Přihlouplé a zastaralé články?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tetaagáta
Kecalka 424 příspěvků 1 inzerát 28.02.19 09:23
Přihlouplé a zastaralé články?

Zajímalo by mne, proč kromě toho, že čtvrtinu monitoru zabírá pokleslý bulvár, se nám stále dostává ponaučení, jak se nacpat na Silvestra a jak se ráno vyprostit?
Když už nutně musí tyhle úchvatnosti Emimino „zdobit“, nemohly bychom třeba dostat návod, jak si správně chladit zlískanou zadnici o Velikonocích? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Taciras
Extra třída :D 11415 příspěvků 28.02.19 09:30

Protože nemáš AdBlock.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 28.02.19 09:32

Přesně, zapni si adblock a nemáš nic. Mě tu neskace jedinej článek nebo reklama :nevim:

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 23206 příspěvků 28.02.19 09:42

Mám bannerovou slepotu, vůbec to nevnímám.

Lalelale
Závislačka 4136 příspěvků 28.02.19 09:45

Holky ja adblock mám a stejně mi v diskuzích pořád svítí reklamy na nablble články z onadnes. Plastika mi zničila život, koupila jsem byt a švagrová to neunesla… :mrgreen: ono to jde bloknout nějak?

warita
Echt Kelišová 9815 příspěvků 3 inzeráty 28.02.19 09:57
@Taciras píše:
Protože nemáš AdBlock.

proim te a pomaha ti adblock na blokovani clanku s express.cz? Pokud ano, asi si to obratem nainstaluju, protoze nektere clanky me fakt rozciluji do bela.

Vzpominam si, jak jsem asi 3 tydny kazdy den zvazovala, ze napisu adminum, jestli BY MOHLI odstranit rubriku express.cz, protoze opravdu ale OPRAVDU nemam chut videt clanek o tom, jak nekdo nekomu urizl hlavu a beha s ni po ulici a drzi ji za pacesy. Ta fotka se totiz k tomu clanku zobrazovala.

O neco mene, lec dlouhodobe me se*rou clanky o tom, jaka „celebrita“ se taha s kym, jak na sebe navzajem hazeji spinu a ktera socka ve vymene manzelek ma zkazene zuby, urcite chlasta, bere drogy a na sva decka rve, ze jsou to zavsiveni parchanti. Jo a doma ma samozrejme bordel.

Ty vogo, to jako fakt? Kdo tenhle obsah kanalu cte?

Káťa19
Extra třída :D 11208 příspěvků 18 inzerátů 28.02.19 09:58
@Bábrdl píše:
Mám bannerovou slepotu, vůbec to nevnímám.

přesně :palec: :lol:

Heivka
Závislačka 3886 příspěvků 28.02.19 10:21

@warita Reklamy a související články se zobrazují podle toho co se v daném prohlížeči nejčastěji otevírá, autor webu to už moc neovlivní protože obsah reklamních banerů bývá dodávan subdodavatelsky (google, seznam,…) Takže pokud se vám zobrazuje něco co vás opravdu nezajímá tak vymažte cookies a historii. Problém ovšem nastane pokud stejný účet na počítači používá i někdo jiný. A nebo máte zapnutou volbu že nechcete přizpůsobit reklamní sdělení osobním preferencím. Používání AD Blocku mi přijde nefér, protože díky reklamám máme většinu obsahu internetu přístupnou „zdarma“.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 28.02.19 10:30

Reklamy a odkazy uspesne ignoruju. Kdekoliv.

warita
Echt Kelišová 9815 příspěvků 3 inzeráty 28.02.19 10:35
@Heivka píše:
@warita Reklamy a související články se zobrazují podle toho co se v daném prohlížeči nejčastěji otevírá, autor webu to už moc neovlivní protože obsah reklamních banerů bývá dodávan subdodavatelsky (google, seznam,…) Takže pokud se vám zobrazuje něco co vás opravdu nezajímá tak vymažte cookies a historii. Problém ovšem nastane pokud stejný účet na počítači používá i někdo jiný. A nebo máte zapnutou volbu že nechcete přizpůsobit reklamní sdělení osobním preferencím. Používání AD Blocku mi přijde nefér, protože díky reklamám máme většinu obsahu internetu přístupnou „zdarma“.

ja bulvarni clanky rozhodne nenaklikavam, takze rubriku express.cz to neovlivnuje. A ano, myslim, ze mam zakliknute, aby se reklamy neprizpusobovaly mojim preferencim.

Heivka
Závislačka 3886 příspěvků 28.02.19 10:55

@warita Tak potom vám budou chodit i takové hrůzy, já mám nastavené že se mi reklama vybírá takže tam mám články a reklamy s ručními pracemi, dětmi a psy.

warita
Echt Kelišová 9815 příspěvků 3 inzeráty 28.02.19 11:01
@Heivka píše:
@warita Tak potom vám budou chodit i takové hrůzy, já mám nastavené že se mi reklama vybírá takže tam mám články a reklamy s ručními pracemi, dětmi a psy.

a express.cz je teda reklama?

Heivka
Závislačka 3886 příspěvků 28.02.19 11:10

@warita Je to sponzorovaný odkaz, takže ne vyloženě reklama ale proklik na další „informační“ web.

Taciras
Extra třída :D 11415 příspěvků 28.02.19 16:23

@warita No jak si to nastavíš, tak to budeš mít. Můžeš mu říct, že tenhle <div> je reklama a on to bude skrývat.

AnastazieB
Echt Kelišová 8613 příspěvků 01.03.19 00:11

Řekla bych, že ty upoutávky na články z Expresu a z Ona dnes nejsou reklamy, je to součást webu, vzhledem k tomu, že je to jeden vydavatel. Mně zas rozčiluje to video nahoře. Adblock mám, jiné reklamy se mi neukazují.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama