Přidala jsem si ho na fb - mám mu napsat?

Anonymní
15.12.19 19:35

Přidala jsem si ho na fb - mám mu napsat?

Ahoj, předem se omlouvám za možná trochu dětinský dotaz, ale třeba mě omluví to, že je mi 19 let :lol: Každopádně, tenhle víkend jsem se potkala s klukem (trochu jsme se dřív bavili, ale pak jsme se přestali potkávat, až jsem na něj skoro zapomněla). No ale teď jsme se během jednoho měsíce potkali dvakrát s tím, že teď podruhé jsme se docela dost pobavili a bylo mi s ním dobře. Párkrát se mě i dotkl, usmíval se na mě, hezky se na mě koukal… No prostě to vypadalo, že se mu líbím :oops: Přidala jsem si ho dnes na fb, a trošku jsem doufala, že mi třeba napíše, ale nenapsal. Tak přemýšlím, jestli mu mám napsat já. Nechci se vnucovat, byla bych ráda, kdyby se ozval on, ale přijde mi, že je trochu stydlín, takže se možná bojí napsat, ale to netuším. Co myslíte? Napsat nebo čekat? A pokud napsat, tak co? Nechci se ho ptát, jak se má atd… Fakt nevím, v 99% případů kluci píšou mně jako první, takže je to pro mě těžké začít konverzaci… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

15.12.19 19:39

Napis mu, ze jsi jeho zadost o pratelstvi na fb s radosti prijala, a ze by ti nevadilo poznat se vice i v realnem svete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
15.12.19 19:45
@Premek_Orac píše:
Napis mu, ze jsi jeho zadost o pratelstvi na fb s radosti prijala, a ze by ti nevadilo poznat se vice i v realnem svete.

Ale ona si přidala jeho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
15.12.19 19:47
@Anonymní píše:
Ahoj, předem se omlouvám za možná trochu dětinský dotaz, ale třeba mě omluví to, že je mi 19 let :lol: Každopádně, tenhle víkend jsem se potkala s klukem (trochu jsme se dřív bavili, ale pak jsme se přestali potkávat, až jsem na něj skoro zapomněla). No ale teď jsme se během jednoho měsíce potkali dvakrát s tím, že teď podruhé jsme se docela dost pobavili a bylo mi s ním dobře. Párkrát se mě i dotkl, usmíval se na mě, hezky se na mě koukal… No prostě to vypadalo, že se mu líbím :oops: Přidala jsem si ho dnes na fb, a trošku jsem doufala, že mi třeba napíše, ale nenapsal. Tak přemýšlím, jestli mu mám napsat já. Nechci se vnucovat, byla bych ráda, kdyby se ozval on, ale přijde mi, že je trochu stydlín, takže se možná bojí napsat, ale to netuším. Co myslíte? Napsat nebo čekat? A pokud napsat, tak co? Nechci se ho ptát, jak se má atd… Fakt nevím, v 99% případů kluci píšou mně jako první, takže je to pro mě těžké začít konverzaci… :roll:

Já bych se na tohle vyprdla. Když jste se už několikrát viděli a bavili se tak bych jela v těchto kolejích. Pokud víš kde se potkávate a předtím to nebyli náhody, tak bych se spíš bavila osobně. Na fb se pak můžete domlouvat např. jiné schůzky, kdy kde atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.19 19:48

@Jessica4 Pravdu mas… To je fuk, zkusit to muze, nejhur si ji blokne no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
838
15.12.19 19:50
@Premek_Orac píše:
Napis mu, ze jsi jeho zadost o pratelstvi na fb s radosti prijala, a ze by ti nevadilo poznat se vice i v realnem svete.
:D :D :D :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
15.12.19 20:17

Jžš… Tak buď uděláš první krok ty a třeba budeš za blbku, nebo neuděláš nic a nic se nestane… :andel: Si vyber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
15.12.19 20:18

Když je stydlin, tak doma třeba doufá jestli mu napíšeš. Napiš mu třeba jak se mu líbilo tam, kde se potkavate (jak se ti líbí ta kavárna? Znáš ještě nějakou podobnou? Poradil by jsi mi jak se tam dostat?… Co v té práci? Povedlo se ti to? Apod…) Btw. my se takhle poznali s mým už teď manželem :srdce: Přidala jsem si ho po turnaji na fcb, pak jsme si o tom psali a byla ruka v rukávě :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama