Přibrala jsem přes svátky 5 kg

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.22 19:22

Přibrala jsem přes svátky 5 kg

Tak jsem se dnes zvážila a mám na sebe neskutečný vztek. Váha ukazuje 5 kg navíc. Letos jsem vánoční obžerství oddalovala a nehlídala si jídlo od 20.12. Každý rok mám v tomhle období problém a mé hubnutí může začít znova. Jak jste na tom po svátcích vy? Mám roztáhlý žaludek, jsem akorát otrávená a můžu si za to sama. Kolik naberete vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24218
1.1.22 19:29

Nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27395
1.1.22 19:30

Nic, spíš mám pocit, že sem něco zhubla :D ale je fakt, že mi přes svátky bylo zle od žaludku a pár dní sem i prozvracela :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23068
1.1.22 19:30

Nic, nepřežírám se. Cukroví bych ztrestala, ale letos máme od tchýně a to se nedá, takže jsem měla 3 kousky. Asi jí řeknu i příští rok :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3973
1.1.22 19:32

Hlavne to hubnuti, kvuli takovemu uklouznuti nevzdavej. Najed od zítřka zpatky stravu a dneska si jeste stihnes zacvicit. Uvidis, ze to bude zase hned pryc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Holky, tak to vám závidím. My zas jezdili po návštěvách, kde se pil alkohol a já i hodně jedla. Letos jsem ani nepekla, abych nepřibrala, ale stejně mi to bylo k ničemu :(

• Citovat
  • Nahlásit
853

Vetsina je voda, kterou zadrzujes po slanem, sladkem a alku.Hned ja přestaneš “prasit”3kg mas dole :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18380
1.1.22 19:33

Shodou nahod jsem se vážila u doktorky před měsícem. A dnes mám o 3 kila míň. Chlebíčky, řízky, salát i cukroví bylo. Ale v přiměřeném množství a s dostatečně dlouhýma procházkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5484
1.1.22 19:33

Pochybuju, že to je 5 kilo tuku, to snad ani nejde za cca dva týdny nabrat. To by si musela navíc sežrat ekvivalent 25 kostek másla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1250
1.1.22 19:34

Ja teda jenom kilo, ale jelikoz jsem taky v procesu hubnuti tak te chapu. Za mesic zhubnu pres obrovskou sebekonteolu a pili max kilo (stitna zlaza…), takze to ted budu do konce ledna pracne shazovat… plus mi jeste ke spokojenosti chybi asi 8 kilo, takze do leta mam co delat…
Ale 5 kilo se mi zda dost, to ses tak prejidala? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 19:35
@Ernais píše:
Hlavne to hubnuti, kvuli takovemu uklouznuti nevzdavej. Najed od zítřka zpatky stravu a dneska si jeste stihnes zacvicit. Uvidis, ze to bude zase hned pryc ;)

Nevzdávám, ale je to demotivující. Hubla jsem max 1,5 kg po měsíci, takže mi trvalo i dlouho, než jsem to dala dolů a teď vše od znova. Mám roztáhlý žaludek, jsem naštvaná a demotivovaná, jestli to vůbec zase zvládnu. Takovou dobu

• Citovat
  • Nahlásit
1129
1.1.22 19:36

Ja hubnu od leta a udelala jsem se sebou dohodu, ze si Vanoce uziju a nebudu si nic vycitat. Cvicila jsem, ale jidelnicek jsem si nehlidala a zaroven jsem se snazila neprezirat. Na vahu jsem jeste nevlezla a az vlezu, nehodlam se tim trapit, pokud tam bude neco navic. Tech par dni se to nepodela 8) navic neni dulezite, jak jis mezi Vanocema a Silvestrem, ale jak jis mezi Silvestrem a Vanocema. Drzim palce a nevzdavej se :mavam:

Příspěvek upraven 01.01.22 v 19:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9664
1.1.22 19:36

Nevím. Vyhodila jsem váhu. :dance:

A zvážím se až za 2 tydny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3973
1.1.22 19:39
@Anonymní píše:
Nevzdávám, ale je to demotivující. Hubla jsem max 1,5 kg po měsíci, takže mi trvalo i dlouho, než jsem to dala dolů a teď vše od znova. Mám roztáhlý žaludek, jsem naštvaná a demotivovaná, jestli to vůbec zase zvládnu. Takovou dobu

1,5kg za mesic mi prijde jako rozumny strop, navic bys mela spis resit miry bez kila, ty o nicem nevypovidaji. Chapu, ze to je demotivujici, ale uvedom si, ze to neni 5kg tuku, takze to neni zadna extra tragedie, nejspis jsi hlavne zavodnena a zaplacana. Roztahly zaludek je neprijemny, taky je to vzdy muj nejvetsi nepritel :mrgreen:, ale najed si striktne zpatky jidelnicek a uvidis, ze za 14 dni se zase stahne zpatky. Hlavne zarad co nejvic pohybu, jak jsem psala, zvedni jeste ted zadek a bez si dat aspon 30 minut nejakyho kardia! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11927
1.1.22 19:40
@Anonymní píše:
Tak jsem se dnes zvážila a mám na sebe neskutečný vztek. Váha ukazuje 5 kg navíc. Letos jsem vánoční obžerství oddalovala a nehlídala si jídlo od 20.12. Každý rok mám v tomhle období problém a mé hubnutí může začít znova. Jak jste na tom po svátcích vy? Mám roztáhlý žaludek, jsem akorát otrávená a můžu si za to sama. Kolik naberete vy?

Jenom 5kg?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat