Přijde Vám to v pořádku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 23:08

Přijde Vám to v pořádku?

Ahoj, jdu si pro radu..

Mám čerstvě přítele, navštevujeme se navzájem. Já mám byt v pronajmu a on svůj dům. U nej domu mu vařím, uklidim.. postaram se.. on mi třeba na oplátku včera udělal ke mě domu nakup, ale o co jde..
Mě to přijde třeba strašně blbé, když mi kluk takhle něco zaplatí.. nebo je to v pořádku, když já mu uklidim a uvarim a on mi třeba natankuje nebo nakoupí? Cítím se pak možná trochu hloupě. Nejsem ten typ ženský co by byla na prachy nebo toho zneužívala..
Měla bych to brat jako ok věc? :) :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7837
5.1.22 23:11

Je to ok.
Já bych mu ale třeba v jeho baráku neuklízela. Pokud bych tam byla, tak bych klidně uvařila, ale že bych tam přijela na 2 dny a šúrovala to tam, to by mě asi nenapadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4787
5.1.22 23:12
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu..Mám čerstvě přítele, navštevujeme se navzájem. Já mám byt v pronajmu a on svůj dům. U nej domu mu vařím, uklidim.. postaram se.. on mi třeba na oplátku včera udělal ke mě domu nakup, ale o co jde..
Mě to přijde třeba strašně blbé, když mi kluk takhle něco zaplatí.. nebo je to v pořádku, když já mu uklidim a uvarim a on mi třeba natankuje nebo nakoupí? Cítím se pak možná trochu hloupě. Nejsem ten typ ženský co by byla na prachy nebo toho zneužívala..
Měla bych to brat jako ok věc? :) :)

Ano je to normální, snaží se být pro tebe užitečný a nějak ti tvoji pomoc vrátit.

A pokud se cítíš blbě, mluv s ním o tom a navrhnu mu jiný způsob, jak ti může tvoji pozornost oplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 23:13
@bigl píše:
Je to ok.
Já bych mu ale třeba v jeho baráku neuklízela. Pokud bych tam byla, tak bych klidně uvařila, ale že bych tam přijela na 2 dny a šúrovala to tam, to by mě asi nenapadlo.

Mě to baví.. já rada uklizim; takže mi to nevadí. Ale chápu :D
Takže nemusím mít blbé pocity jo?

• Citovat
  • Nahlásit
455
5.1.22 23:14

Dávalo by mi větší smysl, kdyby vařil ten, u koho jste nebo spolu a každý si uklizel ve svem..
Takže nerozumím tomu, proč hned příteli uklízís a varis, když jsi u něj.. To vaření ještě pochopím (jednou ty, jednou on), ale proč mu proboha uklízís? To jako přijdeš na návštěvu a hned pro smeták..
Nechápu, nechápu, pak tady čteme ty diskuze - jsem na mateřské, starám se komplet o všechno, muž mi nepomůže, co mám dělat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 23:14
@Josef_t píše:
Ano je to normální, snaží se být pro tebe užitečný a nějak ti tvoji pomoc vrátit.A pokud se cítíš blbě, mluv s ním o tom a navrhnu mu jiný způsob, jak ti může tvoji pozornost oplatit.

Jde spis o to, ze jsem to od ex dostával sežrat, ze mi třeba něco koupil nebo takhle.. a pak jsem to poslouchala: tak jsem tím asi nějak poznamenana

• Citovat
  • Nahlásit
809
5.1.22 23:28

Mě to přijde normální, oplácí ti to.

Naopak by mi přišlo nenormální že ty by ses starala, uklízela, pomáhala, vařila a on by se na “nažral” a dál to neřešil. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4787
6.1.22 09:55
@Anonymní píše:
Jde spis o to, ze jsem to od ex dostával sežrat, ze mi třeba něco koupil nebo takhle.. a pak jsem to poslouchala: tak jsem tím asi nějak poznamenana

Tomu rozumím, rozumím i jeho přístupu.

Dle mého je nejlepší postup si s ním večer sednou, u kávy či vína a promluvit s ním o tom.
A začni ze široka, co ti dělal bývalý a proč ty máš pak problém přijímat jeho pozornosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2914
6.1.22 10:05

Já to vidím, tak že se ti snaží za tvou „práci“ u něj doma nějak odvděčit. A naopak mi to od něj přijde jako milé gesto. Asi to porovnáváš se svou předchozí špatnou zkušeností. Ale zkus to brát tak, že jsi (asi) narazila konečně na fajn poctivého kluka :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat