Příjde vám že jím hodně?

Anonymní
15.9.19 21:06

Příjde vám že jím hodně?

Ahoj, hezky vecer vsem. Prosim vas prijde vam ze jim hodne? Jsem na zacatku 2.trimestru. Mam 175 cm a otehnela jsem cca v 57, 5kg +-. Ted uz mam 59,5 a jdu skoro kazdy den nahoru a to cvicim kazdy den. Priklad snidane-caj a platek toustoveho chleba s pomazankou k tomu treba dva coko piškoty, obed cokoliv, vcera treba kure na paprice se 3 knedliky, dnes ryze s veprovou smesi, svacina-jablko, večeře-3 ks babovky,1 plátek melounu, upozornuji ze zdrave nejim, nikdy jsem toho nebyla priznivec a stejne to nevydrzim pac vahu jsek si vzdy drzela. Snazim se jist stejne jako pred otehotnenim, chápu pribirani, ale tak brzo? Jim hodne? Pardon za anonym, stydim se za sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22257
15.9.19 21:09

Jako že ti přijde hodně že jsi přibrala 2 kg v druhém trimestru? :roll: A kdy myslíš, že se přibírá? Jsi těhotná proboha, přestaň se sledovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 21:12
@pikola píše:
Jako že ti přijde hodně že jsi přibrala 2 kg v druhém trimestru? :roll: A kdy myslíš, že se přibírá? Jsi těhotná proboha, přestaň se sledovat

No kazdy mi cpe, jak se v 1.trimu a zacatkem 2.trimu nepribira, ja jsem z tiho rozhozena oac opravdu kazdy den tam je neco navic a nechci bejt jak koule kdyz i cvicim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3370
15.9.19 21:15

Nemyslím, že moc přibíráš. Jestli máš strach, že hodně přibereš, odpusť si tu bábovku večer a dej si místo mí zeleninu a kousek masa, vajíčko, či sýr. Nijak dramaticky bych životní styl v těhotenství neměnila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22257
15.9.19 21:15
@Anonymní píše:
No kazdy mi cpe, jak se v 1.trimu a zacatkem 2.trimu nepribira, ja jsem z tiho rozhozena oac opravdu kazdy den tam je neco navic a nechci bejt jak koule kdyz i cvicim :nevim:
:roll: Jestli nezvracíš jak Amina, netrpíš nechutenstvím nebo nemáš vysokou původní váhu, tak tě zklamu, přibírá se. Někdo přibere za těhotenství hodně, jiný málo. Ale je uplně normální aby se ti váha zvyšovala. Ve 3. trimestru to bývá i o kilo týdně.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3189
15.9.19 21:18

Tak bys sama měla vědět, zda jsi přejedená nebo nejsi. Pokud přejedená nejsi, tak moc nejíš. Jestli se budeš hroutit ze 2 kg a šílet se sportem, tak je fakt, že asi těch zbylých 10 kg nepřibereš, protože bys mohla třeba i potratit.
Takže sport přiměřeně, velmi opatrně a normální jídlo. Citelně přibírat budeš hlavně po 3 ks bábovky místo normální večeře, třeba masa večer. Tohle bych změnila. Meloun bych jedla dopoledne. Cukry večer jsou nanic. Dej si maso nebo něco jako mozzarella.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1664
15.9.19 21:20

Vzdyt v tobe roste dite, myslis ze nic nevazi? Ne, jis akorad a ostatni neres..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 21:21
@cverunka píše:
Nemyslím, že moc přibíráš. Jestli máš strach, že hodně přibereš, odpusť si tu bábovku večer a dej si místo mí zeleninu a kousek masa, vajíčko, či sýr. Nijak dramaticky bych životní styl v těhotenství neměnila.

Babovka byla vyjimecne dnes, jinak si dam vetšinou co na snidani, zelenina me nenasyti a vejce vecer nemuzu, po tech mi je zle. Je mi cele tehu dobre, nezvracim nastesti, jen se divim ze to jde tak rychle kdyz jim stejne a hybu se.

• Nahlásit
  • Citovat
22257
15.9.19 21:22
@Anonymní píše:
Babovka byla vyjimecne dnes, jinak si dam vetšinou co na snidani, zelenina me nenasyti a vejce vecer nemuzu, po tech mi je zle. Je mi cele tehu dobre, nezvracim nastesti, jen se divim ze to jde tak rychle kdyz jim stejne a hybu se.
že by to bylo tím, že jsi těhotná?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
15.9.19 21:23

No to snad ani nemůže být myšleno vazne :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 21:24

Jsem taky ve 2.trim a z tohohle množství bych byla hladová, musím jist víc, jinak jde váha dolů a jak píšou nade mnou, to v těhotenství fakt není žádoucí. Nahoře taky zatím 2kg a jen doufám, že těch 10 ještě zvládnu, jde to pomalu. Na nějaké cvičení kvůli váze bych se vyprdla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.9.19 21:25
@LaPaloma píše:
Tak bys sama měla vědět, zda jsi přejedená nebo nejsi. Pokud přejedená nejsi, tak moc nejíš. Jestli se budeš hroutit ze 2 kg a šílet se sportem, tak je fakt, že asi těch zbylých 10 kg nepřibereš, protože bys mohla třeba i potratit.
Takže sport přiměřeně, velmi opatrně a normální jídlo. Citelně přibírat budeš hlavně po 3 ks bábovky místo normální večeře, třeba masa večer. Tohle bych změnila. Meloun bych jedla dopoledne. Cukry večer jsou nanic. Dej si maso nebo něco jako mozzarella.

Prejedena nejsem, prave ze jim stejne jak pres tehu, a hlad mam teda furt ale snazim se to ukocirovat pac jinak by to letelo tryskem. Nehroutim se, ale z kazde strany slysim ze se nepribira takhle brzo, ze az treba od 5 mesice a vyse. Ja jedla predtim cokoliv a mela furt stejne az na pul kg +-. Sport pry udajne muzu, zalezi jak se citim a telo by se ozvalo. Delam trx, lehke vahy, lehke posilovani, bosu, kardio malokdy, spinninng treba nezvladam, to jsem dala a des. Cvicila jsem i před tehu a miluju sport. Ok, zkusim zmenit ty vecery v neco kvalitnejsiho.

• Nahlásit
  • Citovat
15.9.19 21:27

Bud rada, ze si jidlo dle vseho aspon trochu vychutnas! :mrgreen: Nekdo blije jen se na nej podiva… :poblion: :lol:
A co kdo rika, neres. Moje mamka se mnou mela udajne uplne neviditelne bricho a ja zas mela bricho jak s dvojcaty. Nemam pocit, ze bych jedla hodne a pohyb jsem mela…
A taky nedej na reci, ze se to pak blbe shazuje. Ze me to litalo dolu neuveritelne! bez cviceni, bez omezovani v jidle. Jen pobihani kolem ditete (trochu narocnejsiho).
Takze se nestresuj a preju pohodu
:mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 21:28
@Anonymní píše:
Jsem taky ve 2.trim a z tohohle množství bych byla hladová, musím jist víc, jinak jde váha dolů a jak píšou nade mnou, to v těhotenství fakt není žádoucí. Nahoře taky zatím 2kg a jen doufám, že těch 10 ještě zvládnu, jde to pomalu. Na nějaké cvičení kvůli váze bych se vyprdla :nevim:

No ja doufam ze to bude max 10 kg, hodne na to dbam no, v tomhle jsem hrozna, necvicim ani tak kvuli váze ale proto, ze to miluju a bavi me to. Uz to mam jak ritual, ze kdyz nejdu jeden den tak je mi divne a jsem podrážděna. Tobe to jde pomalu, me temer kazdej den :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.9.19 21:32
@ModraJeDobra píše:
Bud rada, ze si jidlo dle vseho aspon trochu vychutnas! :mrgreen: Nekdo blije jen se na nej podiva… :poblion: :lol:
A co kdo rika, neres. Moje mamka se mnou mela udajne uplne neviditelne bricho a ja zas mela bricho jak s dvojcaty. Nemam pocit, ze bych jedla hodne a pohyb jsem mela…
A taky nedej na reci, ze se to pak blbe shazuje. Ze me to litalo dolu neuveritelne! bez cviceni, bez omezovani v jidle. Jen pobihani kolem ditete (trochu narocnejsiho).
Takze se nestresuj a preju pohodu :mavam:

Dekuju za povzbuzujici reakci :) to jo, nezvracim, nic mi neni uplne pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama