Přijde vám tohle v pořádku - zdravotní sestry a maminky?

26.10.20 07:58

Přijde vám tohle v pořádku - zdravotní sestry a maminky?

Ahoj, v pátek jsem byla se svojí 2letou dcerou na ultrazvuku, dcera byla objednaná již několik měsíců, vedle nás byla ještě jedna rodina s kojencem a 2 důchodci, taky objednaní. To tedy znamená, že nemocnice věděla, že přesně na tento čas tam budou malé děti a senioři. Najednou tam přivezou 2 sestry v ochranných oblecích ženu s covidem na posteli a čekají tam s ní. Mám kamarádku zdravotní sestru, která pracuje přímo v té nemocnici, takže když jsem jí psala jestli je tohle normální a proč nemají ty časy nějak rozvrženy, aby se ty lidi tam takhle nepotkali, tak mi napsala, že tohle by se rozhodně dít nemělo. A já se chci zeptat jestli se tohleto děje i v jiných nemocnicích? Jako přijde mi naprosto absurdní, že někteří jedinci se mohou zbláznit když někdo venku nemá roušku nebo, že některé kr*vy jsou schopné nahlásit nefunkční kadeřnici, že přijde domů někoho ostříhat a tady přímo navezou coviďačku ve stejný čas do stejné místnosti kde jsou malé děti a důchodci i když jsou objednání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19692
26.10.20 08:01

No a nebyla treba akutni? Asi mela nejake zranění co museli co nejdriv zkontrolovat ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
26.10.20 08:05
@Kriss Tina píše:
No a nebyla treba akutni? Asi mela nejake zranění co museli co nejdriv zkontrolovat ne?

Taky si myslím, že to mohlo být akutní, ale mohli vás třeba varovat nebo něco.
Já teda nepovažuji za normální ani to, že nás zubař objedná deset lidí na stejnou hodinu a pak jsem tam minulé čekala hodinu a půl :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
26.10.20 08:08

Ano, deje, u nas v nemocnici je jedina cesta ma covid jednotku pres centralni prijem, ktery je vecne nabouchany duchodcema :nevim: takze tam zahranka s covidakem projizdi kolem vsech tech lidi a nikdo to neresi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.20 08:10

@Kriss Tina ona jela na RTG a nepřišlo mi, že by to bylo akutní spíš jako kontrolní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19692
26.10.20 08:11

@Nicole 1234 tojo upozornit mohli, aby jste mohli jit cekat treba ven no. Nadruhou stranu ono na ta vysetreni ted lidi vozi spis sanitari z rad dobrovolniku a nekteri jsou treba studenti a nejsou zebehli a kdyz jim dr rekne odvezte pacienta na utz, tak proste jedou a uz nedomysli, ze tam v cekarne jsou treba deti no, ze by mohli bezet napřed a varovat. U zubare nevim, ale ono kolikrat prileze nekolik lidi najednou jako akutni mezi ty objednané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.20 08:12

@Markétka111 dobře, ale tady to probíhalo naprosto v klidu a nijak nepospíchali, proto mi to přišlo spíš jako kontrolní rtg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19692
26.10.20 08:14
@Cute.im.not.cute píše:
@Markétka111 dobře, ale tady to probíhalo naprosto v klidu a nijak nepospíchali, proto mi to přišlo spíš jako kontrolní rtg

A to poznas jak? Ono i kdyz je to akutni, tam personal nebezi, nerozrazi dvere, nejeci na celou nemocnici rychle rychle…navic se uvnitr ten renthen musi pripravit, takze i kdyz to akutni je, tak se jede proste pohoda klidek no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64819
26.10.20 08:14
@Cute.im.not.cute píše:
@Kriss Tina ona jela na RTG a nepřišlo mi, že by to bylo akutní spíš jako kontrolní
? Jak prosim tě jako laik bez dokumentace poznáš, že člověk ležící na posteli je akutní případ nebo kontrola? :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64819
26.10.20 08:17
@Cute.im.not.cute píše:
@Markétka111 dobře, ale tady to probíhalo naprosto v klidu a nijak nepospíchali, proto mi to přišlo spíš jako kontrolní rtg

Moc koukáš na telku, to není jak v Chicagohope, přiletí vrtulník, od něj běží posádka záchranky s lehátkem. Jeden cestou na léhátku resuscituje, další křičí na lékaře a předává štafetu s informacemi o kriticky nemocným pacientovi. Seběhne se celá nemocnice, rozráží dceře a s vypětím sil dobíhají na rentgenové vyšetření, kdy všichni padnou a čtvrt hodiny nemohou popadnout dech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3924
26.10.20 08:18

@Cute.im.not.cute A jak jsi poznala, že ta žena byla covid pozitivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.20 08:19

@Lama Lama nejde ani tak o tohle, ale spíš, že je to celé nedomyšlené i pro tyto případy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7643
26.10.20 08:20

@Cute.im.not.cute Měla jsi zaklepat a zeptat se na to lékaře jak je tohle možné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7195
26.10.20 08:21

Většinou když jde dcera na utz tak se tam nacpe ještě dítě co v nemocnici leží. Proč, fakt nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.20 08:23

@berusa.m přivezli jí sestry z infekčního, ještě se tam o tom bavily

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie