Přijde Vám to v pořádku? Vztah

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 23:12

Přijde Vám to v pořádku? Vztah

Ahoj, jdu si pro radu..

Mám čerstvě přítele, navštevujeme se navzájem. Já mám byt v pronajmu a on svůj dům. U nej domu mu vařím, uklidim.. postaram se.. on mi třeba na oplátku včera udělal ke mě domu nakup, ale o co jde..
Mě to přijde třeba strašně blbé, když mi kluk takhle něco zaplatí.. nebo je to v pořádku, když já mu uklidim a uvarim a on mi třeba natankuje nebo nakoupí? Cítím se pak možná trochu hloupě. Nejsem ten typ ženský co by byla na prachy nebo toho zneužívala..
Měla bych to brat jako ok věc? :) :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1757
5.1.22 23:35

Tak kdyby to nechtel, tak to nedela. :think:

Bud rada. On ti varit a uklizet nebude, tak ti to podle me vraci takto.

A jeste me napadlo, ze treba ti nakupuje, aby se on necitil spatne, ze mu varis a vyzira te.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2383
5.1.22 23:36

Jak dlouho jste spolu? Mně to přijde velice pozorné a pěkné, 10 let jsem žila se škrtem, který vyžadoval všechno platit půl na půl, přestože já neměla žádný příjem (studovala jsem) a on vydělával nadstandardně. A stejně tak od mnoha již vdaných kamarádek slýchám stesky, jak manžel vydělává 3-4× víc, ale když mají jet na dovolenou, vyžaduje u nich stejnou finanční spoluúčast, takže holky jsou pak v kontokorentu apod.
Chápu, že se cítíš nepříjemně, mně svého času dělalo třeba velký problém, když mi kamarád chtěl vzít těžkou tašku, cítila jsem se u toho blbě, přitom je to nesmírně galantní a pěkné chlapské gesto. Zohlednila bych asi to, jak jste spolu dlouho, a jaké máte oba příjmy. Navíc pokud mu poklidíš apod., proč on by Ti nemohl udělat zásoby? Tvoje práce žádnou hodnotu nemá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
5.1.22 23:39

Je to terno, to dnes aby člověk pohledal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
6.1.22 00:20

Tak mě by bylo blbý uklízet přítelův dům :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16785
6.1.22 00:59

Moc to s tim uklidem a peci neprehanej, nejsi jeho mama.
Co se tyce financi, je nesmysl jet napul nebo se to pokouset porad nejak dorovnavat. Zkus se tohohle vnimani zbavit a pokud dava, nech se trochu opecovavat.
Kdyz je zena doma s detmi, tahne to vetsinou financne muz a je dobre dopredu vedet, ze je ochoten se o svoje zdroje podelit.
(Vse za predpokladu, ze nejsi vypocitava mrcha, ktera s nim je proto, aby ho mohla vysavat, ale to je zase o nastaveni a kontrolkach toho muze.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
640
6.1.22 01:05

Je to naprosto v pořádku. Kdyby nechtěl, nedělá to. A to stejný si určitě myslí on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7799
6.1.22 10:42
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu..Mám čerstvě přítele, navštevujeme se navzájem. Já mám byt v pronajmu a on svůj dům. U nej domu mu vařím, uklidim.. postaram se.. on mi třeba na oplátku včera udělal ke mě domu nakup, ale o co jde..
Mě to přijde třeba strašně blbé, když mi kluk takhle něco zaplatí.. nebo je to v pořádku, když já mu uklidim a uvarim a on mi třeba natankuje nebo nakoupí? Cítím se pak možná trochu hloupě. Nejsem ten typ ženský co by byla na prachy nebo toho zneužívala..
Měla bych to brat jako ok věc? :) :)

Je to v pořádku. Je to forma odměny, pozornosti. Pokud je ti to nepříjemné hodně, tak mu to řekni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24275
6.1.22 10:47

Tvl, nebuď hloupá a buď ráda, že není škrt!!! Počti si některé diskuse a lakomce fakt nechceš.
https://www.emimino.cz/…skrt-393731/
Když ty mu uklidíš, proč by na oplátku nemohl něco zaplatit nebo koupit pro tebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat