Přibírání kojence - málo pije

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.03.18 10:15
přibírání kojence - málo pije

Ahoj, máte některá zkušenost s tím, že tříměsíční kojenec nemá chuť k jídlu, málo pije a přesto přibírá 150 g týdně? Je to možné, nebo se mi to jenom zdá a mléko vytáhne?

Reklama

Reakce:

Twixinka
Kecalka 439 příspěvků 4 inzeráty 12.03.18 10:23

Řekla bych, že se Ti to jen zdá ;) taky jsem měla takový pocit a dle doktorky přibíráme krásně, takže pokud Ti doktor říká, že je vše v pořádku, tak bych se nestresovala, akorát přijde o mléko, což určitě nechceš.. naší malé je teď pět měsíců a pár dní a kolikrát jí jen jednou za čtyři hodiny, ale tak strašně se nacpe, že většinou ublinkne, takže fakt nemám strach, že by toho mléka vypila málo :) nepřibíráme sice nějakým závratným tempem, ale malá je strašně aktivní, takže doktorka říkala, že toho hodně spálí tím pohybem :)

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 12.03.18 10:26

Vůbec to neřešte. Dítě si samo řekne, pokud nemá hlad, tak prostě nemá a má dost ;) To se vám jen zdá ;)

Patie
Ukecaná baba ;) 2181 příspěvků 2 inzeráty 12.03.18 10:30

To se ti spíš zdá, já cítím, že mlíko teče tak půl minuty a pak už netuším, jestli si jen dudá nebo pije. Přibírá kolem 100g týdně, někdy i míň :)

vertunka
Závislačka 3789 příspěvků 12.03.18 11:11

Proto ja mam vahu a vazim pred a po kojeni abych vedela kolik vypije. Prvni tydny jsem ji vazila porad, ted je ji mesi a vazim ji jak se mi chce. Treba dvakrat denne. Mam totiz strach, aby nemela hlad. Takze kdyz si vezme min, tak ji davam za 2 hodky zas. Kdyz si vezme vic, tak ji necham spat jak dlouho chce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama