Přijde vám to normální? Máma na návštěvě

Anonymní
18.11.18 20:26

Přijde vám to normální? Máma na návštěve

Strucne se pokusim popsat situaci. Včera jsme se manželem a jeho maminkou jeli dopoledne na nákupy, protože tchyně se chystá do divadla, tak ze ji pomůžeme vybrat něco pěkného na sebe. Tchyně mela mého muže trosku později, navíc on je ode mne též trochu starší, takže tchyně je dáma v letech a vypadá spíše jako moje babička. No, to je celkem jedno, jen bych ráda zdůraznila, že je to takova opravdu lady (myšleno dobre ) ze staré školy s vybránymi způsoby a manžel se vlastne chova taky tak. Jsou lékařska rodina z malého města a potrpi si na bonton. Pisu to jen proto, abyste si dobře uměli představit situaci. Takže jsme se tedy my tři vydali v sobotu dopoledne na nákupy s tím, že moje maminka byla u nás doma s naší pul roční dcerou s tím, že si po našem návratu dáme všichni spolecne oběd.
U nás doma je dum, který si koupil muj muž ještě když byl svobodny a než jsme se poznali. Takže primarne to byl jeho dum, ze kterého jsem udělala náš domov, zijeme tu spolu dva roky. (Informace pro to, abyste věděli, že to třeba není společný dum s rodiči.)
No a dostávám se k jádru věci. Nakupujeme pro manzelovu maminku, moje máma pise, že dcerka zrovna usla, už jsme na cestě domu, tak ji volam, abych ji poprosila, ať pusti na zahradu psi, že už jsme každou chvíli doma (psi totiž vždy strasne štekají, když přijíždí auto do zahrady, tak jsem nechala, ať vzbudí dceru ). No, jenže mamka to nebere. Tak říkám manželovi, ať zastaví před bránou, že zajdu pro psy a pustím je ven a pak az ať vjedou. Dobrá, jdu teda dovnitř, otevřu dveře a mamka vychází ve spodním prádle z naší koupelny. Já se na ni nechapave divam a ona uplne prekvapene „je, vy už jste tady? Mala spi“ a ja porad koukám nechapave, proc je téměř naha a ona „byla jsem si jen umyt vlasy ". A ja porad nechapave, jako jestli ji mala piblinka a ona, že ne, ale ze se ji doma nechtělo, tak si umyla vlasy u nás a ja jen, že mi to přijde zvláštní, že si neumím představit, že si přijdu na návštěvu umyt vlasy a ona, že u nás není na návštěve.
Já jen jsem ji řekla, ať se rychle oblece, že manžel s maminkou už jdou a nechci, ať ji tu vidi svlecenou. Naštěstí než to vse vytáhli z auta a než se přivítali se psama, mamka byla oblečena. Vlasy už mela i vyfoukané, což jsem si říkala, že je teda taky super, že nám chodí do skříněk… no, ja nevím, ale prostě mi to vadilo. Ačkoliv je to moje máma, tak pomyšlení, že se u nás "na tajnacku“ myje mi prostě příjde divný. Byla vylozene překvapena naším příchodem, z cehoz soudim, že rozhodne neměla v planu mi to rici. Vím, že je to blbost a o nic nejde, přesto mi přijde, že překročila určitou hranici, je to naše koupelna, nas domov. Navíc bych se asi fakt dost styděla, kdybychom se v těch dveřích objevili všichni i s tchyni a to teda nevím, jak by mamka svou téměř nahotu vysvětlila. A kdyby nám řekla, že si tam myla vlasy, manželovi by to pravděpodobně vadilo a tchyni by to přišlo divne.
Já jsem s ni o tom pak už nemluvila, přijde mi blby "vychovávat " mou mámu, ale fakt mi přijde, že se to nehodi. Jsem divna nebo to vnímáte stejne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.11.18 20:29

pokud tam nebyl cizí pán, dobrý ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
18.11.18 20:30

Jsi divná, hlídá ti dítě, je to rodina, tak ať se tam chová jako doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20364
18.11.18 20:30

můj bože … na hlídání dítěte ti je dobrá, co? ale dovolila si umejt si vlasy … no hrůza … Akorát nemusela vylézt z koupelny ve spodním prádle, ale jinak ANO, jsi divná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
612
18.11.18 20:32

No bóže, tak se volné chvíli u vás trochu ošplíchla. Vždyť je to snad tvoje matka a ne nějaká cizí ženská. A tvoje tchyně by z toho snad taky nedostala psotník, kdyby ji viděla ve spoďárech. Nebo ona když se v koupelně svlíká tak si háže přes zrcadlo hadr, aby se nepohoršovala nebo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9547
@Anonymní píše:
Strucne se pokusim popsat situaci. Včera jsme se manželem a jeho maminkou jeli dopoledne na nákupy, protože tchyně se chystá do divadla, tak ze ji pomůžeme vybrat něco pěkného na sebe. Tchyně mela mého muže trosku později, navíc on je ode mne též trochu starší, takže tchyně je dáma v letech a vypadá spíše jako moje babička. No, to je celkem jedno, jen bych ráda zdůraznila, že je to takova opravdu lady (myšleno dobre ) ze staré školy s vybránymi způsoby a manžel se vlastne chova taky tak. Jsou lékařska rodina z malého města a potrpi si na bonton. Pisu to jen proto, abyste si dobře uměli představit situaci. Takže jsme se tedy my tři vydali v sobotu dopoledne na nákupy s tím, že moje maminka byla u nás doma s naší pul roční dcerou s tím, že si po našem návratu dáme všichni spolecne oběd.
U nás doma je dum, který si koupil muj muž ještě když byl svobodny a než jsme se poznali. Takže primarne to byl jeho dum, ze kterého jsem udělala náš domov, zijeme tu spolu dva roky. (Informace pro to, abyste věděli, že to třeba není společný dum s rodiči.)
No a dostávám se k jádru věci. Nakupujeme pro manzelovu maminku, moje máma pise, že dcerka zrovna usla, už jsme na cestě domu, tak ji volam, abych ji poprosila, ať pusti na zahradu psi, že už jsme každou chvíli doma (psi totiž vždy strasne štekají, když přijíždí auto do zahrady, tak jsem nechala, ať vzbudí dceru ). No, jenže mamka to nebere. Tak říkám manželovi, ať zastaví před bránou, že zajdu pro psy a pustím je ven a pak az ať vjedou. Dobrá, jdu teda dovnitř, otevřu dveře a mamka vychází ve spodním prádle z naší koupelny. Já se na ni nechapave divam a ona uplne prekvapene „je, vy už jste tady? Mala spi“ a ja porad koukám nechapave, proc je téměř naha a ona „byla jsem si jen umyt vlasy ". A ja porad nechapave, jako jestli ji mala piblinka a ona, že ne, ale ze se ji doma nechtělo, tak si umyla vlasy u nás a ja jen, že mi to přijde zvláštní, že si neumím představit, že si přijdu na návštěvu umyt vlasy a ona, že u nás není na návštěve.
Já jen jsem ji řekla, ať se rychle oblece, že manžel s maminkou už jdou a nechci, ať ji tu vidi svlecenou. Naštěstí než to vse vytáhli z auta a než se přivítali se psama, mamka byla oblečena. Vlasy už mela i vyfoukané, což jsem si říkala, že je teda taky super, že nám chodí do skříněk… no, ja nevím, ale prostě mi to vadilo. Ačkoliv je to moje máma, tak pomyšlení, že se u nás "na tajnacku“ myje mi prostě příjde divný. Byla vylozene překvapena naším příchodem, z cehoz soudim, že rozhodne neměla v planu mi to rici. Vím, že je to blbost a o nic nejde, přesto mi přijde, že překročila určitou hranici, je to naše koupelna, nas domov. Navíc bych se asi fakt dost styděla, kdybychom se v těch dveřích objevili všichni i s tchyni a to teda nevím, jak by mamka svou téměř nahotu vysvětlila. A kdyby nám řekla, že si tam myla vlasy, manželovi by to pravděpodobně vadilo a tchyni by to přišlo divne.
Já jsem s ni o tom pak už nemluvila, přijde mi blby "vychovávat " mou mámu, ale fakt mi přijde, že se to nehodi. Jsem divna nebo to vnímáte stejne?

Ale vyčůrat se na vašem zàchodě může ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
@matkabagristy píše:
pokud tam nebyl cizí pán, dobrý ;)

Já čekala to samé a fakt jsem překvapená, co vše může někomu vadit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2156
18.11.18 20:33

No, tak si umyla hlavu, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2240

ježiš, tak hlídala malou, ta usnula, tak babi využila chvíli a umyla si hlavu - vždyť tam nedělala bůh ví co !! já bych to teda absolutně neřešila :mrgreen: je to vážně blbost, a že si vzala fén, no tak co, no.. to spodní prádlo by asi bylo trošku nepatřičné, ale v životě jsou úplně jiné věci k řešení, pusť to z hlavy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7505

Nevnímám to stejně a máme to jinak, teď u nás byla moje máma na prodloužený víkend, chovala se tu jak doma a stejně tak se chovám já u ní. Samozřejmě před manželem nepobíhala ve spodním prádle, ale i kdyby se u mě vykoupala bez mého vědomí, bylo by mi to jedno. Asi si trošku načichla tchýní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58812

Přijde mi uplně v cajku, že si oje máma u nás vysprchuje, umeje hlavu nebo cokoli. Vůbec by mi to nepřišlo divný. A vůbec by mi nenapadlo řešit, jestli mi to chce říct nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44

Me to teda divny neprijde. Kdyz jsme u rodicu, tak se taky nemusim ptat, jestli si smim umyt hlavu. Jsme rodina. Zbytecne to hrotis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23107

Mě přijdeš divnější ty. Když tu jsou naši na hlídání děti, tak využívají celý byt a pokud pak odtud třeba jedou k doktorovi, tak se klidně vykoupou a nevidím v tom problém. Na tom, že mamka využila čas a umyla si hlavu mě taky nepřijde nic až tak divného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2156
18.11.18 20:34

Kdyby tam měla milence, tak neřeknu,..... ale takhle. Dramatizuješ to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
612
18.11.18 20:34

@ivašot. Pravděpodobně může, ale jedině pokud není tchyně v okruhu patnácti kilometrů, protože ona jako vyznavačka staré školy a bontonu by mohla být tak primitivní věcí jako je močení pohoršena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama