Přijde Vám to normální? Je gay?

Anonymní
19.1.21 19:00

Přijde Vám to normální? Je gay?

Ahoj holky,

přijde Vám normální, když vám chlap oznámí, že by chtěl zkusit pánský anál. Rád by byl otrokem, abych ho bičíkovala a on uklízel nebo aby byl celý den sexuálním otrokem? Nehraničí to už malinko s tím, že je dotyčný gay?

Anonym, jinak smazat, díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1820
19.1.21 19:02

Ne, souvisi to s tim pocitem ponizeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 19:05

Nechápu kde je problém a ne není gay :srdce: :*

• Citovat
  • Nahlásit
7907
19.1.21 19:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

přijde Vám normální, když vám chlap oznámí, že by chtěl zkusit pánský anál. Rád by byl otrokem, abych ho bičíkovala a on uklízel nebo aby byl celý den sexuálním otrokem? Nehraničí to už malinko s tím, že je dotyčný gay?

projdi si pojmy, to je submisivita
jsou takoví i gayové, ale on chce být bičíkovaný tebou - ženskou - chce být sex. otrokem ženské, to asi bude hetero

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
19.1.21 19:17

Normální mi to úplně nepřijde :lol: Ale rozhodně to neznamená, že je na kluky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15584
19.1.21 19:26

Múže mít submisivní fantazie, nebo je třeba jen zvědavý a trochu hravější. To ale neznamená, že se zamilovává do mužů. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62248
19.1.21 19:31

Subik.. Hele, to se dá dobře využít, nebudeš muset doma nic dělat :mrgreen: jinak třeba nic pro mě, ale někomu to může vyhovovat.. Gay nebude, nechtěl by na to babu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21240
19.1.21 19:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Ne, nemusí to vůbec znamenat, že je gay.
Jeden můj bývalý přítel chtěl, abych mu to občas dělala do zadku. On se mi strašně líbil 190/90, chtěl, abych mu dala vibrátor do zadku, prstovala ho do zadku, lízala mu zadek - s těmito třemi věcmi jsem problém neměla.
S čím už jsem problém měla tak bylo to, že chtěl, abych ho po těle pálila voskem, dala mu do penisu menstruační tampon, cévkovala ho, seřezala mu v posteli zadek řemenem. 8o
Z těch čtyř popisovaných věcí, které už si myslím, že zavání sm jsem nedělala nic, sm mě nevzrušuje ani v lehké formě.
Co je úplně nejvíce podivné, tak v posteli byl tedy submisivní, v běžném životě nadřazený až dominantní - nadřazoval se nade mnou i nad svými přáteli, chtěl se mnou manipulovat.
Proto jsem vztah ukončila, i když se mi velmi líbil, neměla jsem zapotřebí, aby se mnou kdokoliv manipuloval.
Myslím, že jeho chování (nemám to přímo podložené) pramení z dětství. Jeho matce se narodil, když jí bylo 18, což v té době nebylo až tak zvláštní, ale jeho otec se nesmířil s tím, že se tak brzy stal otcem a bývalého jako malého ponižoval a občas bil. :,(
Občas si na něj vzpomenu a přemýšlím nad tím, zda jeho chování opravdu pramenilo z toho, co zažil v dětství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
19.1.21 20:02

Je to uplne normalni a gay nebude. Sadomaso nema nic spoelcneho s homosexualitou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
19.1.21 20:22
@Klopotkova píše:
Ne, nemusí to vůbec znamenat, že je gay.
Jeden můj bývalý přítel chtěl, abych mu to občas dělala do zadku. On se mi strašně líbil 190/90, chtěl, abych mu dala vibrátor do zadku, prstovala ho do zadku, lízala mu zadek - s těmito třemi věcmi jsem problém neměla.
S čím už jsem problém měla tak bylo to, že chtěl, abych ho po těle pálila voskem, dala mu do penisu menstruační tampon, cévkovala ho, seřezala mu v posteli zadek řemenem. 8o
Z těch čtyř popisovaných věcí, které už si myslím, že zavání sm jsem nedělala nic, sm mě nevzrušuje ani v lehké formě.
Co je úplně nejvíce podivné, tak v posteli byl tedy submisivní, v běžném životě nadřazený až dominantní - nadřazoval se nade mnou i nad svými přáteli, chtěl se mnou manipulovat.
Proto jsem vztah ukončila, i když se mi velmi líbil, neměla jsem zapotřebí, aby se mnou kdokoliv manipuloval.
Myslím, že jeho chování (nemám to přímo podložené) pramení z dětství. Jeho matce se narodil, když jí bylo 18, což v té době nebylo až tak zvláštní, ale jeho otec se nesmířil s tím, že se tak brzy stal otcem a bývalého jako malého ponižoval a občas bil. :,(
Občas si na něj vzpomenu a přemýšlím nad tím, zda jeho chování opravdu pramenilo z toho, co zažil v dětství.

Nebydlel na Zbraslavi? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4422
19.1.21 20:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Proboha proc gay? Je submisivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21240
19.1.21 20:28
@Melodie91 píše:
Nebydlel na Zbraslavi? 8o

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4333
19.1.21 20:30

@Klopotkova
A ty bys uměla chlapa vycévkovat? 8o
Na to nemusíš mít nějaké zdravotnické vzdělání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21240
19.1.21 20:35
@bigl píše:
@Klopotkova
A ty bys uměla chlapa vycévkovat? 8o
Na to nemusíš mít nějaké zdravotnické vzdělání?

Ne, vůbec o tom nic nevím a vůbec mě to nevzrušuje a takových věcí se bojím. Fuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
19.1.21 20:36

Že by byl gay to neznamená…jestli je to normální, je věc názoru, pro mě osobně třeba část ano, zbytek ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat