Přibrat do prsou

Anonymní
10.5.20 19:42

přibrat do prsou

Zdavím děvčata, mám dotaz pro hodně z vás nejspíše blbý, ale chtela bych nějak zvětšit nebo přibrat do prsou aspoň, aby se zvětšily o jeden cm. Má paní doktorka řekla, ať přiberu jenže jsem přibrala 5kg a prsa nic :D tak mě napadlo jestli jsem nejedla spíše věci co prsa nepotřebují na růst.
na plastiku opravdu nechci, pokud bych chtěla nějaký wau velký pevný prsa tak proč ne jen ja chci aspoň ten jeden cm.

četla jsem, že i nějaký masáže pomáhají, tak pokud máte nějaké tipy tak šup s tím :srdce:

děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3645
10.5.20 19:44

Prsa nepotřebují speciální výživu. Prsa jsou tvořena převážně tukem. Pokud jsi zvýšila podíl tuku v těle a prsa se ti nezvětšila, jsi odsouzena k malým prsům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1887
10.5.20 19:46

Ukládání tuku je dáno geneticky a nedá se ovlivnit, já osobně do prsou nepřibírám opravdu vůbec :D Ani masáže, masti, černé pivo atd. nepomáhají. Jedině plastika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
10.5.20 19:46

Ne, jiny recept nez plastika, na zvetseni prsou fakt neni, vlastne jeste muzes otehotnet, to taky funguje :mrgreen: muzu se zeptat, na co potrebujes pribrat 1cm? To snad nemuze byt ani poznat ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
10.5.20 19:48

O 1cm? Na to fakt plastiku nepotřebuješ, to máš pravdu :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
10.5.20 19:49

Každopádně mě se prsa zvětšily po antikoncepci :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
10.5.20 19:55

@EvieK tyjo, tak to mne ne :think: takze to asi taky nefunguje na kazdou. Ale tehotenstvi byla tutovka. Od 5tt se nafukovaly skoro pred ocima. Az to jednou dotahnu dal nez do 8tt, tak ze me bude hotova Pamela :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
10.5.20 19:59

@Ernais mě zase v těhu nic, dokonce mi začíná být velká podprsenka :D asi to teprve přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
10.5.20 20:08

@EvieK zajimavy, kazda to ma asi fakt jinak. Mne se treba prsa zmensuji pri pravidelnym behani a to mi prijde, ze jsem hubena furt stejne, ale moje prsa proste s behem nekamaradi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9671
10.5.20 20:09

Tak to já tak třetí den po porodu, normálně spim, vzbudím se, boleji mě prsa a jak jsem se podívala, tak jsem tomu ani nevěřila :lol: :P tak o dvě čísla větší, úplnej beton :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
10.5.20 20:12
@Ernais píše:
@EvieK zajimavy, kazda to ma asi fakt jinak. Mne se treba prsa zmensuji pri pravidelnym behani a to mi prijde, ze jsem hubena furt stejne, ale moje prsa proste s behem nekamaradi :D

Asi by si neměla běhat :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
10.5.20 20:17

@EvieK asi ne, jenze me to tak bavi :mrgreen: tak jsem se proste smirila s mensima prsama :D stejne si po diteti chci nechat udelat plastiku, tak uz to ted nejak vydrzim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
10.5.20 20:22
@Ernais píše:
@EvieK asi ne, jenze me to tak bavi :mrgreen: tak jsem se proste smirila s mensima prsama :D stejne si po diteti chci nechat udelat plastiku, tak uz to ted nejak vydrzim :mrgreen:

Taky chci, ale jsem jediná snad, která si je chce nechat zmenšit :D :D i když pokud to takhle půjde dál asi ani nebudu muset, uvidíme po porodu :mrgreen: no a asi začnu běhat, pokud to tak funguje :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
10.5.20 21:08

@EvieK ja mela cely zivot lepsi trojky, pak jsem zacala sportovat, vyrysovala telo a ted mam horsi dvojky. Predpokladam, ze po detech budu mit vykojeny nic, takze muze rovnou pripravuju na to, ze cast rodicaku padne na novy prsa, jinak deti nerodim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
10.5.20 21:30
@Ernais píše:
@EvieK ja mela cely zivot lepsi trojky, pak jsem zacala sportovat, vyrysovala telo a ted mam horsi dvojky. Predpokladam, ze po detech budu mit vykojeny nic, takze muze rovnou pripravuju na to, ze cast rodicaku padne na novy prsa, jinak deti nerodim :mrgreen:

Kéž by jen část rodicaku ;D já mám právě čtyřky asi? Ale je to zahul na záda, to se nezdá..ale taky se děsim co bude po porodu, říkám si či kojit když mi je vytahá ( samozřejmě budu) :mrgreen: :mrgreen: ale kámoška má i po kojení pevné, uvidíme :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat