Přibírání kojence - málo pije

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 10:15
přibírání kojence - málo pije

Ahoj, máte některá zkušenost s tím, že tříměsíční kojenec nemá chuť k jídlu, málo pije a přesto přibírá 150 g týdně? Je to možné, nebo se mi to jenom zdá a mléko vytáhne?

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 12.03.18 10:23

Řekla bych, že se Ti to jen zdá ;) taky jsem měla takový pocit a dle doktorky přibíráme krásně, takže pokud Ti doktor říká, že je vše v pořádku, tak bych se nestresovala, akorát přijde o mléko, což určitě nechceš.. naší malé je teď pět měsíců a pár dní a kolikrát jí jen jednou za čtyři hodiny, ale tak strašně se nacpe, že většinou ublinkne, takže fakt nemám strach, že by toho mléka vypila málo :) nepřibíráme sice nějakým závratným tempem, ale malá je strašně aktivní, takže doktorka říkala, že toho hodně spálí tím pohybem :)

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 12.03.18 10:26

Vůbec to neřešte. Dítě si samo řekne, pokud nemá hlad, tak prostě nemá a má dost ;) To se vám jen zdá ;)

Patie
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 2 inzeráty 12.03.18 10:30

To se ti spíš zdá, já cítím, že mlíko teče tak půl minuty a pak už netuším, jestli si jen dudá nebo pije. Přibírá kolem 100g týdně, někdy i míň :)

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 12.03.18 11:11

Proto ja mam vahu a vazim pred a po kojeni abych vedela kolik vypije. Prvni tydny jsem ji vazila porad, ted je ji mesi a vazim ji jak se mi chce. Treba dvakrat denne. Mam totiz strach, aby nemela hlad. Takze kdyz si vezme min, tak ji davam za 2 hodky zas. Kdyz si vezme vic, tak ji necham spat jak dlouho chce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >