Přibírání na váze s novým přítelem

Anonymní
26.5.20 23:23

Přibírání na váze s novým přítelem

Ahoj, potřebuji poradit prosím.. s přítelem jsem dva roky a za první půl rok jsem s ním přibrala deset kilo nahoru.. předtím jsem byla ale opravdu hubená, vážila jsem rovných 40 kilo, ale mě se to líbilo. Na padesáti jsem se s tím nějak smířila a začala se snažit se sama sobě líbit. Za ten další rok a půl vztahu mám dalších osm kilo k dobru???? to už se mi bohužel uložilo na břiše. Dřív jsem jedla hodně špatně, přiznávám, ale teď to není o moc lepší.. noční prežirání a nemůžu se nějak udržet. Ráno snídám atd. Stravuji se teď pravidelně. Co s tím? Už ty kila navíc nechci :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4404
26.5.20 23:43

No to asi nebude chlapem, ale tím, že jíš ne? Pokud jsi měla 40 kilo tak si měla podvahu, pokud teda neměříš metr :think:
Prostě zdravě jez a měj dostatek pohybu a nehoň se za dokonalostí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
26.5.20 23:46

A to te pritel krmi blafama pod natlakem? Ty nemas ruce?😱…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 00:05

@Martha03 Neřekla bych úplně za dokonalostí, ale žádná ženská nechce slyšet od známých že přibrala, a 18 kilo by vyděsilo asi každou :D noo.. asi to vyzní dost blbě ale za to jezení může on :oops:.. Když jsme spolu začali nesnidala jsem, neměla stravovací návyky žádný a s ním jsem nemohla jsem vstát od stolu dokud jsem to nedojedla :lol: a ještě lepší je, když ti přítel říká, že se mu moje vyhublá postava nelíbila prostě. Prostě bych se chtěla jen zase cítit ve svým těle dobře, je dobrý když se má žena ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
4404
27.5.20 00:10
@Anonymní píše:
@Martha03 Neřekla bych úplně za dokonalostí, ale žádná ženská nechce slyšet od známých že přibrala, a 18 kilo by vyděsilo asi každou :D noo.. asi to vyzní dost blbě ale za to jezení může on :oops:.. Když jsme spolu začali nesnidala jsem, neměla stravovací návyky žádný a s ním jsem nemohla jsem vstát od stolu dokud jsem to nedojedla :lol: a ještě lepší je, když ti přítel říká, že se mu moje vyhublá postava nelíbila prostě. Prostě bych se chtěla jen zase cítit ve svým těle dobře, je dobrý když se má žena ráda.

Ano je dobře, když se má žena ráda. Ale není dobré když nejíš správně a trápíš své tělo hlady, stejně tak jako přejídání a nezdravé potraviny. Takže spíš bych se zamyslela i nad psychickou stránkou věci a ne jen nad tou fyzickou. To jaké máte s přítelem vztahy a jak ti zasahuje do toho co máš jist kdy apod je už na jinou diskuzi. Snad ti není pět, aby sis od něj nechala rozkazovat o tom, co a kdy budeš jist. Ano ani mě by se nelíbilo, kdybys měla 40 kg, to není zdravá váha pro žádnou ženu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 00:14

@Martha03 asi máš tak trochu pravdu :oops: děkuju za názor i radu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
24395
27.5.20 00:16
@Anonymní píše:
@Martha03 Neřekla bych úplně za dokonalostí, ale žádná ženská nechce slyšet od známých že přibrala, a 18 kilo by vyděsilo asi každou :D noo.. asi to vyzní dost blbě ale za to jezení může on :oops:.. Když jsme spolu začali nesnidala jsem, neměla stravovací návyky žádný a s ním jsem nemohla jsem vstát od stolu dokud jsem to nedojedla :lol: a ještě lepší je, když ti přítel říká, že se mu moje vyhublá postava nelíbila prostě. Prostě bych se chtěla jen zase cítit ve svým těle dobře, je dobrý když se má žena ráda.

Ma pravdu, musela jsi vypadat hrozne se 40kg. Podle me mas slusny problem s jidlem, proto chtel, aby jsi jedla, ale vyjidat si kyla neni reseni. Musis na to uplne jinak, ne jen skladbou jidelnicku, pohybem, ale i myslenim a sebeprijetim. Nedivila bych se, kdyby to bylo na odbornika :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 00:22

@wildcherry myslíš nějakého výživového poradce nebo tak? Určitě zvážím, díky :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
24395
27.5.20 00:33
@Anonymní píše:
@wildcherry myslíš nějakého výživového poradce nebo tak? Určitě zvážím, díky :palec:

No popravde jsem zlato myslela spis psychologa.Opravdu.Na tom neni nic spatneho,naopak.Ale vyzivovy poradce je taky super napad. Nejlepe kombinace obojiho, zacnes vypadat zdrave a jeste si po psychicke strance ustalis i tu vahu a vztah k jidlu i sama k sobe :kytka: :

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17123
27.5.20 05:29

Proste jsi nezrala a ted jis. Nepises, kolik meris.
Pokud jen 150 cm, pak je 58 kg dost. Pokud meris 170 cm, pak je 58 kg idealnich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10410
27.5.20 06:16

Kolik měřís? Jestli kolem 165,tak máš teď ideální váhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
27.5.20 06:45
@Anonymní píše:

Kolik měříš? Osmnáct kilo je dost, ale jestli jsi byla jak z Dachau, lidi si prostě všimnou. Spíš by tě měli povzbudit, že teď máš konečně správnou váhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
27.5.20 18:11

Na sobě i na okolí si všímám, že na začátku vztahu lidi často nějaký to kilčo přiberou, když nemají skvělý spalování. Ženský vymění saláty za vyvařování „chlapských jídel“, romantické večeře, pizza v deset večer u filmu v posteli. Ale jestli si vážila 40 kg a nejedla, tak je to fakt málo a je jasný, že teď to raketově skáče. Přítel se o tebe asi bál a tak tě do jídla nutil. Zkus mu navrhnout, že začnete vařit zdravěji, jez pořádně a pravidelně, snídej, zařaď svačiny, dost ovoce a zeleniny, dostatek bílkovin, sacharidů a zdravých tuků. Večeři si dej lehčí třeba 2 hodiny před spánkem. Nedrž diety a zařaď pohyb. Tělo si vybuduje nějaký svalstvo a začne ti to líp spalovat. A když si sem tam něco dopřeješ, nezačneš okamžitě přibírat. Když budeš jíst dostatečně a kvalitně, nebudeš v noci přepadat ledničku.

Vysvětli příteli, že nechceš zase zhubnout na 40 kg. Jen zkusit „vyměnit tuk za svaly“. Budeš zpevněná a nebudeš mít bříško. Ale k tomu bude potřeba i ten pohyb, na YouTube najdeš spoustu videí na cvičení doma s vlastní vahou těla.

Chce to dát tělu teď jasnej řád, nelítat ode zdi ke zdi, od hladovění k tláskání. Ať tímhle tempem nepřibíráš další roky, a ať z toho nejsi pak nešťastná. Jestli je přítel rozumný, tak to pochopí a podpoří tě. A ten výživovej poradce taky není špatnej nápad, naučil by tě jíst do začátku smysluplně. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat