Přihlášení na instagram na novém mobilu

26.7.21 07:33

Přihlášení na instagram na novém mobilu

Zdravím, potřeboval bych pomoct s přihlášením na můj instagram účet. Rozbil jsem si mobil, a na novém se nemohu přihlásit i když znám heslo.
Mám totiž zapnute dvoufazové ověření přes Microsoft autentizator.
Na internetu jsem hledal mnoho způsobů, i když vím že jen tak jednoduché to nebude (jestli vůbec)
Záložní kódy, které jsou pro tyto případy, mám bohužel vyfocené taky jen v galerii na starém mobilu.
Byl bych fakt moc rád jelikož jsem přišel o dost kontaktů, kdyby tu byl někdo kdo by mi dokázal pomoct.
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
131
26.7.21 13:13

Není možné si ten kod poslat jako smsku, nebo do mailu? Já to tak mám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.7.21 13:32

@Blondynka01 No emailem nebo SMS si můžu nechat poslat jenom odkaz na obnovení hesla. A i když jde změnit tak to po mně chce zas to potvrzení v aplikaci nebo kódy… Kódy myslím ty, které můžu použít místo potvrzení v tý aplikaci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.7.21 13:35

Tak nakonec mi teď napsala ig podpora že jim mám poslat foto obličeje s jedním číslem napsaný na papírku aby si ověřili že to je můj účet, ale jelikož na profilu nemám žádnou foto kde mi je vidět do obličeje tak pořád nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
26.7.21 13:37

Já vím co myslíš, ale já když se přihlašuju, tak mi to pošle ty kódy do smsky :D Nebo zkus třeba ještě přes fb, pokud to máš spárované, jinak nevím no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.7.21 13:43

J ahaa… To jsem ani nevěděl že to jde nastavit. No nic, jeste to nějak zkusím a uvidim
Ale dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 19:02

Zapomenuté heslo od instagramu

Dobry den, chci zmenit heslo na instagramu ale zapomela jsem ho. Prisly mi odkazdy do sms abych se mohla vratit na svuj ucet nebo mi to da odkaz na zmeneni hesla a pozaduje to po me zadat soucasne heslo a bez toho me to nepusti. Potrebovala bych poradit co s tim, dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
3.8.21 20:40
@Anonymní píše:
Dobry den, chci zmenit heslo na instagramu ale zapomela jsem ho. Prisly mi odkazdy do sms abych se mohla vratit na svuj ucet nebo mi to da odkaz na zmeneni hesla a pozaduje to po me zadat soucasne heslo a bez toho me to nepusti. Potrebovala bych poradit co s tim, dekuji

Jestli znáte email který máte nastavený u ig a máte k němu přístup, tak vám pošlou odkaz, a tam si jen nastavíte nové. Teda takhle mi to šlo když jsem se zkoušel přihlásit na ten můj starý ig. To bylo ještě před aktualizací. Mělo by to jít ale i teď když dáte zapomenuté heslo, napíšete ten svůj email a mela by jste to mít. Kdyztak napiš jak to dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.21 10:11

@patatatataq
zkusila jsem to ale pomoci toho sameho emailu jsem se zaregistrovala tenkrat i na jiny ucet a posila mi to odkaz pro obnoveni hesla na ten jiny ucet…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat