Reklama

Přídavky z Lichtenštejnska a rodičovský příspěvek v ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 15:48
Přídavky z Lichtenštejnska a rodičovský příspěvek v ČR

Ráda bych se zeptala zda máte někdo zkušenosti.
Přítel je zaměstnaný i pojištěný v Lichtenštejnsku (trvalý pobyt v ČR), tudíž máme nárok na přídavky na dítě z Lichtenštejnska a moje otázka zní. Mám já jako nezaměstnananá, ani nepobírající mateřskou nárok na rodičovský příspěvek z ČR jestliže bude přítel pobírat přídavky z Lichtenštejnska?

Samozřejmě se budu radit s příslušnými úřady v ČR, ale přeci jen se tu spoustu věcí ví a poradí :)
Prosím o Anonym, děkuji! :mavam:

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19072 příspěvků 25.01.18 16:51

Ne. Ale myslím že o ně budete muset požádat aby jste měli potvrzení o zamítnutí pro Lichtenštejnsko.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 17:05

Děkuji za odpověď, já akorát co vím, tak budeme muset nechat zamítnout dětské přídavky z ČR, aby jsme dostali z Lichtenštejnska.
Ale s tím rodičákem si nejsme jisti :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19072 příspěvků 25.01.18 18:35

Bydlíte oba v ČR? Pokud ty jsi bez práce, je to na tom kde živitel odvádí daně. Ne na trvalém bydlišti.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >