Přijde vám to vyčurané?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 14:13
Přijde vám to vyčurané?

Ahoj, chtěla bych znát váš názor - s manželem máme 14 měsíčního syna, od jeho 10 měsíců pracuji na menší úvazek, manžel vydělává 23000 měsíčně a splácíme hypotéku. Syna hlídá tři dny babička od 8 do 12. Když jsem to říkala kamarádce, naznačila, že se jí to zdá z mé strany vyčurané takto vytěžovat mou mámu ( je v důchodu, je to její jediné vnouče) a že malý mou prací trpí. Máte stejný pocit?
Děkuji za názory

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Blankaspl
Kecalka 253 příspěvků 17.06.19 14:16

Pokud to vyhovuje všem stranám, tak je to v pořádku. Kamarádce do toho nic není, neživí vás.

neila
Extra třída :D 12658 příspěvků 17.06.19 14:16
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych znát váš názor - s manželem máme 14 měsíčního syna, od jeho 10 měsíců pracuji na menší úvazek, manžel vydělává 23000 měsíčně a splácíme hypotéku. Syna hlídá tři dny babička od 8 do 12. Když jsem to říkala kamarádce, naznačila, že se jí to zdá z mé strany vyčurané takto vytěžovat mou mámu ( je v důchodu, je to její jediné vnouče) a že malý mou prací trpí. Máte stejný pocit?
Děkuji za názory

kamarádka nejspíš závidí :roll: nebo je sama netáhlo a štve ji, že ty to máš jinak, tak si chtěla kopnout, no 8) nezabývala bych se tím, ale „kamarádku“ bych příště nezásobovala podrobnostmi. Vlastně bych kontakt s ní nejspíš hodně omezila ;)

Mika.ella1
Kecalka 105 příspěvků 17.06.19 14:16

Mam pocit, ze kamaradka by rada takovou babicku :mrgreen:

PaníBovaryová
Závislačka 4977 příspěvků 17.06.19 14:17

Máš nadstandard v hlídání, o tom žádná. Ale když to nevadí tvé mamce, ty jí přece taky pomáháš, ne? :nevim:

PaníBovaryová
Závislačka 4977 příspěvků 17.06.19 14:18

Jo, kamarádka asi závidí. Dnes je spíš běžné u babiček nehlídat vůbec

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15105 příspěvků 17.06.19 14:19

1, ne pokud s tím nemá babicka problém 2, ano, nepřijde mi správné odcházet od tak malého dítěte. Ale to musíš vědět sama, jak to vnimas ty

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 17.06.19 14:20

Ne, nepřipadá, kamarádka si připadá blbě, že je oproti tobě líná, a tak se ti to snaží trošku „osladit“ těmito kecy, předpokládám, že babička hlídá dobrovolně, je relativně zdravá a vnoučka miluje, moje mamka chodí ještě do práce, tak jsem jezdila do práce od 18 - 24 hodin, 3 dny v týdnu, nikomu to vychc. ané nepřišlo - prostě v rodině si pomáháme, já zas mamku zavezu k lékaři, dovezu těžký nákup, něco vyřídím a tak

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 14:21

@PaníBovaryová Ano, snažím se, opravdu jde jen o hlídání, vadilo by mi, kdyby tady cokoliv dělala…Jednou měsíčně chodím uklízet naší babičce (mámině mámě). Pomáhat se snažím, jen mám teď časové možnosti omezené…

Hoa Mai
Kelišová 6571 příspěvků 15 inzerátů 17.06.19 14:22

Kamaradka vi prdlajs. To je takovy oblibeny pristup, hlavne v otazkach vychovy „ja to delam nejlip a kdyz to nekdo dela jinak, musim mu to zkritizovat“. Jestli chces vedet, jestli svoji mamu zatezujes, zeptej se ji, ne nekoho ciziho. A jestli chces vedet, jestli tve dite tvou praci trpi, podivej se na nej. Me to vycurane neprijde, naopak, budou mit s babickou hezky vztah a ty nebudes mit ponorku z vysedavani doma. Muj mladsi syn chodil v tomhle veku se svym starsim bratrem do miniskolky na 3h kazdy den. Ja jsem chodila na polovicni uvazek do prace. Vsem nam to vyhovovalo a co si o tom kdo mysli je mi fuk, nepotrebuju nici souhlas. Jedna kamaradka mela tendenci mi neco podobneho naznacovat stylem „no to ja bych nikdy“, ale kdyz vidim, jak ona doma hnije, tak me jeji rady nechavaji uplne chladnou.

vannilka
Kecalka 117 příspěvků 17.06.19 14:24

Myslím, že je to super, taky by se mi to tak líbilo!! Pukud je babička fit, tak je to přínosné pro všechny. Kamarádka spíš závidí.

Hoa Mai
Kelišová 6571 příspěvků 15 inzerátů 17.06.19 14:24

.

Příspěvek upraven 17.06.19 v 14:27

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 17.06.19 14:26

Kamarádka asi závidí. Dnes je od babiček opravdu běžné, že nehlidaji vůbec. Já teď budu muset zrušit vyšetření u doktora, nenašla jsem nikoho kdo by mi tu hodinu povozil kočárek. Náhradní termín dostanu tak za čtvrt roku a budu doufat, že to tentokrát vyjde aby se chlap mohl uvolnit z práce. Taky jediné vnouce. Jestli to všem vyhovuje, tak buď ráda za to jak to máš. A na okolí kašli. Oni tvůj život nežijí.

Ou
Echt Kelišová 8172 příspěvků 17.06.19 14:26

No to je spíš koza, než kamarádka.

Dítě něčím takovým rozhodně netrpí, proč by mělo? Je to pravidelný, předvídatelný režim, stálé pečující osoby a stabilní prostředí.

Je tvoje matka v pohodě s tím, že hlídá vnuka tři dopoledne v týdnu, jak moc jí to koliduje s jejími vlastními plány? Jsi ty v pohodě?

Tak co je do toho nějaké ženské s odlišným názorem, která není ve tvé situaci?

Wani
Závislačka 3514 příspěvků 17.06.19 14:28

Pokud s tím babička nemá problém, tak bych to neřešila. A nevidím důvod, proč by měl tvůj syn trpět, protože tě nevidí 12 hodin za týden. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama