Reklama

Přidá se nějaká maminka na společné hubnutí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tokara
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 14.02.17 11:18
Přidá se nějaká maminka na společné hubnutí?

Ahoj maminky!
Mám dvě malé děti a obří nadváhu (obezitu). Ne, opravdu nemám 80kg a 180cm. Teda jedna míra je stejná, měřím 180cm, ale váhově se pohybuji nad 100kg. Stydím se za to mizerný velký číslo, co ukazuje každý den ráno moje váha a co mi taky sráží sebevědomí. Proto jsem se rozhodla s tím něco dělat. Najde se nějaká fajn mamka, která půjde do hubnutí se mnou? Nechci jen další diskuzi o hubnutí, budu ráda, když si napíšeme i o životě a všedních věcí, který život přináší ;) Rýpalky prosím ať se zdrží komentáře, nikdo tu na ně není zvědavý.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Salorka
Závislačka 4191 příspěvků 6 inzerátů 14.02.17 11:22

@Tokara Já se ráda přidám, ale mám 75kg :? Já jsem teď od února trochu upravila jídelníček a začala jsem jezdit do práce na koloběžce :-) Tak jestli neva, ráda se přidám ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 14.02.17 11:25

Ja, ale mam „jen“ 85kg :mrgreen:
A nevaz se kazdy den, nema to cenu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 11:28

Já, ale veřejně se tady k váze nepřiznám, obdivuju, že ty ano. Ale taky se snažím s tím hnout a podpora by se šikla, taky jsem nad 100.

Salorka
Závislačka 4191 příspěvků 6 inzerátů 14.02.17 11:28

@pikola :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 14.02.17 11:30

Jinak ja si nechavam sestavit jidelnicek a pak se na to vrhnu, snad bude do konce tydne hotovy.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 14.02.17 11:31

Mám 170cm. Minulým rokem 106,6 kg pak jsem zhubla na 93,3. Dnes mám 91 a od dubna do října chci dát dolů 15kg a dostat se na cca 75kg. Odkud jsi @Tokara?

Salorka
Závislačka 4191 příspěvků 6 inzerátů 14.02.17 11:31

@hudečice Jak jsi takhle zhubla? Pohybem? Stravou?

KatkaX
Závislačka 3174 příspěvků 14.02.17 11:31

Taky bych se přidala, číslo tady ale nenapíšu, veřejně teda ne :mrgreen:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 14.02.17 11:34
@Salorka píše:
@hudečice Jak jsi takhle zhubla? Pohybem? Stravou?

Rychlou chůzí, doktorka mi zakázala běh a běh do schodů, že dokud nezhubnu, tak si zbytečně budu dotentovávat kolena. Takže jsem začla každý den rychlou chůzí, občas běh - asi tak 100m a pak jen chůze. Uszpůsobila jsem jídelníček a šlo to prakticky samo. Když se mě pak někdo zeptal, jak jsem tak hezky zhubla a že mi to sluší, tak jsem odpovídala jednoduše. Chce to sex ráno, večer, člověk se zapotí a ještě si udělá dobře, ale k tomu potřebuješ kvalitního chlapa :mrgreen: Tak jsem vždycky pobavila. Udělala jsem si fotku před a po. A trochu to jde vidět těch 13kg.

Salorka
Závislačka 4191 příspěvků 6 inzerátů 14.02.17 11:36

@hudečice Tak to je bezva!

uf-ounek
Extra třída :D 12436 příspěvků 14.02.17 11:38

Já jsem taky nad 100. Ale teprve 3 týdny po porodu. Kojení u mě asi nehrozí. takže po šestinedělí bych chtěla upravit jídelníček a do léta dát něco dolů

zakruta
Kecalka 342 příspěvků 14.02.17 11:40

Tak verejne se k cislu taky nepriznam, ale pujdu do toho :pankac:
Rada s nekym budu vymenovat zdravy recepty a tipy apod.

micta
Generální žvanilka 23410 příspěvků 14.02.17 11:40

Taky bych se přidala, nepotřebuju to nějak moc, ale každé kilčo dole dobré. Jenže já neumím jíst. Nesnídám, nesvačím, nevečeřím -jím jen jednou denně oběd. Tudíž ukládám. Každý den si slibuju, že od zítra se přemluvím a budu jíst častěji, ale prostě mi to nejde. Takhle debilně jsem se naučila jíst v práci.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 14.02.17 11:48
@micta píše:
Taky bych se přidala, nepotřebuju to nějak moc, ale každé kilčo dole dobré. Jenže já neumím jíst. Nesnídám, nesvačím, nevečeřím -jím jen jednou denně oběd. Tudíž ukládám. Každý den si slibuju, že od zítra se přemluvím a budu jíst častěji, ale prostě mi to nejde. Takhle debilně jsem se naučila jíst v práci.

Pamatuju, že jsem ráno nestihla snídat, odpoledne v práci oběd nebyl a přišla jsem domů a sežrala jsem i 3 talíře plné třeba rizota, a pořád se cpala a cpala, žaludek jsem měla plný ale pořád pocit neustálého hladu. Chce to začít po troškách.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama