Reklama

Přijde mi, že už ho nevzrušuju..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenuka17
Povídálka 11 příspěvků 29.01.17 22:35
Přijde mi že už ho nevzrušuju..

Ahoj.. mam takový dojem ze uz svému partnerovi nepřijdu dost sexy a přitažlivá. Jsme spolu 3 roky a me poslední rok přijde jako ze ho nepřitahuju nebo co, dřív mi říkal jak jsem sexy ze by me chtěl hned ted a podobne.. ale nějak to vymizelo.. a ja bych chtěla přítele nějak překvapit aby si zase řekl sakra to je moje sexy ženská uz jen když se na me podívá.. nemáte nápad nebo návrh jak toho docílit?

Reklama

Reakce:

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 02:34

Zamilováni trvá tři měsíve až tři roky, je to chemie v mozgu, která po čase odezní…láska, pokud ji chcete vzájemne tvořit, muže trvat celý život

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 30.01.17 07:43
@Aenne píše:
Zamilováni trvá tři měsíve až tři roky, je to chemie v mozgu, která po čase odezní…láska, pokud ji chcete vzájemne tvořit, muže trvat celý život

Presnet tak. :palec:

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 30.01.17 07:43
@Aenne píše:
Zamilováni trvá tři měsíve až tři roky, je to chemie v mozgu, která po čase odezní…láska, pokud ji chcete vzájemne tvořit, muže trvat celý život

Presne tak :palec:

Lišák1
Stálice 94 příspěvků 30.01.17 12:49

Mám podobné pocity…zvláště co máme děti, tak mi přijde, že si všímá jen dětí a já jako bych byla do počtu:-(…ale zjistila jsem, že pomáhá, když já se cítím dobře. Pokud třeba náhodou někam jdeme do společnosti a já se cítím sexy, hýřím vtipem, jsem konečně po dlouhé době upravená a nemusím řešit jenom děti kolem sebe, tak i u manžela je vidět změna - najednou mě oplácává a je takový milejší a pozornější…možná by to pomohlo i u vás - prostě naplánuj nějaké setkání s přáteli mimo domov (ideálně s takovými přáteli, kde se nachází typy můžu, kteří umí pochválit, lehce zaflirtovat:-)…vezmi si něco hezkého na sebe a snaž se být taková jako dřív, před dětmi:-)…no a večer ho donuť k sexu, i kdyby náhodou nechtěl, tak nakonec bude rád, že sex byl:-)))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama