Přijde vám normální pořídit výbavičku před otěhotněním?

188
14.7.13 22:19

přijde vám normální pořídit výbavičku..

… před otěhotněním?:D

Ahoj :hug:
tak zase zakládám diskuzi a budu doufat, že se nezvrtne ;)
jak moc dopředu jste kupovaly výbavičku pro miminko?
my jsme začali plánovat když mi bylo 17, ale podařilo se až po 30tce..
a během těch let jsem se parádně zazásobila naprosto vším-kupovala jsem pak jen kočárek :andel:

měly jste to taky tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11625
14.7.13 22:21

@Janka 54 ne já začala nakupovat až po 20.tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys

Ahoj, já ne, já začala pořizovat výbavičku asi v polovině těhotenství. Ale nám se teda zadařilo hned první měsíc po vysazení antikoncepce. Kdyby to trvalo déle, možná bych se taky neudržela a pár oblečků pořídila

• Nahlásit
  • Citovat
17105

Normální mi to nepřijde, spíš si na to šetřit peníze :nevim:
Ale je to každého věc, hlavně, že jste se dočkali. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795

@Janka 54 je mi 23 let jsem teprv tedka tehotna a myslim si ze jsi udelala dobre protoze kdybych ja nakupovala dopredu aspon trosku tak by to pro me tedka nebylo tak financne namahajici a hlavne bych si koupila cokoliv tedka hledam veci po nekom a velice malo jich budu mit novych…takze schvaluju ;) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
14.7.13 22:22

Ne, vybavu jsem zacala porizovat az tak v sedmem mesici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666

@Janka 54 ne nepřijde mi to normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188

@Jemys závidím :hug: takovýho chlapa se drž jak čert kříže :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stazinka09
14.7.13 22:23

Ne výbavičku jsem od 17 nepořizovala :lol:. Otěhotněla jsem neplánovaně a sháněla aktuálně, co jsem potřebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
Jemys

@Janka 54 Vyřídím mu to :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
chatwenna

Ne, neprijde.. Bych se bala, ze to vyjde z mody :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
188
14.7.13 22:24

@LayLi aspoň někdo :lol: já jsem taky ráda, protože mám více méně značkové věci.. ano, i něco použitého po rodině, ale rozhodně bych si naráz - během 9 měsíců nemohla dovolit ty zbytečnosti co během několika let, hračičky, krásnou postýlku, zbytečnost jako je koš, závěsný spací vak atd.atd..

Držím palce, ať vše zvládneš co nejlíp :) i použité věci jsou pěkné.. a pro miminko je máš stejně jen na chvíli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
14.7.13 22:24

@Janka 54
Ahoj, my teda nekupovali dopředu..:-) Já se bála, že když nakoupím, tak se mi pak jak naschvál nepodaří otěhotnět..:-) Takže jsme začli nakupovat až kolem 20.tt.
Ale mám známou, která to měla podobně jako ty..:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
14.7.13 22:26

No ahoj :mrgreen: přiznám se, že já měla pár kousků koupeno, schováno doma a když mi bylo ouvej, tak jsem je vytáhla a koukala. Ale myslím, že je to dáno situací kolem početí, že tak normální ´to není, dlouhodobé snažilky, byť už v cíli :mrgreen:, ty to mohou pochopit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
14.7.13 22:26

Ne, neměla jsem to tak. Výbavičku jsem začala pořizovat, až to bylo aktuální. Přijde mi to naprosto zbytečné a jako vyhazování peněz oknem (každý rok jsou pro mimina nové a nové věci), radši jsem investovala do věcí, které byly v té době aktuální. Radši než pořizování krámů, bych si šetřila ty peníze, které by se pak určitě hodily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama