Kdy žádat o přídavky na dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 14:29
Přídavky na dítě - kdy žádat?

Chtěla bych poprvé zažádat o přídavek na díte, plánovala jsem jít na ÚP dnes, ale onemocněla mi dcera, dá se zažádat i v únoru s tím, že dodám stejné doklady jako bych dodala dnes (tedy papíry za 4. čtvrtletí 2017) a pak bych dostala dvě dávky společně? Anebo o jednu z nich automaticky přijdu?

Vím, že o přídavek na bydlení lze takto žádat, že pak člověk dostane v jednom měsíci dvě dávky a pak tu třetí samotnou, pokud není od letoška změna.

Prosím jen někoho, kdo se v tom opravdu vyzná, děkuji.

Reklama

Reakce:

mrav
Extra třída :D 11666 příspěvků 30.01.18 17:42

Zeptej se na úřadu práce, jde o to, zda ti to podle příjmů vyjde nebo ne. Jestli to vyjde, ano, měla bys přídavek dostat zpětně. Jestli ne, můžeš zase zažádat za 3 měsíce. :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo k nám vozí migranty z Libye? Potetovaná Němka, kapitánka lodi Sea-Watch 3

Kapitánkou jedné z lodí, která u libyjských břehů zachraňuje migranty, je... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama