Přihazujete na Aukru od koruny? :-)

2043
14.3.16 14:20

Přihazujete na Aukru od koruny? :-)

Ahojky, nadchla jsem se pro aukro, které jsem neznala :-).Objvila jsem možnost přihazování i na např. nové luxusní věci od koruny. Ted např. budu přihazovat na domácí kosmetické studio, nové, od koruny.Ale: Vyhrály jste opravdu některá něco za korunu? A kyž třeba se cena vyšplhá jen na korunu, dvě. nemůže prodejce rozmyslet si koupi a couvnout? Abych nehlídala aukci jak blbec a prodejce pak neřekl, že to za tak málo peněz nepošle. Co jste už na Aukru která koupily za korunu? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
527
14.3.16 14:23

Za 100 chicco sedačku PC 2500
Ale zase necekej, pokud je to novy za 1 kc to fakt nevyhrajes :mrgreen: plno lidi čeká do poslední chvile

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
14.3.16 14:23

Nikdy cena nezustane na korune.lidi tu vec sami oceni na odpovidajici castku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1883
14.3.16 14:24

Většinou se ta cena vyšplhá mnohonásobně výš. Naštěstí má aukro skvělou fičuru, kde nemusíte přihazovat po oné koruně, ale napíšete částku, kterou jste ochotná maximálně za danou věc zaplatit. Pokud bude přihazovat někdo jiný, budou se automaticky přidávat vaše příhozy, až do oné maximální částky. Pokud nikdo přihazovat nebude, zůstane to na nejnižší částce (tj. je to od koruny, vy napíšete max. částku 200 kč, někdo přihodí na 50 kč, přepíše se to ale vaší částkou 51 kč atd. dokud buď nikdo další nepřihodí - vyhrajete zboží za 51 kč, nebo přihodí např. 201 kč, a jelikož to je víc než vaše maximum, pak už nepřihazujete - ale můžete to navýšit). Záleží, co kupujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2043
14.3.16 14:24

@Andenne Ja prave nemam zkusenost, tak se ptam :-)A nemuze prodejce couvnout? Plácnu, prodejce prodává kosmetický stroj i s gelem, vyšplhá se to na stovku, jemu to bude zdát málo, a i když vyhraji, může říct, že to prostě za ty peníze neprodá? Že se mu to před odesláním třeba rozbilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8081
14.3.16 14:27

Za korunu jsem koupila troje gumové pantofle pro dceru. Tenkrát ještě byla i akce, že při platbě Visa kartou poštovné zdarma.
Ale jinak nějaké dražší věci atd. se vždy vyšplhají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
14.3.16 14:31
@maskovak píše:
@Andenne Ja prave nemam zkusenost, tak se ptam :-)A nemuze prodejce couvnout? Plácnu, prodejce prodává kosmetický stroj i s gelem, vyšplhá se to na stovku, jemu to bude zdát málo, a i když vyhraji, může říct, že to prostě za ty peníze neprodá? Že se mu to před odesláním třeba rozbilo?

Nemel by couvnout. To uz je podle me na stiznost aukru a negativni hodnoceni. Mel by dat cenu, za jakou je ochoten to prodat.

Jinak ja prihazovala na zimni bundicku pro dceru a vyhrala jsem ji za 1,–. Byla ale nosena, ale i tak to byl pro me vyhodny nakup :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
14.3.16 14:32

Dodam, ze jsem zimni bundicku kupovala v lete, takze proto tam asi nebyl takovy zajem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
14.3.16 14:32

@maskovak ne, nikdy nic nebylo za korunu.. to musí být věci, které fakt nikdo jiný nechce, ale u dražších věcí tomu nevěř :think: účastnila jsem se dražby, kdy se to z koruny vyšplhalo na téměř 60 tis :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3711
14.3.16 14:34
@maskovak píše:
Vyhrály jste opravdu některá něco za korunu? A kyž třeba se cena vyšplhá jen na korunu, dvě. nemůže prodejce rozmyslet si koupi a couvnout?

Ne, za korunu jsme nikdy nic neměla, protože cena se dostane na odpovídající částku - pokud to není úplná zbytečnost.

Jinak přihazuju více méně jen tak ze srandy, ale počítám s tím, že když vyhraju, tak to musím koupit, takže to nejsou úplné nesmysly, ale nejsou to úplně potřebné věci - nicméně, vím, kde je hranice :)

Co se týče couvnutí, tak si doporučuju přečíst pravidla aukra :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1883
14.3.16 14:35

@maskovak Dostane pak ale negativní hodnocení. Možná by mohl mít i nějaké problémy, to nevím. Kdysi dávno, když jsem byla ještě mladá a blbá, tak jsem tam prodávala nějakou věc. Skončilo to na nějaké nízké částce, což by mi nezaplatilo ani poštovné. Tak jsem se paní, co to vyhrála omluvila. Naosala mi negativní hodnocení. Od té doby jsem se napravila. Aukro celkově jede na ta hodnocení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
14.3.16 14:42

Na aukru jsem koupila korálky v reálné hodnotě 2000 za 600 :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54339
14.3.16 14:42

Já mám zkušenost, že jsou lidi v naprosté většině případů tam od té koruny schopni naklikat víc, než bych byla ochotná dát. Např. má to dle mého hodnotu 300, dám si limit 350 a pak kouknu, že aukce skončila za 600.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
14.3.16 14:43

Pokud to ukončí jeste pred koncem aukce, tak mas smůlu, to bohužel muze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47692
14.3.16 15:02

No pritel prihazoval na pudni schudky ale dal limit do kolika prihazovat.. a konecna castka byla vyssi nez kdyz to koupis jinde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat