Reklama

Přibírání miminka na umělém mléku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verus7
Stálice 77 příspěvků 20.02.17 10:48
přibírání miminka na UM

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat jak Vám přibralo vaše mimi od narození do 9.týdne.
Moje malá měla porodní váhu přesně 3kg a teď v devíti týdnech na kontrole vážila už 5kg. Zdá se Vám to hodně? Od dvou týdnů přikrmujeme sunarem, teď už kojím jen dvakrát denně.
Děkuji všem za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7687 příspěvků 20.02.17 11:16

@verus7 já tedy plně kojim malý se narodil 3300g z porodnice nás pouštěli s váhou 3170g a v 8 týdnech měl 4960g takže myslím že 5 kg v 9 týdnech není nějak moc..

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 20.02.17 11:39

Klárka měla porodní váhu 2830, 2630 nás pouštěli z porodnice. Ted ve 4,5 měsících na kontrole měla 5,6kilo.. Je plně na UM.. A co jsem vypozorovala, tak je jedna z nejmenších, co v okolí máme.. S kamarádkou jsme porovnávali kartičky od mudr a to co má naše ve skoro 5 měsících měl jejich klučina v 10 týdnech :mrgreen:

warita
Kelišová 7454 příspěvků 20.02.17 11:53

Moje holcicka mela porodni vahu 2980g a na 12 tydnech vazila 5130g. Jsme plne na UM. Pediatrovi se navic zdalo, ze s 56cm je nejaka hodne mala. Ja jsem se rozhodla, ze se nebudu stresovat. Ja byla strasne drobne ditko a ted mam normalnich 162cm. Lea bude asi po mne, ale vsak uvidime.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama