Přijde porod brzy, když jsem otevřená na 4 prsty?

15.7.19 13:42

Prijde to brzy? Porodím? Vaše zkušenosti

Dobré odpoledne,
Vrátila jsem se z kontroly, jsem otevřená na 4 prsty, bez čípku. Klene se vak blan a hlavička naléhá.
Kontrakce nijak pravidelné, jen sem tam.
Jsem nervózní, je možné očekávat porod brzy?

Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10063
15.7.19 13:45
@Aneta.vecerova píše:
Dobré odpoledne,
Vrátila jsem se z kontroly, jsem otevřená na 4 prsty, bez čípku. Klene se vak blan a hlavička naléhá.
Kontrakce nijak pravidelné, jen sem tam.
Jsem nervózní, je možné očekávat porod brzy?Děkuji :mavam:

To bych si skoro myslela, že si tě tam rovnou nechají :think: Až začneš mít pravidelné kontrakce, tak bych jela hned, protože otevřená si už teď dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1162
15.7.19 13:54

@Aneta.vecerova mě posílali rodit když jsem byla na dva :lol: ale ležela jsem tam na rizikovým a pichali mi pak už vodu a šlo to rychle. (Museli mi porod vyvolávat, takže jiný případ). Taky bych ale čekala, ze už si té tam nechají. Jak mas daleko porodnici? Třeba pokud jsi někde poblíž, tak ti chtěli dopřát ještě trochu klidu doma :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.19 13:59

@Veerr
Porodnici mam 15 minut cesty.
Prave mi to vrta hlavou, byla tam takova mlada doktorka :think: tak jsem z toho takova na vazkach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.19 14:00

@ivašot.
Ja jsem si taky myslela. Jsem rada ze tam nemusim lezet, ale mam trichu obavy aby bylo vsechno v poradku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4193
15.7.19 14:02

Mně si při podobném nálezu nechali v porodnici s tím, ze uz mám půlku za sebou a syn se narodil za dvě hodiny potom. Ale já už jsem x hodin predtim měla pravidelné a časté kontrakce. Pokud tě pustili domu, tak to asi na spadnutí nebude, každopádně při caseejsich po reakcích bych asi vyrazila hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
15.7.19 14:02

Tak porod se nejspíš začíná rozbíhat. Buď v klidu, dej si třeba vanu, nějaké bylinky apod. Buď ráda, že si tě v porodnici nenechali a nechtěli to uspěchávat svými zásahy.
Držím palce, ať je porod bezproblémový :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1371
15.7.19 14:06

No otevřená seš hodně, pokud praskne voda, tak to může být rychlovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6476
15.7.19 14:07

@Aneta.vecerova

Naopak si užívej klidu, že jsi doma a nemusíš ležet na pokoji s dalšíma zenskejma ;) pokud nemáš kontrakce, bolesti, nekrvacis tak bych neplasila. Dala bych si vanu, pustila film, udělala si nehty třeba :mrgreen: pokud začneš mít bolesti tak bych jela, otevřená jsi a mohlo by to být už rychle. Porodnici máš blízko tak klid a odpocivej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
15.7.19 14:15

@Aneta.vecerova Dobrý den, otevřená jsi dost, ale taky záleží po kolikáté rodíš? Pokud poprvé porod nemusí být rychlovka. A jestli opravdu bydlíš 15 minut od nemocnice, tak buď v klidu. Hlídej si pohyby, pokud odteče voda nebo začneš mít pravidelné kontrakce vyraž do porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.19 14:20

@Bobinka007
Potřetí, ale předtím jsem přenášela, porod vyvolávali a pak cs

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
15.7.19 14:27

No pekny, takhle otevrena, doufam ze nejsi sama doma, aby tě mel kdo tam hodit, může to být rychlovka, každopádně preju az to přijde krasny porod a zdravé miminko 😊 :mavam: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18153
15.7.19 14:32

Čekala bych to každou chvilku. Já když byla na 4 prsty už sem ležela na sále, pichli mi vodu a do hodinky byl malej venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.19 14:33

@dracek81
Sama s deckama. Manzel je na telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.19 14:33

Děkuji mockrát všem :srdce:

• Citovat