Reklama

Přídavky na děti - nestihla jsem doložit přijmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra811
Nováček 4 příspěvky 10.10.18 17:22
Pridavky na deti nestihla jsem dolozit prijmy

Dobry den maminky, chtela bych se zeptat zda mate nekdo zkusenost s tim ze jste nestihli dolozit prijmy na pridavky pro deti. Posledni pulrok u me byl nabity a ja proste nestihla dojit s papirama na urad. Dnes mi prisel dopis ze mi byli davky zruseny z duvodu nedolozeni prijmu. Nevite nekdo zda to jde jeste obnovit? Dekuji za odpoved :roll: :roll:

Reklama

Reakce:

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 10.10.18 17:28

U přídavků na deti je to stejně jako u prispevku na bydlení.Ted v říjnu se doklada prijem za minule čtvrtletí.Máš na to cas az do prosince, ale pocitej s tim, ze pokud to nedolozis ted behem rijna, tak v listopadu to nic neprijde.Ale pak ti to, co nebylo vyplaceno v danem ctvrtelti prijde zpetne.Pokud tedy stihnes podat zadost do konce prpsince.

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 10.10.18 17:56
@lísteček1 píše:
U přídavků na deti je to stejně jako u prispevku na bydlení.Ted v říjnu se doklada prijem za minule čtvrtletí.Máš na to cas az do prosince, ale pocitej s tim, ze pokud to nedolozis ted behem rijna, tak v listopadu to nic neprijde.Ale pak ti to, co nebylo vyplaceno v danem ctvrtelti prijde zpetne.Pokud tedy stihnes podat zadost do konce prpsince.

Přidám se z dotazem. Zadala jsem zpětně na dceru o příspěvek a nove porodne rodicak a příspěvek na syna. Narozen byl v srpnu. Zadala jsem 26.9 a ještě nepřišlo rozhodnuti :think: myslíte že to přijde až v listopadu? Dnes byl výplatní termín pro P-4 a nic

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 10.10.18 17:58

Prosím jaké formuláře se teď dokládají, když už přídavky pobiram, chci si je stáhnout a vytisknout.. Děkuji :kytka:

Petra811
Nováček 4 příspěvky 10.10.18 18:31

@lísteček1 me prave prisel dnes dopis ze jelikoz jsem nedolozila prijem tak mi davka zanikla tak proto se ptam.

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 10.10.18 19:56
@Petra811 píše:
@lísteček1 me prave prisel dnes dopis ze jelikoz jsem nedolozila prijem tak mi davka zanikla tak proto se ptam.

To chodi každému, kdo nedolozi prijem na zacatku rijna.Ted v rijnu jeste dostanes.A dalsi pridavky prijdou, az dolozis prijem za třetí čtvrtletí.

mamča-2009
Povídálka 16 příspěvků 11.10.18 11:45

Mužů mIT tak Prosím. Dotaz byli mě na úřadě dány 3 papíry na dolozeni prijmu přítel je jasný ale ja jsem na rodičaku a mam ještě pro 10 letou dceru na doložení alimentů chápu to dobře že musím doložit i dcery alimenty myslela jsem že se to počítá do mojeho příjmu Děkuji

Petra811
Nováček 4 příspěvky 11.10.18 22:31

@mamča-2009 je to jak rikate,jeden tiskopis ma Vas pritel,jeden Vy i kdyz jste na rodicaku a jeden Vase dcerka

semisova
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 12.10.18 02:03

Přesně tak, já také každý čtvrtletí dokládám tři potvrzení o příjmech. Moje - mateřskou, přítele otce posledního ditete a nejstaršího syna vypisují také a na jeho potvrzení píšu kolik je určeno výživné.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >