Přibírání kojence - málo pije

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.03.18 10:15
přibírání kojence - málo pije

Ahoj, máte některá zkušenost s tím, že tříměsíční kojenec nemá chuť k jídlu, málo pije a přesto přibírá 150 g týdně? Je to možné, nebo se mi to jenom zdá a mléko vytáhne?

Reklama

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 12.03.18 10:23

Řekla bych, že se Ti to jen zdá ;) taky jsem měla takový pocit a dle doktorky přibíráme krásně, takže pokud Ti doktor říká, že je vše v pořádku, tak bych se nestresovala, akorát přijde o mléko, což určitě nechceš.. naší malé je teď pět měsíců a pár dní a kolikrát jí jen jednou za čtyři hodiny, ale tak strašně se nacpe, že většinou ublinkne, takže fakt nemám strach, že by toho mléka vypila málo :) nepřibíráme sice nějakým závratným tempem, ale malá je strašně aktivní, takže doktorka říkala, že toho hodně spálí tím pohybem :)

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 12.03.18 10:26

Vůbec to neřešte. Dítě si samo řekne, pokud nemá hlad, tak prostě nemá a má dost ;) To se vám jen zdá ;)

Patie
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 10:30

To se ti spíš zdá, já cítím, že mlíko teče tak půl minuty a pak už netuším, jestli si jen dudá nebo pije. Přibírá kolem 100g týdně, někdy i míň :)

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 4140 příspěvků 12.03.18 11:11

Proto ja mam vahu a vazim pred a po kojeni abych vedela kolik vypije. Prvni tydny jsem ji vazila porad, ted je ji mesi a vazim ji jak se mi chce. Treba dvakrat denne. Mam totiz strach, aby nemela hlad. Takze kdyz si vezme min, tak ji davam za 2 hodky zas. Kdyz si vezme vic, tak ji necham spat jak dlouho chce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama