Přihlášení novorozence k odpadu Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bonitta1
Povídálka 37 příspěvků 03.04.18 11:09
Prihlaseni novorozence k odpadu Brno

Dobry den,

musi se novorozenec nekam nahlasovat ke komunalnimu odpadu nebo jen proste za nej mame poslat poplatek? Bydlime v Zidenicich.

Dekuji za radu

Reakce:
Oliverka28
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 1 inzerát 03.04.18 11:14

Ja tedy nejsem z Brna, ale syna jsem nikam nehlasila, az tedy na zdravotni pojištovnu a automaticky mi na slozence přišel poplatek i za nej.

kontramatka
Závislačka 3765 příspěvků 03.04.18 11:15
@Bonitta1 píše:
Dobry den,

musi se novorozenec nekam nahlasovat ke komunalnimu odpadu nebo jen proste za nej mame poslat poplatek? Bydlime v Zidenicich.

Dekuji za radu

prostě zaplatíš a uvedeš jeho rč.

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1949 příspěvků 03.04.18 11:19

@Bonitta1
Nejsem z Brna, ale bydlím kousek a nic jsem nehlásila. Pár dní po porodu automaticky přišla složenka. ;)

Coolca
Stálice 84 příspěvků 03.04.18 11:19

https://www.brno.cz/…lnim-odpadem

platit budeš poměrnou část z té snížené částky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

(Ne)jezte vejce, (ne)jsou zdravá: Odborníci se zase přou o to, zda škodí, nebo ne

Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi i tradiční extra nálož vajec, která jsou... číst dále >

Čím víc lidí přijde k volbám, tím je to horší, posteskla si Sommerová

Lidi v Česku pálí dobré bydlo! „Příliš jsme zvykli na svobodu, moc si tu... číst dále >