Přihlášení novorozence k odpadu Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bonitta1
Nováček 9 příspěvků 03.04.18 11:09
Prihlaseni novorozence k odpadu Brno

Dobry den,

musi se novorozenec nekam nahlasovat ke komunalnimu odpadu nebo jen proste za nej mame poslat poplatek? Bydlime v Zidenicich.

Dekuji za radu

Reklama

Reakce:

Oliverka28
Kecalka 421 příspěvků 2 inzeráty 03.04.18 11:14

Ja tedy nejsem z Brna, ale syna jsem nikam nehlasila, az tedy na zdravotni pojištovnu a automaticky mi na slozence přišel poplatek i za nej.

kontramatka
Závislačka 3693 příspěvků 03.04.18 11:15
@Bonitta1 píše:
Dobry den,

musi se novorozenec nekam nahlasovat ke komunalnimu odpadu nebo jen proste za nej mame poslat poplatek? Bydlime v Zidenicich.

Dekuji za radu

prostě zaplatíš a uvedeš jeho rč.

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 03.04.18 11:19

@Bonitta1
Nejsem z Brna, ale bydlím kousek a nic jsem nehlásila. Pár dní po porodu automaticky přišla složenka. ;)

Coolca
Stálice 55 příspěvků 03.04.18 11:19

https://www.brno.cz/…lnim-odpadem

platit budeš poměrnou část z té snížené částky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama