Přijde mi, že už ho nevzrušuju..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenuka17
Povídálka 11 příspěvků 29.01.17 22:35
Přijde mi že už ho nevzrušuju..

Ahoj.. mam takový dojem ze uz svému partnerovi nepřijdu dost sexy a přitažlivá. Jsme spolu 3 roky a me poslední rok přijde jako ze ho nepřitahuju nebo co, dřív mi říkal jak jsem sexy ze by me chtěl hned ted a podobne.. ale nějak to vymizelo.. a ja bych chtěla přítele nějak překvapit aby si zase řekl sakra to je moje sexy ženská uz jen když se na me podívá.. nemáte nápad nebo návrh jak toho docílit?

Reakce:

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 02:34

Zamilováni trvá tři měsíve až tři roky, je to chemie v mozgu, která po čase odezní…láska, pokud ji chcete vzájemne tvořit, muže trvat celý život

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 30.01.17 07:43
@Aenne píše:
Zamilováni trvá tři měsíve až tři roky, je to chemie v mozgu, která po čase odezní…láska, pokud ji chcete vzájemne tvořit, muže trvat celý život

Presnet tak. :palec:

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 30.01.17 07:43
@Aenne píše:
Zamilováni trvá tři měsíve až tři roky, je to chemie v mozgu, která po čase odezní…láska, pokud ji chcete vzájemne tvořit, muže trvat celý život

Presne tak :palec:

Lišák1
Nováček 30.01.17 12:49

Mám podobné pocity…zvláště co máme děti, tak mi přijde, že si všímá jen dětí a já jako bych byla do počtu:-(…ale zjistila jsem, že pomáhá, když já se cítím dobře. Pokud třeba náhodou někam jdeme do společnosti a já se cítím sexy, hýřím vtipem, jsem konečně po dlouhé době upravená a nemusím řešit jenom děti kolem sebe, tak i u manžela je vidět změna - najednou mě oplácává a je takový milejší a pozornější…možná by to pomohlo i u vás - prostě naplánuj nějaké setkání s přáteli mimo domov (ideálně s takovými přáteli, kde se nachází typy můžu, kteří umí pochválit, lehce zaflirtovat:-)…vezmi si něco hezkého na sebe a snaž se být taková jako dřív, před dětmi:-)…no a večer ho donuť k sexu, i kdyby náhodou nechtěl, tak nakonec bude rád, že sex byl:-)))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >