Přijde někdy změna? K lepšímu?

Anonymní
4.2.20 01:17

Přijde někdy změna? K lepšímu?

Nevim jak začít. Jsme a přítelem uz 4roky nemáme úplně ideální vztah, ale ja moc na tu opravdovou lásku UŽ ani nevěřím :? Vždy je to ze začátku hezký a pak už prostě jsou problémy a všední starosti. Přítel se ke mě nastehoval, ale není tu šťastný. Měl dobrou práci, ale podnik se přestěhoval do úplně dalekého města a není možnost, aby tam dojizdel, takže hledá uz od nového roku novou práci je šikovný, tak si myslím že to nebude problém, ale jen jak je tu nespokojený, tak je protivný a ted k věci.
Necítím se nějak dobře citim se jako nula jsem úplně na nic. Nejsou to jeho slova, ale ja se tak cítím. Prijde mi ze se mi nic nedaří nemám se ani komu svěřit. Jsme kazdej opravdu úplně jinej. Cítím se tak zbytečná, hloupá. Nebaví mě už se přetvarovat před vsema. Navic on tu ani bydlet nechce a ja nevim jestli se chci stěhovat. Mám tu rodiče a dobrou práci.
Proč se člověk cítí, tak strašně na prd je to jen mnou nebo tedy i okolí jak na me působí? Už mi i říká, že se v tom snad vyžívám, že mě ty depky snad těší. Jenže ja už i přemýšlím že se rozejdem, ale to nikdy nedokážu protože nechci zůstat sama :( nejsem už nejmladší a nechci začínat znovu. Když už si vyjdu na kafe s kamarádkou, tak se ani necítím dobře rychle se snazim vypit kafe a jít zase domů. A brecim do polštáře, ze si ten život ani neumím užít. Jsem opravdu divná. :(

Děkuji za anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59
4.2.20 04:26

Jsem sama přes 5 let. Je to to nejlepší období mého života :palec: Mám hrdost a mám se ráda, takže kdyby mi bylo ve vztahu tak, jako tobě, odcházím. Změna k lepšímu přijde, až se rozhodneš odejít z nefungujícího vztahu. Jinak je mi třicet a nebojím se, že bych skončila sama. Mám přece sebe a to je to nejdůležitější, co mám :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 09:34

Hele já sem taky sama strašně spokojená…zřejmě ses dostala do nějakýho mezistavu, zamilování opadlo, na svatbu se to nechystá, děti taky nic, jen chodit do práce a domů, to by otrávilo nejednoho člověka…
Možná by ses mohla zamyslet, co od života chceš a trochu si za tím jít…je jedno, jeslti jde o studování jazyků, věnování se charitě nebo třeba vymetání všech hudebních akcí v okolí a nechat se potetovat od hlavy k patě :lol: :lol: :lol:

Život je příliš krátkej na to, aby se probendil… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama