přídavný pás na autosedačku do autobusu - prosím poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky13
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 22.06.09 15:46
přídavný pás na autosedačku do autobusu - prosím poraďte

Zdravím všechny, mám obrovskou prosbičku:
Za necelý měsíc jedeme na dovolenou do Itálie, cesta bude jenom přes noc, tak z toho ani obavy moc nemám, ale o co my jde, volala sem do cestovky a ptala se , jak je to s pásama v autobuse, pokud se tam dá připoutat autosedačka a pán mi řekl, že lidi ze sedačkama jezdí, ale musí se koupit nějaký přídavný pás, nemáte s tím prosím někdo zkušenosti.. jsou tam vlastně jenom takový ty jednopásy nebo jak bych to napsala:-), je to dálkový bus Mersedes, r.výroby 2007, předem díky moc za pomoc.

Reakce:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 22.06.09 16:42

Možná to bude nesmysl, ale malá už asi nepojede ve vajíčku, ne? Takže sedačka 9-18kg s vlastním 5ti bodovým pásem, možná stačí přichytit jen tím jedním z autobusu, nebo se pletu?

Marky13
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 22.06.09 17:00

Právě, že asi vezmeme ještě vajíčko, i když už je malá ve velký sedačce. Ale ona je drobek, nemá ještě ani 10kg a hlavička jí taky nepřečuhuje, takže na cestování by bylo vajíčko lepší, hlavně lehčí a skladnější..nebo nevím…teď babo raď:-)

zuzan
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 22.06.09 22:59

Ahoj já jsem jednou chtěla jet s vajíčkem na hory a do autobusu se mi na sedadlo nenacpalo bylo tam málo místa a krom toho měl jen dvoubodový pás.

Marky13
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 23.06.09 09:25

no právě kvůli tomu sem založila tuhle diskuzi, vím , že ty autobusy mají jenom tenhle pás, a proto sháním radu, kde sehnat ten přídavný pás, když v cestovce to ten pán říkal

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >