Přibírání při IVF

20
7.9.21 18:16

Přibírání při ivf

Dobrý den, chystám se na 1. IVF, vždy jsem byla velmi štíhlá, ale v posledních 5 letech jsem přibrala 30kg, asi hlavně po léčbě antipsychotiky :,( (nyní 172 cm/85 kg). Nyní bych měla absolvovat ivf (já zcela ok, manžel ne) a obávám se, že při stimulaci ho výrazně naberu. Už tak jsem teď na hranici obezity a nedaří se mi shodit :,( jak jste snášeli stimulaci vy? Příbrali jste? Bylo vám psychicky či fyzicky zle? Zvladali jste přitom cvičit? Já jedu ráno orbitrack a večer jógu… mám strach, že když vynechám i toto, budu uz úplně s kondici v háji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2049
7.9.21 18:21

@lilith123 já přibrala až konci, když jsem dostala kortikoidy, predtim jsem se nejak drzela. Kazdopadne s tim sportem, pri stimulaci se to moc nedoporucuje a pak je to asi na zvazeni kazdyho. Ja se bála a po transferech necvicila a snazila jsem se vic jist, protoze driv jsem jedla spatne. Nemyslim si, ze IVF znamena nutne, ze musi zenska pribrat:palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
491
7.9.21 18:26

Já jsem snášela stimulaci dobře a nepřibrala jsem ani deko. Až potom v těhotenství :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046
7.9.21 19:33

Nepřibrala jsem ani gram. IVF nevyšlo, a později jsem otěhotněla přirozeně. Ani v těhotenství jsem toho nenabrala moc. ale to je strašně individuální. Každopádně IVF je psychicky dost náročné, ale to asi víš. Nemusí to vyjít poprvé, ani podruhé, ani potřetí… nebo taky jo, kamarádka má z 1. IVF dvojčata :) Dokáže to ale zamávat s každou ženskou. Držím palce a přeju, ať se dočkáte brzy miminka :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22459
7.9.21 19:49

Je to absolutně zbytečný řešit, stimuluje max 14 dní, to opravdu nestihneš nic nabrat. Oproti devíti měsícům těhotenství je to prd. Pokud chceš dítě, tak ti to bude jedno i kdyby jsi za těch 14 dní přibrala 5kilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3254
7.9.21 19:57

Mám za sebou 3 IVF a nepřibrala jsem ani u jednoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 15:25

@Janli
Ano, při stimulaci je to chvilka, ale pokud se napoprvé nepovede a jedou se pak KETy každý měsíc, při nich musí být klidový režim a berou se další hormony, tak už to taková sranda není. Já přibrala 10 kg bohužel, a to se vážně nepřežírám a v těch intervalech kdy můžu se snažím makat co to dá. Co vím tak většinou komu se podaří rychle, je v pohodě, ale kdo to podstupuje dlouhodobě, přibírá hodně, bohužel.

• Citovat
  • Nahlásit
22459
20.9.21 15:29
@Anonymní píše:
@Janli
Ano, při stimulaci je to chvilka, ale pokud se napoprvé nepovede a jedou se pak KETy každý měsíc, při nich musí být klidový režim a berou se další hormony, tak už to taková sranda není. Já přibrala 10 kg bohužel, a to se vážně nepřežírám a v těch intervalech kdy můžu se snažím makat co to dá. Co vím tak většinou komu se podaří rychle, je v pohodě, ale kdo to podstupuje dlouhodobě, přibírá hodně, bohužel.

Já jsem hormony, co se berou při ketu, brala dva roky v kuse. Nepřibrala jsem ani deko a to mám k tloustnutí sklony. Přibrat fakt nemusíš. Často je to spíš o tom, že se ženský přestanou hýbat a stres zajídají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat