Příjde mi že nemá tak zájem o nase dite

Anonymní
9.2.20 15:15

Příjde mi že nemá tak zájem o nase dite

Ahoj holky…už nevím co mám dělat čím dál tím víc mě začíná štvát přístup přítele…jsme spolu 5 let a máme 7mi. mesicni dcerku…jenže mě štve jaký. ma. pristup k malé…myslela jsem si že si ji bude více všímat…teď jsme se pohádali kvůli tomu, však to znáte vstanete a starate se o miminko co to jde…o víkendu kdy přítel neni v práci se těším až si k ní třeba. sedne a hraje si s ní…ne on si ji vezme z celého dne na 10 min do náruče a pak ji položí a jde na mobil. Je neděle a já zase opět sedím u malé a hrajeme si. On leží na gauči s mobilem…říkám proč to neděláš ty? Místo mě si sednout k malé a hrát si a.me.nechat chvíli spočnout…říká mi a já snad spocnu? Já chodím do práce říkám ale co jako to si nemůžeš. pohrat s. malou ty spocnes každý den co. prijdes z práce a já lítám kolem tebe kolem.male…proste proto je mi to.lito že si to neuvědomuje a leží dál…místo toho aby si s ní pohrál je pořád na gauči vyvaluje se s mobilem…když chodí z práce každý den v 16h tak není takový čas si s ní pohrát pomazlit jak o tom. vikendu…a celý víkend. si s ní stejně hraju já a vsimam si ji jen já..on mi tvrdí že on taky ale že si ji vezme z celého dne na 15 minut a to je vše mi nepřijde normální…omlouvám se za sloh..přijde to jen mě. nenormalni.? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.2.20 15:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky…už nevím co mám dělat čím dál tím víc mě začíná štvát přístup přítele…jsme spolu 5 let a máme 7mi. mesicni dcerku…jenže mě štve jaký. ma. pristup k malé…myslela jsem si že si ji bude více všímat…teď jsme se pohádali kvůli tomu, však to znáte vstanete a starate se o miminko co to jde…o víkendu kdy přítel neni v práci se těším až si k ní třeba. sedne a hraje si s ní…ne on si ji vezme z celého dne na 10 min do náruče a pak ji položí a jde na mobil. Je neděle a já zase opět sedím u malé a hrajeme si. On leží na gauči s mobilem…říkám proč to neděláš ty? Místo mě si sednout k malé a hrát si a.me.nechat chvíli spočnout…říká mi a já snad spocnu? Já chodím do práce říkám ale co jako to si nemůžeš. pohrat s. malou ty spocnes každý den co. prijdes z práce a já lítám kolem tebe kolem.male…proste proto je mi to.lito že si to neuvědomuje a leží dál…místo toho aby si s ní pohrál je pořád na gauči vyvaluje se s mobilem…když chodí z práce každý den v 16h tak není takový čas si s ní pohrát pomazlit jak o tom. vikendu…a celý víkend. si s ní stejně hraju já a vsimam si ji jen já..on mi tvrdí že on taky ale že si ji vezme z celého dne na 15 minut a to je vše mi nepřijde normální…omlouvám se za sloh..přijde to jen mě. nenormalni.? :(

Těch 10-15 min je odhad :zed: :(

• Nahlásit
  • Citovat
9.2.20 15:17

Muj muz chodi kazdy den v 19h, i pozdeji… a o deti se stara. O vikendu hlavne on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 15:33

Nepřijde mi to normální. Partner mrňouse zbožňuje a nemusím mu říkat, aby se mu věnoval. Když si chci odpočinout, tak jdu na hoďku, dvě do vany s kafem a knihou. Co by udělal tvůj přítel, kdybys prostě řekla, ať se dvě hodiny stará on a šla třeba do vany nebo ven? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 15:34

Tak jako se sedmimesicni, pritel si na zemi s detmi nehral, ale vzal si je vždycky do postele, nebo na gauč, aby si u toho odpocinul, většinou tim deti i uspal :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3301
9.2.20 15:36
@Anonymní píše:
Těch 10-15 min je odhad :zed: :(

Dítko je malé, teď je brzy tma a venku je hnusně. Až povyroste a venku bude hezky, třeba si nějaký program společně najdete. Dítko bude víc reagovat, taťka se třeba zapojí.
Já vidím spíše problém v tom mobilu. Není závislý? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 15:56

Je to blbe, ale nas tatka to mel podobne, nevedel, co s nim. Ono to dite neni tak interaktivni, furt do nej hucis. Az bude vetsi, tak to bude lepsi…ted nezbyva, nez mu to dite normalne vrazit a zmizet ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 15:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky…už nevím co mám dělat čím dál tím víc mě začíná štvát přístup přítele…jsme spolu 5 let a máme 7mi. mesicni dcerku…jenže mě štve jaký. ma. pristup k malé…myslela jsem si že si ji bude více všímat…teď jsme se pohádali kvůli tomu, však to znáte vstanete a starate se o miminko co to jde…o víkendu kdy přítel neni v práci se těším až si k ní třeba. sedne a hraje si s ní…ne on si ji vezme z celého dne na 10 min do náruče a pak ji položí a jde na mobil. Je neděle a já zase opět sedím u malé a hrajeme si. On leží na gauči s mobilem…říkám proč to neděláš ty? Místo mě si sednout k malé a hrát si a.me.nechat chvíli spočnout…říká mi a já snad spocnu? Já chodím do práce říkám ale co jako to si nemůžeš. pohrat s. malou ty spocnes každý den co. prijdes z práce a já lítám kolem tebe kolem.male…proste proto je mi to.lito že si to neuvědomuje a leží dál…místo toho aby si s ní pohrál je pořád na gauči vyvaluje se s mobilem…když chodí z práce každý den v 16h tak není takový čas si s ní pohrát pomazlit jak o tom. vikendu…a celý víkend. si s ní stejně hraju já a vsimam si ji jen já..on mi tvrdí že on taky ale že si ji vezme z celého dne na 15 minut a to je vše mi nepřijde normální…omlouvám se za sloh..přijde to jen mě. nenormalni.? :(

Je to hrozně smutný. A fakt jsem to nečekala. Holky tu furt psaly, že chlapi na mimina nejsou ty super ženy dokonce, že co chci, že ony zvládaly vstavat v noci, vařit oběd, žehlit košile a ještě studovat a pracovat :roll: no malýmu je rok a půl a chlap furt nic. Jo a z gauče furt nejlépe ví, co a jak mám dělat :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.20 16:04
@Anonymní píše:
Je to hrozně smutný. A fakt jsem to nečekala. Holky tu furt psaly, že chlapi na mimina nejsou ty super ženy dokonce, že co chci, že ony zvládaly vstavat v noci, vařit oběd, žehlit košile a ještě studovat a pracovat :roll: no malýmu je rok a půl a chlap furt nic. Jo a z gauče furt nejlépe ví, co a jak mám dělat :zed:

Smutný :(

• Nahlásit
  • Citovat
13176
9.2.20 16:10

Vrazit dite do rukou a nekam zmizet. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.20 16:15

@Lenka_Hal :palec: aneb terapie šokem, jsem taky pro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4375
9.2.20 16:17
@Anonymní píše:
Je to hrozně smutný. A fakt jsem to nečekala. Holky tu furt psaly, že chlapi na mimina nejsou ty super ženy dokonce, že co chci, že ony zvládaly vstavat v noci, vařit oběd, žehlit košile a ještě studovat a pracovat :roll: no malýmu je rok a půl a chlap furt nic. Jo a z gauče furt nejlépe ví, co a jak mám dělat :zed:

Je to takovy pan Lorenc z na Samote u lesa. Z gauce a s pivkem v ruce minim.uz 5 deti vychoval :lol:

Příspěvek upraven 09.02.20 v 16:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 16:17
@Lenka_Hal píše:
Vrazit dite do rukou a nekam zmizet. :nevim:

Víš ono nejde o to mít čas pro sebe a zmizet. On tě drtí ten nezájem… To jak ostatní tátové (jo vím napůl iluze) dávají příspěvky na fb „moje lásky,.moje všechno“. Ani nejde o to, aby pomohl s domácnosti.. Ale rozplývat se nad kolébkou. To pochopí jen, kdo zažil :?

• Nahlásit
  • Citovat
9.2.20 16:21
@Anonymní píše:
Víš ono nejde o to mít čas pro sebe a zmizet. On tě drtí ten nezájem… To jak ostatní tátové (jo vím napůl iluze) dávají příspěvky na fb „moje lásky,.moje všechno“. Ani nejde o to, aby pomohl s domácnosti.. Ale rozplývat se nad kolébkou. To pochopí jen, kdo zažil :?

Neznam 8o leda opilí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 16:23
@welovefashion píše:
@Lenka_Hal :palec: aneb terapie šokem, jsem taky pro

Ano taky „super“ rada. Přirovnám ti to třeba k tomu, kdybys dnes chlapovi oznámila, že večer odlitas s kamarádkou na týden na dovolenou. To prostě taky nešlo. On se ho bál nosit, nechtěl nosit, neuměl krmit, nechtěl krmit… Jasně, že by to oba přežili… Ale pak to dusno, výčitky, hádky, agrese :nevim: to není rada pro náš případ.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama