Přibírání váhy a ztráta sebevědomí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.03.18 21:00
Pribirani vahy a ztrata sebevedomi

Ahoj, jsem na konci 5 mesice a celkem dost jsem pribrala. Nikdy jsem nebyla buhvi jak hubena, mela jsem stehna a boky, ale brisko ploche. Ted kdyz je tomu jinak mam strasny problem se libit sama sobe. Pripadam si tluste, i kdyz sama vim ze brisko mam kvuli tomu ze jsem tehotna. Koupila jsem si nove tricka a vsechny jsou dost prilehave a prijde mi ze nevypadam tehotne ale spis tluste. Dokonce mam i strach z toho ze se prestanu libit priteli i kdyz tvrdi opak… kdyz jdu ven tak se stale kontroluju jak vypadam a uz mi to leze na mozek. Nevite nekdo jak se proste mit znovu rada i s pribyvajici vahou? Dokonce pri jezeni se citim kvuli tomu zle a kolikrat si ani nedam sladke kdyz mam chut. Mel nekdo taky podobny problem?
Dekuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Dory22
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 15.03.18 21:05
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem na konci 5 mesice a celkem dost jsem pribrala. Nikdy jsem nebyla buhvi jak hubena, mela jsem stehna a boky, ale brisko ploche. Ted kdyz je tomu jinak mam strasny problem se libit sama sobe. Pripadam si tluste, i kdyz sama vim ze brisko mam kvuli tomu ze jsem tehotna. Koupila jsem si nove tricka a vsechny jsou dost prilehave a prijde mi ze nevypadam tehotne ale spis tluste. Dokonce mam i strach z toho ze se prestanu libit priteli i kdyz tvrdi opak… kdyz jdu ven tak se stale kontroluju jak vypadam a uz mi to leze na mozek. Nevite nekdo jak se proste mit znovu rada i s pribyvajici vahou? Dokonce pri jezeni se citim kvuli tomu zle a kolikrat si ani nedam sladke kdyz mam chut. Mel nekdo taky podobny problem?
Dekuji.

Ahoj,
Neboj každá ženská v těhotenství přibere někdo víc a někdo míň. Ale to dáš potom dolů. Já šla rodit se 100kg a jen v porodnici jsem nechala 10kg za 5 dní. A dalších 10kg doma za týden. Pohybem okolo prcka to dáš jistě dolů :)

Lenka230798
Kecalka 173 příspěvků 15.03.18 21:07

Ahoj,
mám to úplně stejně jako ty. Prostě hold to musíme nějak přetrpět. Jsem v 16tt a mám 4 kg nahoře a už z toho mám depku. Kolik jsi přibrala ty?

rena621
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 15.03.18 21:10

Zhubnes kdyz budes chtit @Anonymní píše:

:srdce:

Příspěvek upraven 15.03.18 v 21:12

Anonymní  15.03.18 21:11

@Lenka230798 kolem 6 kil, ale uz ted si pripadam jak jedna velka koule. jak se potom budu citit pozdejc? 8o

Zwetta
Kecalka 180 příspěvků 15.03.18 21:13
@Anonymní píše:
Dekuji.

Ahoj, neboj, nejsi v tom sama.. ;) Jsem v 8 měsíci, mám nahoře cca 13 kg a taky se teda necítím a tak to prostě je.., navíc na mou výšku 159 cm si teď připadám spíš širší než vyšší, ale nenadělám teď nic.. :nevim: Taky se těším na to, až půjdou kila po porodu dolů, je to nezvyk mít o tolik kil navíc no.. :mrgreen:

Anonymní  15.03.18 21:15

@rena621 ja ho moc stastne nemam, doprovazi me hodne problemu, dokonce jsem si musela i polezet v nemocnici. cely prvni trimestr mi bylo tak zle ze jsem jeste zhubla 5 kilo, takze ted to nabiram zpatky kdyz uz je mi lip. jen me to ted trapi no, je to pro me takova rychla zmena. zvyknout si na bricho a na to ze mi jsou dobre uz jen jedny kalhoty :D

Popokatepetla
Závislačka 2722 příspěvků 15.03.18 21:15

Jsi těhotná, dáš život novému člověku, to je přeci zázrak..mysli na tohle a ne na to, kolik přibíráš :)
Moje zkušenost: v těhotenství s dvojčaty jsem přibrala 20 kg, byla jsem jak vorvaň, nateklá, obrovská, funící :mrgreen: 3m po porodu to bylo dole bez nějaké námahy. Neboj, až se mimčo narodí, kila zase půjdou dolů.

růžový achát
Závislačka 2831 příspěvků 15.03.18 21:16

Pri kazdem tehotenstvi jsem pribrala 30 kg a 2× jsem to skoro komplet shodila dolu, sice mam dodnes take stihy a to uz mi je 38 ale není to nemožne. Hlavu vzhuru i kdyz uplne vim jak ti je.Za chvili to bude pryc neboj :hug:

Anonymní  15.03.18 21:17

@Zwetta rozhodne je to nezvyk no.. si pamatuju jak jsem se tesila az mi bude videt brisko a ted bych ho nejradsi schovala :D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27430 příspěvků 15.03.18 21:18
@Lenka230798 píše:
Ahoj,
mám to úplně stejně jako ty. Prostě hold to musíme nějak přetrpět. Jsem v 16tt a mám 4 kg nahoře a už z toho mám depku. Kolik jsi přibrala ty?

hold komu?

Popokatepetla
Závislačka 2722 příspěvků 15.03.18 21:18

A co zkusit nakoupit těhotenské oblečení spíš než přiléhavá trička a snažit se oblékat své staré džíny? Třeba ti pomůže uvědomit si, že se jedná o těhotenské bříško a ne jen tak ledajaká kila navíc.

Anonymní  15.03.18 21:20

@Popokatepetla dekuji za utechu :D to sis teda musela uzit nosit dvojcatka, ale ano je to neco neuveritelneho nosit v sobe dalsi život. :srdce:

Anonymní  15.03.18 21:23

@Popokatepetla sve stare dziny jsem uz davno odlozila a nosim jen tehotenske obleceni. taky nenosim nejak hodne uple tricka, jen jde brisko dost videt :D

Majdina82
Závislačka 2672 příspěvků 15.03.18 21:26

Na těhotenské bříško bys měla být hrdá a ne se za něj stydět. Vždyť je tam živý tvor, tvé dítě. Já bříško hrdě nosila. Spíš mi vadilo tak rok po porodu, že to břicho už není jak dřív. Holt si za to ale můžu trochu sama, v jídle se moc neomezuji a cvičení jsem flákala.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Foru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama