Přídavky kdy chodí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka2912
Povídálka 15 příspěvků 09.11.18 10:24
Přídavky kdy chodí

Dobrý den chci se zeptat.. minuly měsíc mi přídavek na dítě přišel 8.10 za 9 měsíc.. a tenhle měsíc už nic.. všechno tam na úřadě doložené je.. a na úřadu mi nejsou schopny nic říci.. chodí mi to na účet.. děkuji :,(

Reakce:

andrisek
Kecalka 156 příspěvků 09.11.18 10:37

A není to proto že se v říjnu dokládalo nové čtvrtletí?

Terka2912
Povídálka 15 příspěvků 09.11.18 10:47

@andrisek dokládá se až na začátku listopadu což jsem též udělala teď až zas na začátku ledna

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 09.11.18 10:51
@Terka2912 píše:
@andrisek dokládá se až na začátku listopadu což jsem též udělala teď až zas na začátku ledna

Ne, dokládalo se do 31.10 za 3. čtvrtletí. To jsi teda asi nešla a to je ten problém ;) takže jim bude trvat déle to vyřízení když to podáváš později.

lucielorenc
Kecalka 346 příspěvků 6 inzerátů 09.11.18 11:35

Ano přesně tak, dokládají se do konce října za 7,8,9 měsíc. V lednu ( do konce měsíce) se bude dokladat 10,11,12 měsíc. Proto Vám penízky nedorazily.

Terka2912
Povídálka 15 příspěvků 09.11.18 11:37

@lucielorenc a teď dorazí kdy ?

lucielorenc
Kecalka 346 příspěvků 6 inzerátů 09.11.18 11:40

@Terka2912 mě dorazily dnes, ale dokládala jsem příjmy v říjnu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 11:42

taky jsem vyřizovala až v listopadu tak ti možná až v prosinci přijde.

Monchichik
Kelišová 5164 příspěvků 09.11.18 13:35

@Terka2912 Co já vím, tak jsou 2 výplatní termíny, podle toho, kdy si to podala, jestli začátkem listopadu, tak by ti to mělo přijít okolo 12. nebo potom okolo 23.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >