Nechce, abych jela někam bez něho

Anonymní
11.1.20 15:53

Přijde mi to absurdní

Ahoj, mám problém. Jsem s přítelem přes 2 roky, bydlíme spolu celou dobu a funguje nám to. Přítel je hodně zarlivy ale nedávám mu žádný duvod a sem tam nějakou poznámku od nej ignoruju jinak se to skvělý chlap. Jenže…moje mama přišla k nějakým penězům a našla dovolenou na týden v emirátech jen my dvě, chce mi ji dat k narozeninám. Můj přítel nesouhlasí nechce abych jela nekam bez něho řekl mi ze pokud pojedu bude naštvaný hodně protože nebude vedet co tam dělám atd…ja teď moc nevím co mám dělat ale na rozmyšlenou mám jen 2 dny skrz zamluveny zajezd. Moc děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
57784
11.1.20 15:57

Jela bych s mamkou na dovolenou a když už bych se balila, zbalila bych se komplet…
A už bych se k němu nevrátila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
11.1.20 15:58

Vadí mu dovolená s mamkou? Já bych asi neváhala, odjela na dovolenou a po návratu se odstěhovala. Jak se jinak projevuje to jeho žárlení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
11.1.20 16:00

Láska je:

Trpělivá a laskavá. Láska nezávidí, nechlubí se, nepovyšuje se, nechová se neslušně, není sobecká, nedá se vyprovokovat, nepočítá urážky, neraduje se ze špatných věcí, ale raduje se z pravdy, Všechno snáší, všemu věří, ve vše doufá, ve všem vytrvává. Láska nikdy neselhává.
To píše Bible…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2709
11.1.20 16:00

Děkuji za mého benevolentního muže, který mě pustí na dovolenou i s kamarády opačného pohlaví… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7881
11.1.20 16:03

Souhlasim s ostatními, jeď na dovolenou a už se k němu nevracej. Klasický případ zarlivce a bude hůř. Uteč dokud nemáte děti. „Nedávám mu důvod žárlit“ klasika, on si ho časem najde neboj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
11.1.20 16:03

S žárlivcem je těžký život, co všechno mu bude v budoucnu vadit a co všechno nebudeš moct dělat jen proto, aby tě mohl mít pod kontrolou.. Každý má nějaké chyby, ale s žárlivcem bych nebyla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
11.1.20 16:05

A co mu bude vadit priste? Ze si jdes sednout s kamaradkou na kafco? Zkus si s nim promluvit. Ze letis na dovolenou preci s maminkou a snad je za ty roky mezi Vami dvemi nejaka duvera. A ze si prejes tam letet. Pokud to neakceptuje ani tak, rozhodnuti je na tobe…Ale ja za ty roky co tu na svete ziju bych vzala nohy na ramena. Zazila jsem zarlivost, kdy mi na navstevu nemohli domu ani prijit sourozenci, nemohla jsem jet za rpdici do vedlejsiho mesta, protoze urcite nejedu za nimi, kdyz jednou chci jet sama atd…stupnovalo se to az do faze, kdy jsem sedela s kamaradkou v restauraci a chodily mi smsky…jedna za druhou a kdyz sem neodpovedela, tak telefonaty… byl schopny mi treba 50× zavolat behem 10 minut. No strasny a uz nikdy vic! Davej si pozor at nedopadnes podobne…ja nastesti vztah ukoncila ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8470
11.1.20 16:08

Tohle opravdu neni skvely chlap, kdyz te nepusti ani na dovolenou s tvou mati a jeste te takhle detinsky vydira. Jela bych na dovolenou a toho uzasnaka pustila do obehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5024

Jela bych s mamkou na dovolenou. At se postavi na hlavu. Ze by mu vadilo, že jedeš sama s kamaradem, tak to jo, ale s mamou? Fakt, to je na mokry hadr na čelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36801

Koukej jet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
11.1.20 16:10

Prosim te jet. Jednou ustoupis a budes ustupovat porad. Ja teda žárlivost nesnesu a s nekym, kdo by mi chtel organizovat zivot, jen proto, ze ma nizke sebevědomí, bych nebyla, ale to uz neni predmetem tematu.

Příspěvek upraven 11.01.20 v 16:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5024
11.1.20 16:11

A ta věta: nebude vedet, co tam dělám…to se mi uplne vaří krev, to jsi jeho děcko nebo partnerka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14247
11.1.20 16:35
@Anonymní píše:
Ahoj, mám problém. Jsem s přítelem přes 2 roky, bydlíme spolu celou dobu a funguje nám to. Přítel je hodně zarlivy ale nedávám mu žádný duvod a sem tam nějakou poznámku od nej ignoruju jinak se to skvělý chlap. Jenže…moje mama přišla k nějakým penězům a našla dovolenou na týden v emirátech jen my dvě, chce mi ji dat k narozeninám. Můj přítel nesouhlasí nechce abych jela nekam bez něho řekl mi ze pokud pojedu bude naštvaný hodně protože nebude vedet co tam dělám atd…ja teď moc nevím co mám dělat ale na rozmyšlenou mám jen 2 dny skrz zamluveny zajezd. Moc děkuji za odpovědi

Samozrejme, ze s mamkou pojedes. A pockej, jaka bude reakce. Podle ni uvidis, jestli je to ten spravny podporujici partner pro zivot. PROTOZE ted se mu NELIBI 8o 8o 8o ze stravis par dnu s mamou a za par let se mu nebude libit, ze zajdes k vlastni mame na hodinu na navstevu :nevim: Co to jako je? :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6605
11.1.20 16:36

A čo si Kefalín, predstavujetě pod takým to slovom absurdné? :mrgreen:
To je zase dotaz jak od 10leteho decka :roll:

Absurdni mi prijde, ze se na tohle musis ptat cizich lidi na netu a nejsi schopna se rozhodnout sama. Tvoji mamy se taky ptas, kdy s pritelem muzes sexovat? Asi ne, ze, nicmene dotaz je uplne na stejne urovni. Ano, mas jet na dovolenou s mamou, pritel ti nema co zakazovat. A dej si bacha, chorobni zarlivci patri mezi nejhorsi typy partneru, co muzou byt, tak si poloz otazku nakolik potrebujes mit partnera, ktery ti bude delat peklo a bude te cim dal vic dusit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat