Přicházející ms nebo uhnizďování?

Anonymní
16.2.20 19:45

Přicházející ms nebo uhnizdovani?

Ahoj,
menstruaci mívám od toho 14 dne měsíce, nejpozději 16. Místo menstruace mám asi dva tři dny průhledný, nezapáchající výtok. Myslela jsem si prvně, ze jsem to dostala, protože je to proste mokro mezi nohama, když to nápisu blbě a pak jsem zjistila ze je to ten “výtok”- trošku mě bolí v kříži, jsem plačtivá snad z minuty na minutu, sem tam mě tak jako píchne v podbřišku a rozhodně to ale není jako to, co před ms mívám. ( nevim jestli to souvisí, ale při ms mě bolelo na prave straně podbřišku a teď mě spis pichne v té levé ) a taky mě bolí kolena :D Včera večer jsme ještě s manželem byli na akci, dala jsem si malý pivo a třeba za 15 min se mi z ničeho nic udělalo na zvracení, což není obvyklý ( ne ze bych pila hodně a často, ale to malý pivo jednou za čas zvládnu) Měli jsme sex v době ovulace a následný tři dny mi bylo špatně, byla jsem snad nonstop unavená a pak zase nic. Na gynekologii jdu pristi týden, myslíte ale že by se tak mohla jevit přicházející ms? Přiznám se, že to vždycky poznám akorát tak podle silné bolesti zad, ale tohle je oproti tomu prd. Jinak žádná bolest prsou, jak se popisuje nebo tak. Tak si nejsem jistá, jestli počkat na gyndu a proste jde o ms, nebo plašit s testem. Dekuju za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.2.20 19:48

Místo tohoto sáhodlouheho popisu si měla udělat test a měla bys jasno hned.

• Nahlásit
  • Citovat
699
16.2.20 19:48
@Anonymní píše:
Ahoj,
menstruaci mívám od toho 14 dne měsíce, nejpozději 16. Místo menstruace mám asi dva tři dny průhledný, nezapáchající výtok. Myslela jsem si prvně, ze jsem to dostala, protože je to proste mokro mezi nohama, když to nápisu blbě a pak jsem zjistila ze je to ten “výtok”- trošku mě bolí v kříži, jsem plačtivá snad z minuty na minutu, sem tam mě tak jako píchne v podbřišku a rozhodně to ale není jako to, co před ms mívám. ( nevim jestli to souvisí, ale při ms mě bolelo na prave straně podbřišku a teď mě spis pichne v té levé ) a taky mě bolí kolena :D Včera večer jsme ještě s manželem byli na akci, dala jsem si malý pivo a třeba za 15 min se mi z ničeho nic udělalo na zvracení, což není obvyklý ( ne ze bych pila hodně a často, ale to malý pivo jednou za čas zvládnu) Měli jsme sex v době ovulace a následný tři dny mi bylo špatně, byla jsem snad nonstop unavená a pak zase nic. Na gynekologii jdu pristi týden, myslíte ale že by se tak mohla jevit přicházející ms? Přiznám se, že to vždycky poznám akorát tak podle silné bolesti zad, ale tohle je oproti tomu prd. Jinak žádná bolest prsou, jak se popisuje nebo tak. Tak si nejsem jistá, jestli počkat na gyndu a proste jde o ms, nebo plašit s testem. Dekuju za odpovědi

Tak pokud vám vynechala MS, tak nevidím důvod, proč byste si neměla udělat test. Test stojí pár korun, na tom přece není co na plašení. Pokud jste v počátku, tak doktor stejně nic vidět ještě nemusí, jen Vám vezme krev aby zjistil HCG. Tady není nikdo přece doktor, aby Vám řekl zda jde o těhotenství nebo zdravotní problém, může to být těhotenství a nebo prostě nemusí, nechápu co chcete vždycky u takových diskuzi se dozvědět :think: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4294
16.2.20 19:54

Jsi v termínu MS nebo dokonce krátce po, tak nechápu, v čem bys měla s testem plašit, ten už by naopak byl dost vypovídající :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
16.2.20 19:58

No tak si udělej test ne? Příští týden doktor stejně ještě nic neuvidí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2389
16.2.20 20:02

Já to taky nepochopím, kilometr textu místo toho udělat si test za 25 Kč. Ještě plánovat gyndu :roll: ach jo holky… děs…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
432
16.2.20 20:30
@Verurizeckova píše:
Já to taky nepochopím, kilometr textu místo toho udělat si test za 25 Kč. Ještě plánovat gyndu :roll: ach jo holky… děs…

Tak ona pani(co jsem pochopila z textu)gyndu neplánuje kvůli tohoto, ale vypadá to, že je prostě objednaná na běžnou prohlídku. Jen to prostě teď takhle vychází. Každopádně se připojuji ke všem názorům výše. Udělat test..Nikdo z nás Vám nedokáže nic říct a je to maximálně tipování. Test stojí pár korun. Většinou nikomu nevyčitam, že se zeptal i na třeba banalitu, ale tady je to opravdu zbytečné. Test a hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
885
16.2.20 22:20

Dobrý román :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 08:50

Tak co jak to dopadlo?