Přídavky na děti - nestihla jsem doložit přijmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra811
Nováček 5 příspěvků 10.10.18 17:22
Pridavky na deti nestihla jsem dolozit prijmy

Dobry den maminky, chtela bych se zeptat zda mate nekdo zkusenost s tim ze jste nestihli dolozit prijmy na pridavky pro deti. Posledni pulrok u me byl nabity a ja proste nestihla dojit s papirama na urad. Dnes mi prisel dopis ze mi byli davky zruseny z duvodu nedolozeni prijmu. Nevite nekdo zda to jde jeste obnovit? Dekuji za odpoved :roll: :roll:

Reakce:
lísteček1
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 10.10.18 17:28

U přídavků na deti je to stejně jako u prispevku na bydlení.Ted v říjnu se doklada prijem za minule čtvrtletí.Máš na to cas az do prosince, ale pocitej s tim, ze pokud to nedolozis ted behem rijna, tak v listopadu to nic neprijde.Ale pak ti to, co nebylo vyplaceno v danem ctvrtelti prijde zpetne.Pokud tedy stihnes podat zadost do konce prpsince.

lampicka11
Závislačka 3443 příspěvků 5 inzerátů 10.10.18 17:56
@lísteček1 píše:
U přídavků na deti je to stejně jako u prispevku na bydlení.Ted v říjnu se doklada prijem za minule čtvrtletí.Máš na to cas az do prosince, ale pocitej s tim, ze pokud to nedolozis ted behem rijna, tak v listopadu to nic neprijde.Ale pak ti to, co nebylo vyplaceno v danem ctvrtelti prijde zpetne.Pokud tedy stihnes podat zadost do konce prpsince.

Přidám se z dotazem. Zadala jsem zpětně na dceru o příspěvek a nove porodne rodicak a příspěvek na syna. Narozen byl v srpnu. Zadala jsem 26.9 a ještě nepřišlo rozhodnuti :think: myslíte že to přijde až v listopadu? Dnes byl výplatní termín pro P-4 a nic

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 10.10.18 17:58

Prosím jaké formuláře se teď dokládají, když už přídavky pobiram, chci si je stáhnout a vytisknout.. Děkuji :kytka:

Petra811
Nováček 5 příspěvků 10.10.18 18:31

@lísteček1 me prave prisel dnes dopis ze jelikoz jsem nedolozila prijem tak mi davka zanikla tak proto se ptam.

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 10.10.18 19:56
@Petra811 píše:
@lísteček1 me prave prisel dnes dopis ze jelikoz jsem nedolozila prijem tak mi davka zanikla tak proto se ptam.

To chodi každému, kdo nedolozi prijem na zacatku rijna.Ted v rijnu jeste dostanes.A dalsi pridavky prijdou, az dolozis prijem za třetí čtvrtletí.

mamča-2009
Povídálka 17 příspěvků 11.10.18 11:45

Mužů mIT tak Prosím. Dotaz byli mě na úřadě dány 3 papíry na dolozeni prijmu přítel je jasný ale ja jsem na rodičaku a mam ještě pro 10 letou dceru na doložení alimentů chápu to dobře že musím doložit i dcery alimenty myslela jsem že se to počítá do mojeho příjmu Děkuji

Petra811
Nováček 5 příspěvků 11.10.18 22:31

@mamča-2009 je to jak rikate,jeden tiskopis ma Vas pritel,jeden Vy i kdyz jste na rodicaku a jeden Vase dcerka

semisova
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 12.10.18 02:03

Přesně tak, já také každý čtvrtletí dokládám tři potvrzení o příjmech. Moje - mateřskou, přítele otce posledního ditete a nejstaršího syna vypisují také a na jeho potvrzení píšu kolik je určeno výživné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >