Přijde se sociálka kouknout, kde bydlím?

Anonymní
5.10.21 19:19

Prijde se socialka kouknout kde bydlim?

Dobry vecer, chodi se socialka kouknout na bydleni pred prvnim stanim soudu nebo az po?😇V jedne starsi diskuzi jsem cetla ze chteji bydleni s detmi videt pred prvnim stanim soudu :andel: Byla jsem na OSPODU a byla mi pridelena opatrovnice ale nic o prohlidce bytu nerikala :nevim: a za par dni mam soud.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64733
5.10.21 19:24
@Anonymní píše:
Dobry vecer, chodi se socialka kouknout na bydleni pred prvnim stanim soudu nebo az po?😇V jedne starsi diskuzi jsem cetla ze chteji bydleni s detmi videt pred prvnim stanim soudu :andel: Byla jsem na OSPODU a byla mi pridelena opatrovnice ale nic o prohlidce bytu nerikala :nevim: a za par dni mam soud.

Měla by přijít před stáním..ale jako nemusí.. u mě taky nebyla a stání proběhlo v Klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25334
5.10.21 19:42

U mě byla před, ale přišla asi 3 dny před tím stáním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 19:47

Dekuji za odpovedi :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
13600
5.10.21 20:10

Kdybyste měli dohodu, nemusela by vůbec. Máte dohodu, vše domluvené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9439
5.10.21 20:36

@g.sandova my jsme dohodu měli a byla u nás

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 20:46

@g.sandova Nemáme dohodu, nebavíme se spolu a on ani dítě nezná, nikdy ho neviděl.

• Citovat
  • Nahlásit
13600
5.10.21 21:22
@xsaleen píše:
@g.sandova my jsme dohodu měli a byla u nás

No tak je to různé, u kolegyně vůbec nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
5.10.21 23:18

Dnes už pokud není vyloženě důvod, nechodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5980
6.10.21 12:42

Co vim, tak dohoda, praha, dva ruzne pary a neprisel nikdo ani domu, ani k soudu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 14:48

Me pani na OSPODU rekla ze k soudu musime prijit a pokud k tomu nemame vazny duvod tak kdyz nedorazi jeden z nas tak dostane pokutu a hlavne u nas probehnou i testy DNA takze se musime dostavit ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 06:20
@Anonymní píše:
Me pani na OSPODU rekla ze k soudu musime prijit a pokud k tomu nemame vazny duvod tak kdyz nedorazi jeden z nas tak dostane pokutu a hlavne u nas probehnou i testy DNA takze se musime dostavit ;)

Nam soud napsal, ze vzhledem je covidu a tak navrhuje aby to probehlo bez stani. Ale dohoda a slo o rozvod. Soud o deti byl se stanim

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat