Přibírání na váze po vitaminu B - doporučte prosím kys. listovou

32
28.7.21 19:55

Přibírání na váze po vitaminu B - doporučte prosím kys. listovou

Krásný večer :kytka:

Holky, prosím, doporučte mi nějakou kyselinu listovou, po které víte jistě, že jste nenabraly na váze :hug:

Jsem nyní v 8. týdnu těhotenství a brala jsem kyselinu listovou, už nevím, od jaké značky, poté jsem zakoupila B-komplex v DM, ve kterém je dost té listovky, asi 600 uq v jedné tabletě. Začala jsem ale dost přibírat. Nedošlo mi to hned a myslela jsem, že více jím, nebo je to hormony a myslím, že takto brzy zatím není proč takto přibírat, tak jsem zkusila na dva dny vitaminy vysadit a na váze o 2 kila méně 8o 8o 8o

Když jsem teď vysadila, tak se samozřejmě snažím kyselinu listovou doplňovat nějak více ve stravě, jím hodně zeleniny, ovoce, cereálie s vit. B9 a taky jsem si kupovala nějaký nápoj, ale stejně se takto nedostanu na více než 400 uq s jistotou a nejde to takhle stále :roll:

Poraďte prosím, pokud je tu někdo, kdo po tomhle vitaminu taky přibíral, na co jste přešly? Moc děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2088
28.7.21 20:12

Ja si uplne nemyslim, ze by si nabrala kila po kyseline listovy :lol:

Uz x let ji jim, stridam znacky a nikdy jsem nenabrala ani deko.

A hlavne za dva dny o dve kila min jen proto, ze si vysadila vitamin? To sis mozna predtim dosla poradne na zachod, ne? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1559
28.7.21 20:17

@kamissek béčko ale fakt může podporovat chuť k jídlu, proto se doporučuje „nežravým“ dětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
28.7.21 20:21

Po kyseline listove nabrat fakt nemůžeš… To bych teď asi byla jako slon ve 39tt 😏 :wink:a navíc si můžeš taky říkat v hlavě že jis za dva… To je taky způsob jak se hodně žen obhajuje kvůli jídlu… Bohužel není to pravda je to jen v hlavě… A po B přibrat taky jen tak nemůžeš… 😊Takže problém bude jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
28.7.21 20:28

@Misasisi Jsem si jistá, že problém nikde jinde není. Mezi tyhle ženy já rozhodně nepatřim. Právě že se hlídám celkem dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
28.7.21 20:29

@JanaDaR Já o tom právě vím, ale koukám, že tady zase bude každý chytrý, místo toho, aby mi tu někdo poradil, když říkám, že jsem si tím 100% jistá. :nevim: Achjo… :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1559
28.7.21 20:30

@kamissek tak se měj. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
28.7.21 20:32

@peta1003 Jak tak koukám, tak tady z toho zase bude mít každý akorát srandu :pocitac: :lol: Holky, proč to teda komentujete? Já říkám, znovu, že jsem si tím stopro jistá… Z ničeho jiného to být nemůže. :roll: Možná, že jste měly nějakou jinou listovku, já nevím, každopádně spíš jsem myslela ten B-komplex co teď beru tak 3 týdny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
28.7.21 20:33

@JanaDaR :srdce: Hezký večer :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24297
28.7.21 20:34

To není listovkou, i kdybys vysadila na 2 dny, tak tělo nezareaguje tak rychle, abys hned shodila 2 kila. Po té se nepřibírá, max podpoří chuť k jídlu. Tobě může kolísat váha, když zadrzujes vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
28.7.21 20:35

@kamissek jasný já tě chápu já jsem teď sama těhotná listovku a jiné vitamíny beru od začátku a nepribrala sem po nich nic navíc… 🙂 listovku beru normálně z lékárny, beru femibion, a beru vitamíny v kapkách a prostě žádný kg navíc z toho… Zkus to Teda vysadit nebo si koupit jiné vitamíny víc poradit. Nemůžu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
28.7.21 20:36

@Kriss Tina Mě spíš přijde, jako by mi to Béčko bránilo v tom ty kila shodit a jakmile se najím, tak priberu, samozřejmě váhu jídla, ale potom to nějak nejde moc dolů, třeba zadrzuji vodu, ale není možné, že to způsobí některé vitamíny? :nevim: :? 8o Právě že jsem se snažila shodit, co jsem nabrala, ani nevím jak, protože jsem jedla pořád stejně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
28.7.21 20:38

@Misasisi Děkuji, hodně žen se stejným problémem, si právě chválilo ten Femibion, zajímalo mě, jestli je třeba i něco jiného dobrého :andel: Děkuji moc, asi zkusím tyhle vitaminy :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
28.7.21 20:42

Jakoze, ja brala Femibion a asi dobry :mrgreen:. Jinak, nedurdi se, ale tahle skokove ti vaha skutecne nemuze blbnout vitaminama, ale spis zadrzovanim vody :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
28.7.21 20:43

@kamissek zkus ses v začátku takže si kup femibion 1 a uvidíš.. Jsou sice dražší ale já si nemůžu stěžovat. Listovku jsem jedla normálně z lékárny stala asi 90kc. Za mě super potom mám vitamíny ještě v kapkách jmenuji se Floradix-je v tom B12, B2, B6, a vítamin C zmírňují jak vyčerpaní tak i únavu… Celé tehu mám krásne bez problémů. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat