Priessnitzovy lázně Jeseníky Wolker leden-únor 2015

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
korityakova
Nováček 3 příspěvky 03.10.14 12:45
Priessnitzovy lázně Jeseníky Wolker Leden-Unor 2015

Maminky mate nekdo zkusenost s laznemi jedeme poprve a vubec nevime do ceho jdeme. Chtela bych poprosit o par informaci jestli se neco plati, kde na vylety co strava atd…? :roll:

Reakce:
LviceJane
Nováček 1 příspěvek 05.01.15 11:57

Ahoj,

máme tam jet ted v lednu. Uz jsme jednou Jeseníky na Wolkeru absolvovali. Ubytování pěkné, jen nesmíš schytat společné WC a koupelnu :( může to být na měsíc celkem úmorné…
Vaří normálně dobře, jsou tolerantní k potřebě dětí co se týká času na jídlo.
Léčebné procesy jsou během dopoledne. Kromě teplých van je to výhodné. Ty koupele bych dala až před večeří. Také bohužel nejsou na Wolkeru a ani cvičení tam není. Dochází se na ně cca 300m od budovy. Byli jsme tam v březnu… to vyslíkání a oblékání je dost náročné.. ale když je sníh musí to být pro ty děti paráda :)

korityakova
Nováček 3 příspěvky 05.01.15 19:04

Je to jsem rada ze jse nekdo ozval muzu se zeptat na par informaci? :nevim:

korityakova
Nováček 3 příspěvky 05.01.15 20:29

No my tam jedeme taky v lednu od 14.1 do 11.2 jedu poprve do lazni a malou a jsem z toho cela rozhozena:(

beladone
Povídálka 29 příspěvků 05.03.15 13:07

Já tam byla s dcerou před několika roky a moc se nám tam líbilo, ale bylo to na přelomu srpen - září.

eva81
Povídálka 15 příspěvků 23.09.15 12:44

@LviceJane Chci se zeptat, planuji si zarezervovat pokoj na Wolkeru, nebo Jubilejní vile a paní na rezervaci tvrdí, že do dvoulůžkového pokoje se nevejde cestovní postýlka a zároveň přistýlka (pokud by přijel manžel), jsou opravdu tak malé?

dudynka
Povídálka 22 příspěvků 19.10.15 23:50

My jedeme taky v lednu teda termín ještě nemám ale mám to rezervované na leden a čekám na schválení od pojišťovny :D

dudynka
Povídálka 22 příspěvků 19.10.15 23:53

Jedeme a wolker tak jsem zvědavá taky jsem z toho celkem rozhozená jedem taky poprvé, budu mít 2 cácorky sterší 8 a mladší 2 tak to bude asi záhul

gabulka73
Stálice 68 příspěvků 09.04.16 16:56

Přenechá někdo termín do lázní Jeseníky, Kynžvart nebo Luhačovice pro dvě děti a doprovod na duben až srpen? Děkuji

liky
Echt Kelišová 9374 příspěvků 24.06.18 07:05

dobrý den, jedeme poprvé do Jeseníku a to na dům Wolker, máte prosím některá nové a čerstvé zkušenosti?
jedu s 2 dětmi, občas tam bude i manžel- vlezeme se na pokoj?
jak je to s ledničkou a konvicí?
co určitě nezapomenout s sebou?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >