat.
Ten zbytek už je otázka na doktora. Tady ti neporadí nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5945
30.8.20 08:00

Kolik ti je, že píšeš o sobě, že máš bříško? Jsem přesvědčena, že bříško mají tak předškolní děti. Jinak se vykašli na vážení a jdi k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 08:01
@Kfětoslava píše:
Kolik ti je, že píšeš o sobě, že máš bříško? Jsem přesvědčena, že bříško mají tak předškolní děti. Jinak se vykašli na vážení a jdi k dr.

Napadlo mě to samé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5945
30.8.20 08:06
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Napadlo mě to samé…

Stejně si myslím, že je to opět troll, ty poslední dvě věty to zabily :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19807
30.8.20 08:25

Ty už jsi tu psala co

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
30.8.20 12:15

Tak se nedívej na břicho aby si neviděla jak je ta jedna část nafouklá a nebo lež celý den na břichu, třeba se to srovná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4594
31.8.20 14:43
@Anonymní píše:
Poslední asi 2 týdny mě začal hodně trápit žalůdek a celkově břicho. Vždy, když jsem omylem zanedbala jídlo, měla jsem na druhý den o půl kila až kilo méně. Teď jsem zase zanedbala jídlo a za den jsem měla asi 600 cal. a váhu mám úplně stejnou. Byla jsem i na velké brzo ráno a stejně je ta váha stejná. (uvědomuji si, že 600 cal je málo a je to nezdravé!!! stane se mi to omylem jednou za čas) Trápí mě k tomu bolesti bříška a velká plynatost. Bříško mám úplně nafouklé a pravou část o trošku větší, než tu levou. Nechci se zbytečně strašit, ale toto už není sranda. 8o Tak snad mi pomůžete, protože se k doktorovi teď nedostanu. 8o

Tak co dělá žalůdek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama