Přibírání po mléku Kendamil

30.8.20 10:22

Přibírání po mléku Kendamil

Ahoj. Mám holku (9 měsíců) s váhou 9,5 kg :roll: od narození je na UM Kendamil organic. Mám ale pocit že je dost oplácaná, i to spousta lidí říká. Tak nevím jestli změnit mlíko nebo co…neřešil někdo z vás takový problém? Jinak UM má ráno v kaši, občas k večeři a jednou v noci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4643
30.8.20 10:27

Pokud ji tím neprecpáváš a je zdravá a spokojená, tak to neřeš. Batolata jsou často jako malí naducaní michelinci. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
30.8.20 10:28

Znám děti, které takovou váhu mely už okolo půl roku a byly jenom kojené. Vůbec bych to neřešila. Buď ráda, že pěkně roste. Pak to vybeha ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 10:32

Stehna s obřími záhyby :roll: :D tak snad z toho vyroste trochu mě to trápí když vidím ta droboučká miminka ostatních :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
30.8.20 10:36

Kdybys měla droboučké dítě, budeš zase poslouchat od pediatra, že málo přibírá… Takhle je to lepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4643
30.8.20 10:41
@AgataKorou1 píše:
Stehna s obřími záhyby :roll: :D tak snad z toho vyroste trochu mě to trápí když vidím ta droboučká miminka ostatních :zed:

Prosím tě co blbneš? Smaž to. Máš úplně normální dítě, žádný obří záhyby nevidím. :roll:

Že ty seš taková ta, co skoro nejí, aby nebyla tlustá? Takový maminky jsou za odměnu, hlavně v pubertě. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4701
30.8.20 10:48
@AgataKorou1 píše:
Stehna s obřími záhyby :roll: :D tak snad z toho vyroste trochu mě to trápí když vidím ta droboučká miminka ostatních :zed:

Dcera má 8mesicu,7kg 66.5cm, a má stehna úplně stejný…tlusta mi teda nepřijde. A to se cpe něčím celej den, a v noci se budi na mlíko 170ml i 4×… Máš normální dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 10:56

To ne, jen mám prostě strach že bude tlustá až bude větší. Protože akorát slyším jakej je to macek, válec, otesánek, soudek a jaký má stehniska :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1772
30.8.20 11:09

@AgataKorou1 přibírání je známkou prosperity :jazyk: mléko bych určitě neměnila, když jí sedí a je na něj zvyklá. Stejně by jiné pít nechtěla. Neřeš blbosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2674
30.8.20 11:22

Prvni dite po Balylove a sunaru mela v 9m asi 10kg, v roce 12kg a byla to tela burtik. zvladla uz v pul roce vypit 200ml pak i vic. Druha po Kendamil v roce 9,5kg… neni to mlikem, ale spis apetitem a geny. Ta mladsi jist moc nechce, mliko ted ma 4× za cely den, vypije max 150ml.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2674
30.8.20 11:23

A teda jestli se bojis, ze bude otesanek, tak to uz pak je jen o strave a pohybu. U nas cokyny a voloviny moc nejedou, spis normalni jidlo. Jasny, kolace taky, ale ne kazdy den 3 kusy, takze nema po cem byt tlusta. Ted ve 4 letech je akorat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
30.8.20 11:52

@AgataKorou1 Ahoj, naše malá má 6,5 měsíců a má cca 9kg 😂 a to měla porodní váhu 2800g, ale zas je dost vysoká, momentálně má 74cm. Ale tlustá mi nepřijde, samozřejmě má naducané tvářičky, faldiky na stehnech ale to má snad každé mimčo. Chutná jí no, přes den pije UM 150ml, pak má oběd (masozelenina) pak zas mléko 150ml a na večeři má kaši. Pak se budí jednou v noci a to si dá 210ml a spinká až do rána, ale s tím že to mléko vypije tak ve 4 ráno a další má až v 9, dřív nechce. Neřeším to, jak píšou holky ona to vyběhá 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1038
30.8.20 12:00

Teď nejmladší dítě má čerstvě 7 měsíců a skoro 9 kilo (cca 73 cm). Dle doktorky značka ideal (též je na Kendamil). Jsem ráda, že jí, jelikož jsem i zažila období, kdy tomu moc nedal… Příkrmům moc nedá…
Jinak tvoje dcera podle fotky vypadá jako normální dítě. Moje první dítě (dcera) byla v roce taky malinko baculatější a pak jako batole se vytáhla a teď v 5 letech má ukázkovou postavu (sportovní) - není ani baculka, ani vychrtle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
491
30.8.20 12:28

Nase mela 9,5kg v pul roce a uprimne- kdyz koukam na fotku, tak nemas paru, co to jsou faldy :lol: Za druhy pul rok zivota pribrala jen pul kg, takze v roce z ni bylo prumerne dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama