Přibrala jsem v těhotenství přes 20kg – mladá maminka 24 let

5
18.7.21 16:42

přibrala jsem v těhotenství přes 20kg-mladá maminka(24)

Zdravím
behem tehotenstvi jsem nabrala 21 kg-pred otehotnenim sem byla stihla. ted sem asi mesic po porodu a porad jsem cela otekla a necitim se dobre-cekala sem ze po porodu splasknu :think: je tu nekdo kdo to mel podobne? rada uvidim i fotky jak po porodu vypadali ostatni maminky. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.7.21 16:48
@Madla96 píše:
Zdravím
behem tehotenstvi jsem nabrala 21 kg-pred otehotnenim sem byla stihla. ted sem asi mesic po porodu a porad jsem cela otekla a necitim se dobre-cekala sem ze po porodu splasknu :think: je tu nekdo kdo to mel podobne? rada uvidim i fotky jak po porodu vypadali ostatni maminky. :kytka:

Jakože chceš vidět tlusté fotky ostatních a svoji nedas?

• Citovat
  • Nahlásit
1050
18.7.21 16:50

@Madla96 Mě tedy porod teprve čeká, zhruba za 3 týdny. Ale 9 měsíců se tělo měnilo, byla to pro něj obrovská zátěž, nemůžeš čekat, že za měsíc najednou bude 21 kg dole a ty budeš vypadat jako dřív. Já jsem smířená s tím, že tělo prošlo určitou změnou a že to na něm nějaké stopy zanechá a že návrat k nějakému normálu bude prostě trvat. Buď teď hlavně v klidu, ono to bude lepší a lepší, časem přidáš nějaké cvičení a uvidíš, že budeš se sebou zase spokojená :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
18.7.21 17:02

No přibrala jsem asi 25 kilo a na svoji původní váhu jsem se dostala rok od porodu. Šlo to pomalu. Takže klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1688
18.7.21 17:12

Hele, nesmíš se dívat na ty influencerky, modelky a herečky, které byly měsíc od porodu na své původní váze a prakticky na nic není poznat, že byly kdy těhotné. Ony se svým tělem živí a nemůžou si dovolit ztrácet čas.
Tělo se 9 měsíců mění a i dle doktorů trvá tak rok, než se všechno utřepe. Ty jsi navíc ještě v šestinedělí.
Většina žen se dostává na svoji původní váhu tak do půl roku po porodu. Některé dřív, jiné později. Někdy záleží i na tom jestli kojíš. Některé ženy během kojení hodně zhubnou, jiné zase nejsou schopné shodit ani deko.
Běž na to pomalu, jez zdravě, pravidelně, dodržuj pitný režim. Pak se nechej zkontrolovat fyzioterapeutem, jestli nemáš diastázu a s cvičením se zařiď podle výsledku.
Děcko můžeš dát do kočáru a jít na procházky. Já tak s prvním nachodila i 10km denně a kila šla dolů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20901
18.7.21 17:31

A problémy s tlakem nemáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 19:08

@Madla96 25let, 34kg nahoře, za sedm měsíců po porodu jsem měla nahoře už jen 5kg. Stačila úprava jídelníčku.

• Citovat
  • Nahlásit
18.7.21 19:14

@Madla96 Ja mám 28 v těhotenství jsem přibrala 23 kilo. Po porode jsem zhubla hned 10 a pak něco taky. Měla jsem otekle, doslova tlusté ruce nohy ale Teď mám nahoře ještě 7 kilo, jsem 7 měsíců od porodu a oteklá uz nejsem. Chce to čas 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
18.7.21 19:47

Ja pribrala z 60 kg na 90 a 4 mesice po porodu jsem mela 25 kg dole. Slo to samo, hlavne tedy kojenim, trochu cvicim kdyz to jde a snazim se jist s rozumem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
18.7.21 19:47

Jooo, a jsem stejne stara jako ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
18.7.21 19:48

Ovsem strii uz se nezbavim nikdy, a ze je mam opravdu vsude a to neprehanim :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
18.7.21 20:02

Před těhotenstvím jsem vážila 54 kg, během těhotenství jsem přibrala 23 kg. Během šestinedělí jsem zhubla na 62 a to mi už zůstalo. Věřím, že kdybych nějak cvičila nebo držela dietu, tak zhubnu víc, ale nikdy jsem svou váhu neřešila a 62 kg není žádná hrůza. Měřím 170 cm a jsem rok a půl po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat