Přibírání na váze na začátku těhu

25
7.4.20 07:36

Přibírání na váze na začátku těhu

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat kdy jste začali pribirat? Jsem v 15tt a nemám navrch nic… prvni 3měsíce jsem šla kilo dolu protože mi bylo furt zle, celý dny. Jedla jsem pořádně jen ovoce, zeleninu a pila hodně mléka protože to mi dělalo dobře :). Ted tahnu ctvrtej měsíc. Mám zpět jen to kilco co jsme shodila. Myslím si že jím dostatečně. A snažím se všechno. Přítel mi teda tvrdí ze skoro nejim. Ale ja mam pocit ze vic do sebe nenarvu ???? :D. Jen mě zajímá jestli je ještě brzo na nějaký přírůstky váhy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34756
7.4.20 07:38
@Andula28 píše:
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat kdy jste začali pribirat? Jsem v 15tt a nemám navrch nic… prvni 3měsíce jsem šla kilo dolu protože mi bylo furt zle, celý dny. Jedla jsem pořádně jen ovoce, zeleninu a pila hodně mléka protože to mi dělalo dobře :). Ted tahnu ctvrtej měsíc. Mám zpět jen to kilco co jsme shodila. Myslím si že jím dostatečně. A snažím se všechno. Přítel mi teda tvrdí ze skoro nejim. Ale ja mam pocit ze vic do sebe nenarvu ???? :D. Jen mě zajímá jestli je ještě brzo na nějaký přírůstky váhy :nevim:

Neboj, to přijde. Jiné se tu kácí z kila navrch za měsíc. Jestli prospívá miminko, je to OK. Přítel si asi myslí, že máš jíst za 2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
7.4.20 07:41

@Russet jo to říká pořád 😀 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1800
7.4.20 07:46

@Andula28 já jsem hubla asi do 5. měsíce (naštěstí bylo z čeho). K porodu jsem šla s +2kg oproti startovací váze. Prostě mi nebylo dobře celou doby, když jsem k obědu snědla talíř polívky, byl to výkon. Dcera měla 3,3kg, normálně zdravá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1759
7.4.20 07:46

Za prvni 3 mesice jsem pribrala 6 kg. Pomuze ti nejak tato informace? Do porodnice jsem sla nakonec s 65 kg a merim 175 cm. Dcera krasne miminko 3,5kg. Dulezite je jak roste mimino, ne tvoje vaha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
7.4.20 07:47

Já začala přibývat na váze od pátého měsíce. Co měsíc to 4 kila, a to mi bylo celé těhotenství zle. A to opravdu nechceš. Naštěstí je vše pryč a vypadám jak před porodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
7.4.20 07:50

Jo tak to jsem ráda. Ono to má asi každá jinak… jen me to trošku zarazelo ze mam jen zhuble kilo zpět. Nicméně bříško mi roste pěkně a na posledním ultrazvuku jsem byla ve 12tt a roste pěkně. Ted jdu az 22.4. Tak jsem zvědavá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
M-A
689
7.4.20 07:58

@Lerista Jezisi ja myslela s +65, ne celkově… než mi to došlo, tak jsem čuměla na mobil s otevřenou pusou :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56454
7.4.20 08:03

@Andula28 v prvním těhotenství jsem začala přibírat až po 20 týdnu, v té době to už řešil i můj doktor, že by bylo fajn začít přibírat. Teď pomalu končím 18tt a za poslední týden jsem přibrala asi 1kg, ale na začátku jsem šla 2 dolů, takže mám stále -1 oproti výchozí váze, miminko roste, tak to neřeším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
7.4.20 08:06

@M-A já jsem si říkala 😀 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
7.4.20 08:07

@tezi jo asi to taky nebudu hrotit. Uvidíme po tom 22. Na ultrazvuku 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5360
7.4.20 08:09

@Andula28 buď ráda, nikde není psané že ženská musí jíst za dva a přibrat 30kg :lol: neměla by si samozřejmě držet dietu aby ti něco nechybělo ale třeba já do sebe prakticky nedostanu nic co obsahuje cibuli- takže 90% vařeného jídla :mrgreen: po skoro každém ovoci a zelenině je mi zle :poblion: takže moje strava se už 8m převážně skládá z jogurtů a cereálií :mrgreen: taky podle toho vypadá můj váhový přírůstek :zed:
Takže se nestresuj na to bude ještě hodně jiných situaci a jez jak tělo potřebuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4740
7.4.20 08:23

Já první trimestr hubla, ačkoli mi bylo úplně dobře a jedla jsem jak protržená. Vůbec to nechápu, ale bylo to tak. Potom jsem začala pomaličku nabírat a rodila jsem s pěti kily navrch od startovací váhy. Kolik vážíš je úplně jedno, hlavně aby mimino prospívalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
7.4.20 08:51

Taky bych řekla, že pokud je miminko v pořádku a roste, na váze nezáleží :) Já jsem 28tt a mám o 2kg méně než před těhotenstvím. Miminko roste krásně, prospívá. Já hubnu a roste mi jenom pupek. Každé tělo to prostě má jinak. Já věřím, že ví co dělá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
7.4.20 10:07

@Eliskaxox jojo ja treba úplně moc nedavam maso. Nebo teda nezvladal jsem ho prvni tri měsíce ted uz se to trosku lepší ale jak cítím maso které mam uvarene ze druhého dne tak okamziter letim nad wc :zed: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat