Přihlášení novorozence k odpadu Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bonitta1
Povídálka 32 příspěvků 1 inzerát 03.04.18 11:09
Prihlaseni novorozence k odpadu Brno

Dobry den,

musi se novorozenec nekam nahlasovat ke komunalnimu odpadu nebo jen proste za nej mame poslat poplatek? Bydlime v Zidenicich.

Dekuji za radu

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 03.04.18 11:14

Ja tedy nejsem z Brna, ale syna jsem nikam nehlasila, az tedy na zdravotni pojištovnu a automaticky mi na slozence přišel poplatek i za nej.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 03.04.18 11:15
@Bonitta1 píše:
Dobry den,

musi se novorozenec nekam nahlasovat ke komunalnimu odpadu nebo jen proste za nej mame poslat poplatek? Bydlime v Zidenicich.

Dekuji za radu

prostě zaplatíš a uvedeš jeho rč.

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 03.04.18 11:19

@Bonitta1
Nejsem z Brna, ale bydlím kousek a nic jsem nehlásila. Pár dní po porodu automaticky přišla složenka. ;)

Coolca
Stálice 64 příspěvků 03.04.18 11:19

https://www.brno.cz/…lnim-odpadem

platit budeš poměrnou část z té snížené částky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >