Příbuzní si chtějí brát měsíční miminko

Anonymní
6.8.20 09:39

Příbuzní si chtějí brát měsíční miminko

Ahoj moje rodiče si plánují jak si vemou malýho ( je mu měsíc) na houby do lesa a to i přesto že malý má tet hodně uplakaný období v kočárku nevydrží, pořád tam brečí, má kolíku takže se pořád kroutí a brečí.. A když jsem jim řekla že uvidíme, tak se ještě urazili a že si ho mám uvázat na záda a že všechny děti brečí a podobný keci.. Přijde mi to zbytečný tahat ho do lesa když má takový potíže a vím že v kočárku řve po pár metrech a opravdu je mu měsíc nechci ho nechávat ještě jen tak ostatním.. jaký na to máte názor? 8o :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3720
6.8.20 09:42

A ty jsi nesvepravna? Neumis rict jasne ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1633
6.8.20 09:44

Kočárek nemá rádo více dětí, zkus si pořídit šátek nebo nositko, to by se mu mohlo líbit.. Já své miminko beru do přírody pořád, do lesa na houby bych ho nakojeneho a prebaleneho klidně na hodinku pustila, ale ne v kočárku.
Pokud to tak ale sama necítís, tak miminko nedávej a co si ostatní myslí, neřeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5518
6.8.20 09:44

Proste jim ho nedej. Měsíční miminko není potreba dávat příbuzným na houby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4127
6.8.20 09:55

Nedávám ani osmi měsíční. Není důvod. Nikam ho nedávej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31229
6.8.20 09:59

Měsíční jsem dala vozit jen do parku 5 minut od domu. A jen v případě nutné potřeby z mojí strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 10:00

Děkuji za názory, rikam si jestli jestli nejsem moc, starostlivá nebo tak :? Jsou to rodiče já jim věřím ale zdá se mi že je ještě brzy dávat takhle malýho už.. Zvlášť když má to bříško..

• Citovat
  • Nahlásit
22195
6.8.20 10:01

Já si moc neumím představit, jak se jezdí s běžným kočárkem po lese, mimo cesty, přes kořeny, křovím. Alespoň já když byla na houbách, tak fakt ne terénem pro kočárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18113
6.8.20 10:01

Kup satek nebo nositko, kocar nema rado spousta deti a uz vubec bych netahala kocar do lesa. Ja maleho taky nosim v satku do lesa odjakziva :nevim: v tomhle problem nevidim. Ale u tebe jde spis o to, ze si neumis dupnout. Tvoje dite, tvoje rozhodnutí. Kdyz se ti neco nelíbí, tak řekni ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 10:06

Spíš mi jde o názor na mě.. Jestli to neprehanim s tou starostlivostí nebo tak.. Prostě jsem chtěla vědět od kdy jste takhle půjčovaly na ježdění miminko.. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 10:08
@vokishka píše:
Já si moc neumím představit, jak se jezdí s běžným kočárkem po lese, mimo cesty, přes kořeny, křovím. Alespoň já když byla na houbách, tak fakt ne terénem pro kočárek. Jo mysleli po cestě :roll:
  • Citovat
  • Nahlásit
23610
6.8.20 10:08

Proč ho chtějí brát do lesa na houby? V kočárku?
Proč si ho neuziji u vás, pochovají, ať si odpočineš třeba.
Pokud má problémy, tak nejlíp obvykle pomůže maminka, prso, houpání, nošení v šátku..Ty jsi máma. Navíc v šestinedělí. Teprve se szivate. Měli by to pochopit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 10:13
@andelka83 píše:
Proč ho chtějí brát do lesa na houby? V kočárku?
Proč si ho neuziji u vás, pochovají, ať si odpočineš třeba.
Pokud má problémy, tak nejlíp obvykle pomůže maminka, prso, houpání, nošení v šátku..Ty jsi máma. Navíc v šestinedělí. Teprve se szivate. Měli by to pochopit.

Přesně takhle to vidím.. :? A jestli to nepochopí mají smůlu.. Jen mě to trochu naštvalo když ze mě udělaly takovou citlivku.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
6731
6.8.20 10:15
@Anonymní píše:
Spíš mi jde o názor na mě.. Jestli to neprehanim s tou starostlivostí nebo tak.. Prostě jsem chtěla vědět od kdy jste takhle půjčovaly na ježdění miminko.. ;)

To je ale prece uplne jedno, co delaji ostatni. Ty jsi mama a ty jsi delej veci tak, aby jsi byla spokojena a poslouchej svuj instinkt.
A opravdu mesicni miminko pujcuje malokdo. A pokud nekdo ano, tak je to jeho vec, proste to tak citi no.
Ta reakce tvych rodicu je v podstate manipulace, je to proste agresivni obrana. Ale to je jejich problem, ze takhle reaguji, ne tvuj.
V klidu bych jim rekla, at se nezlobi, ale ze se necitim na to, takhle male dite mit od sebe nekde v lese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
6.8.20 10:17
@Anonymní píše:
Spíš mi jde o názor na mě.. Jestli to neprehanim s tou starostlivostí nebo tak.. Prostě jsem chtěla vědět od kdy jste takhle půjčovaly na ježdění miminko.. ;)

Když jsem chtěla :kytka:

Na ven jsem pujcovala první cca od roka, hlavně teda proto, že taky nesnesla dlouho kočár a do šátku se jí zas nikomu brát nechtělo. Druhé dřív a třetí ještě dřív (ta jediná snášela jakž takž kočár), ale ani to třetí teda ne v měsíci věku 8o

To není panenka :lol: Jsi úplně normální. Ať si plánují dle libosti, jednou se dočkají. Na přímou otázku řekni „zatím ne, až bude větší“ a víc to nevysvetluj (proč ne? Protože je malá. Že Novákovi vozili už dvoutýdenní miminko? Hm, ale my ještě počkáme. Proč? Protože je ještě malá…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama