Přibrala jsem v I. trimestru skoro 7kg je to vůbec možné?

1.4.20 00:21

Přibrala jsem v I.trimestru skoro 7kg je to vůbec možné ??

Ahoj maminky..chci se zeptat jestli je normální ze jsem přibrala v I. trimestru skoro 7 Kg? Určitě se nepřežírám, piju jen čistou vodu jim tak jak kdybych těhotná nebyla, jedina změna ze jim kazdy den jogurty, ale váha na mě není az tak vidět Akorát jsem zmohutněla..teď jsem již v druhem trimestru 15+6 a zatím mám váhu stejnou, i když popravdě nevím jestli mi váha ukazuje správnou hmotnost, jestli třeba není rozbitá, takže se zvážím raději u doktorky příští týden..ale mám obavy, nechci přibrat 40 Kg do porodu, jsem drobná měřím 160 cm a moje váha byla před otěhotněním 57 Kg.. :( vím ze roste deloha ale většina žen přibere max 10 Kg do porodu, já už je mám skoro teď…zblázním se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

600
1.4.20 00:30

Možné to je. Já jsem take přibrala hodně… a i v druhem a třetím trimestru. Pak po porodu jsem to shodila, ale musela jsem zamakat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
1.4.20 00:33

Možné to je, mozna se zavodnujes. Kamaradka tak pribirala cele těhotenství kilo týdně, ke konci i vic chudera a nic nemohla delat, prostě drzela vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14622
1.4.20 00:34

Věř mi, že deset kilo přibere minimum žen. Nesmíš tolik číst o těch celebritách, ty stejně pravdu neřeknou. Většina toho, co přibereš je stejně jen voda a té se zbavíš po porodu celkem rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 00:36

@Kriss Tina aha, moje sestra to tak měla taky…přitom byla hubena vysoká a přibrala fakt 40 Kg do porodu..ach jo a pak jen cvičila aby to shodila ale shodila to :palec:…taky musím říct ze na to ze budu pozítří v 17 týdnu A ze jsem prvorodička mám veliké bříško takže s tím zavodnovanim to bude asi pravda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 00:39

@Janli to je pravda :) jako často vídám na ulici tehulky co jsou fakt hodně hubený jen mají před sebou obrovský břicho..ale taky v tom hraje roli genetika :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17593
1.4.20 01:16

Ja v prvnim trimestru pribrala asi pet kilo, ale ne z jidla - bylo mi soufl, ale zadrzovala jsem hodne vodu, ve druhem trimestru se to upravilo a rodit jsem sla jen s deseti kily navic u prvniho, u druheho podobny prubeh a osm kilo navic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3274
1.4.20 04:55

Jestli nezajidas dorty bramburkama a nezapijis to kolou, tak se to moc ovlivnit neda :nevim: Necti internet o tom, jak kdejaka hvezda pribrala pet kilo a tyden po porodu uz predvadi spodní pradlo :roll: Kdovi, co za tim je. A kamaradky taky casto kecaj. Jestli na to nic nerika doktor, tak je to v pohode a tim se rid. Jestli zadrzujes vodu, tak to zase rychle po porodu zmizi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27318
1.4.20 07:11

@MarinaGilanyi Nechápu dotaz. Tak jsi přibrala, tudíž je to možné. Nezer, nebudeš přibírat tak rychle. Není to zdravé ani potřebné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1188
1.4.20 07:24

A kolik tech jogurtu denne navic jis a jake??kolik je to KJ navic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27318
1.4.20 07:40

Ze vzduchu a vody nikdo nepribere. Evidentně ujidas a neuvědomuješ si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 08:47

@inkakřivák jestli sis nevšimla, tak jsem napsala ze se nepreziram a ze “žeru” tak jak kdybych těhotná ani nebyla :) takže normálně jako predtim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 08:48

@Simmcaa jen jeden ráno a to třeba activiu nebo jogobelly..žádný čokoládový apod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 08:50

@inkakřivák ne neujidam. Jim třikrát denně. Snídani, oběd a večeři. Normální porce jako vždycky a to si ještě na večer dam něco úplně malého třeba jen toast nebo chleba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 08:52

@Pajka89 když jsem se vážila U sestřičky tak mi řekla ze je to možné když jsem se udivovala proč tolik..Nějak ji to nepřekvapilo takže mas asi pravdu :) dekuji za názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama