přídavný pás na autosedačku do autobusu - prosím poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marky13
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 22.06.09 15:46
přídavný pás na autosedačku do autobusu - prosím poraďte

Zdravím všechny, mám obrovskou prosbičku:
Za necelý měsíc jedeme na dovolenou do Itálie, cesta bude jenom přes noc, tak z toho ani obavy moc nemám, ale o co my jde, volala sem do cestovky a ptala se , jak je to s pásama v autobuse, pokud se tam dá připoutat autosedačka a pán mi řekl, že lidi ze sedačkama jezdí, ale musí se koupit nějaký přídavný pás, nemáte s tím prosím někdo zkušenosti.. jsou tam vlastně jenom takový ty jednopásy nebo jak bych to napsala:-), je to dálkový bus Mersedes, r.výroby 2007, předem díky moc za pomoc.

Reakce:
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 22.06.09 16:42

Možná to bude nesmysl, ale malá už asi nepojede ve vajíčku, ne? Takže sedačka 9-18kg s vlastním 5ti bodovým pásem, možná stačí přichytit jen tím jedním z autobusu, nebo se pletu?

Marky13
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 22.06.09 17:00

Právě, že asi vezmeme ještě vajíčko, i když už je malá ve velký sedačce. Ale ona je drobek, nemá ještě ani 10kg a hlavička jí taky nepřečuhuje, takže na cestování by bylo vajíčko lepší, hlavně lehčí a skladnější..nebo nevím…teď babo raď:-)

zuzan
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 22.06.09 22:59

Ahoj já jsem jednou chtěla jet s vajíčkem na hory a do autobusu se mi na sedadlo nenacpalo bylo tam málo místa a krom toho měl jen dvoubodový pás.

Marky13
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 23.06.09 09:25

no právě kvůli tomu sem založila tuhle diskuzi, vím , že ty autobusy mají jenom tenhle pás, a proto sháním radu, kde sehnat ten přídavný pás, když v cestovce to ten pán říkal

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >