Příčina špatného dýchání a nevolnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 06:02
Pricina sparneho dychani a nevolnosti.

Ahoj, prosim dychalo se vam nekomu spatne a bylo vami tak nevolno od zaludku, kdyz jste nemeli zelezo? Pred dvema tydny jsem s tim sla do nemocnice udelali vsechny testy ekg, rtg, krev. Jedine co jsem mela trochu zvysene bylo crp 12 ja si radsi nechala dat atb, protoze jsem se bala, aby neco maly treba nechytil a ted po tydnu dobrani atb zase ten stav.. pred 2 dnama mi skoncila ms a vzdy po porodu i behem tehu, mne vyslo vzdy spatne, tak premyslim, zda je to z toho..Dalsi noznost jsou nervy mam ted hodne starosti s malym prosim o vase zkusenosti, teplitu nemam.Diky :roll:

Reakce:
anavi13
Závislačka 2940 příspěvků 01.12.18 06:17

Já bych řekla, když tě vyšetřili, že to bude stresem. Každopádně od počítače těžko radit. Jestli ti brali krevní obraz a byl v pořádku, tak železem to nebude. To bys ten deficit musela mít dlouhodobě. Napadá mě nějaká alergie ještě - třeba nezapálila jsi si vonnou svíčku? To klidně může udělat taky takové potíže. Pak třeba přetopený byt nebo obezita a těžké jídlo. Příčin může být spousta. Ale jak píšeš o tom stresu tak to bude fakt zřejmě tím. Ty ATB si myslím, že byla zbytečná. To CRP reaguje i na stres a ty jsi ho měla jen fakt trošku zvýšené. Příště bych si už takto ATB nevzala, dítě může něco chytnout kdekoliv, to bys ho musela mít zavřené jenom doma a to je blbost.

beruska9
Extra třída :D 10753 příspěvků 01.12.18 08:19

Nemas uzkostni ataky? Nedostatek zeleza se spis projevuje unavou nebo nechutenstvim, a dyychanim pokud vim moc nesouvisi…

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 02.12.18 09:49

Může to být od páteře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >