Priessnitzovy lázně, nebo sanatorium Edel v Jeseníkách

459
11.7.15 22:28

priessnitzovy lazne nebo sanatorium edel v jesenikach

Ahojky, rozmyslim kam si dat rezervaci na priati rok s detmi do lazni, maji astma. Tento rok jsme byli v Luhacovicich a chceme zkusit pristi rok neco jineho.Mate nekdo zkusenosti, jakekoliv a ktere by jste mi doporucili..Ty priessnitzovy lazne vypadaji moc pekne, jake jste tam meli procedury? Ale zase v tom Edelu je speleoterapie soucasti lecby a ti me docela laka…diky za jakekoliv nazory..a nechystate se nekdo uz unor brezen? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.3.16 21:18

Holky je tady někdo kdo mi řekne jaké to je v těch Priessnitzových lázních? kde jste byly obytované? nebo jsou opravdu lepší ty zlaté hory??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21623
23.3.16 21:25

Takže ještě nevíte kam pojedete? Zlaté Hory jsou mazec se tam dostat, to bude šance tak od listopadu dál. Je zázrak se tam dovolat a zamluvit termín. Jeseník to samé.
Jinak my byli loni v lednu ve ZH a bylo to dobré. Náročné spíš pro mě, měla jsem dvě děti, musela jsem s nimi do jeskyně, budíček v 6h.. Procedury kromě jeskyně inhalace, cvičení a učili masáž a mickovani ( oboje u nás neprošlo).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.16 21:36

Rozhoduji se kam a proto jsem chtěla slyšet názory…ty priessnitzové jsou hezčí, ale nelíbí se mi to ubytovaní v Maryčce, jinde je plno :( tak nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21623
23.3.16 21:47

@Darinka7777 jj,to mi psali už v lednu že už jen tam.
Zlaté Hory jsou nabité úplně stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 21:43

Ja mam termin na 5.10. V Prissnitzu pokud byste mela zajem, tak prenecham. Je to ubytovani v Marycce, vse ostatni je az do liatopadu plne. Do Zlatych hor se objednava kazdeho 5.dne v mesici na pul roku dopredu. Tedy ted 5.4. se objednavalo na rijen. Ja jsem chtela apartman, ale ty jsou hned pryc. Nakonec nam dali termin o prazdninach, mozna proto, ze pani prehledla moji rezervaci. Myslela jsem, ze je to pase, tak jsem se objednala do Prissnitzu. Prissnitz ma vic procedur, ale zase Zlate hory jeskyni, ktera je ucinnejsi, tedy aspon podle naseho dr. Asi to bude chtit vyzkouset

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama