Přijdu si děsně unyle a nežensky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 12:09
Přijdu si děsně unyle a nežensky

Ženy, možná některá budete znát moje pocity a posdílíte zkušenosti.
Přijdu si děsně tuctová a unylá. Vím, že každá ženská je nějakým způsobem a pro někoho hezká, když se o sebe stará a není úplně totálně rozkynutá, ale já jsem tak nějak přestala věřit na svoji vlastní přitažlivost. Mám necelý rok přítele, který mi dokáže neotřele a nezištně vyjádřit obdiv, řekne mi, že jsem úžasná, že se mu doopravdy líbím, že jsem krásná…ale já na to tak nějak nevěřím. Než jsme se s ním dala dohromady, bylo to jiné, přišla jsem si pro muže přitažlivě, ne že by po mně každý skočil, ale nějaký zájem byl a přišla jsem si celkově víc žensky. A ten pocit mi chybí a nemám ho, nevím, kam se poděl, ale i když se snažím chodit hezky oblečená a tak nějak o sebe pečovat, začínám si připadat už jen pouze tlustá, se dvěma bradama, s velkým zadkem, až moc extrovertní, že to lidem už kolikrát musí lézt na nervy, i když se nikdo zatím takhle nevyjádřil, a taky nezajímavá. Prostě mi o sobě hrozně klesá mínění, což je paradoxní, když mám tak fajn chlapa, který je vyrovnaný, podporuje mně a nepovyšuje se.
Co s tím?

Reakce:
Michal1986
Kecalka 372 příspěvků 14.05.19 12:14

Takhle z patra těžko soudit.. pošli fotku nebo aspoň BMI a % tuku a můžeme se bavit o tom, jestli je to pouze absence sebevědomí a nebo pragmatické zhodnocení reality :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 12:17

85 na 175 cm, ale to už je delší dobu, nejsem droběna, pravda, ale nikdo by mi tuhle váhu nehádal. Nicméně ano, měla bych s tím něco dělat, i když s tím chlapi neměli problém a nebylo jich úplně málo, břicho vyvalený úplně nemám a velká prsa a větší boky mají mezi pány nemálo příznivců:))

Evulina
Neúnavná pisatelka 17173 příspěvků 14.05.19 12:59
@Anonymní píše:
85 na 175 cm, ale to už je delší dobu, nejsem droběna, pravda, ale nikdo by mi tuhle váhu nehádal. Nicméně ano, měla bych s tím něco dělat, i když s tím chlapi neměli problém a nebylo jich úplně málo, břicho vyvalený úplně nemám a velká prsa a větší boky mají mezi pány nemálo příznivců:))

Můžeš makat na postavě, ale v první řadě bych makala na tom, aby jsi si nízké sebevědomí nekompenzovala přehnanou extrovertností. Taky na tom totiž makám - jsou dny, kdy se cítím nádherně a nemám potřebu „se předvádět“, ale jsou i dny, kdy si nejsem sama sebou jistá, před menses se ráno probudím oteklá (mám sklony k zadržování vody) a to pak na každého ejchuchu, pořád něco melu, mám pocit, že se musím pořád usmívat a tímhle chováním vylepším svoje celkové „já“, když už ten den vypadám děsně. Ale nevylepším to, nikdy, naopak to zhorším. Takže psychologická práce sama na sobě je hodně důležitá. Mám ze sebe radost, že těch normálních přirozených dnů už je většina. Zkus zdravěji jíst a třeba začít rychle chodit venku, nabije to člověka dobrou náladou a zvýší kondičku. Pěkně se namalovat, udělat vlasy, pěkné hadříky, to taky člověku přidá dobrý pocit..

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 14.05.19 13:15
@Anonymní píše:

Víš neber to nijak zle, ale čím je žena starší, tím méně přitažlivá jsou kila navíc. Tím bych začala.

sediza
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 14.05.19 13:22

Začni cvičit 4×-5× v týdnu. Přijdou endorfiny a taky výsledky. Bude ti líp. Ale vetsina lidí nemá vůli a jen si stězujou…

7.straka
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 14.05.19 13:30

Spíš mi přijde, že máš nějaký splín. Nestalo se něco v poslední době, že se na sebe díváš takhle kriticky?
Možná by ti pomohla drobná změna - zkusit nové cvičení, vyrazit na prodloužený víkend, zajít ke kadeřnici.

Annabela11
Závislačka 3722 příspěvků 14.05.19 14:14

@Tichošlápek Tak ja bych rekla ze kila navic nejsou pritazliva ani na mladé…a ze tech mladych a spekatych je…

alimdar
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 14.05.19 14:27

Zhubni nebo aspoň formuj, zpevnuj postavu. Nech si narůst / ostříhat vlasy, změn barvu. Začni se líčit jinak, změn image v oblékání. Uvidis, jak se hned budeš vnimat jinak a lépe. Ja jsem přírodní blondýnka a když jsem si podrobně jako ty začala taky připadat, nechala jsem se obarvit na černo. A věř, že to sebevědomí bylo hned zpět. Po 5 letech jsem se vrátila ke své blond, změnila střih a zas je to jiný pocit. Někdy stačí fakt málo.

Michal1986
Kecalka 372 příspěvků 14.05.19 14:31
@sediza píše:
Začni cvičit 4×-5× v týdnu. Přijdou endorfiny a taky výsledky. Bude ti líp. Ale vetsina lidí nemá vůli a jen si stězujou…

pro netrénovaného člověka je přechod z 0 na 4-5× týdně nesmysl. Tam si můžeš hodit mincí, co selže dříve - jestli vůle nebo tělo. Vůle by byla ještě ta lepší varianta. Teda pokud mluvíme o cvičení a ne tlachání s kamarádkami někde na józe v legínách při odemykání devatenácté čakry ;)

Já tedy 4 - 5× týdně cvičím taky, ale pouze krátkodobě protože mám před sezónou a nikdy bych to nedal bez docela striktního hlídání makra(tuky, sachry, bílkoviny), tréninkového deníku, sem tam masáži a kopce spánku.

hadraplanka
Kecalka 461 příspěvků 14.05.19 14:58

Zapracuj na hlavě, tohle mi zní jako začínající depka. Dokud budeš mít bordel v hlavě, tak tě cvičení a podobně stejnak bavit nebude a budeš se dál trápit.

bětee
Kecalka 465 příspěvků 14.05.19 15:03

Pošli fotku…

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 14.05.19 15:11
@Anonymní píše:
Mám necelý rok přítele, který mi dokáže neotřele a nezištně vyjádřit obdiv, řekne mi, že jsem úžasná, že se mu doopravdy líbím, že jsem krásná…ale já na to tak nějak nevěřím.

Huhahááá, co bych za to dala, já tohle neslyšela už pár let :D :D :D
Ale já si jako ženská připadám sama bez ohledu na oblečení a na to, co si kdo myslí o mojí permanentně protivný náladě :D
Ale vážně… zkus se o sebe trošku starat :) Správně sama píšeš, že je to o tom, čemu sama vnitřně věříš nebo spíš nevěříš… tak u sebe začni :hug:
Najdi si nějakou fajn aktivitu… fitko, kolo, nebo prostě jen procházky… obyčejné výšlapy na dvě, tři hoďky do přírody umí zázraky s postavou i psychikou ;)
Kašli na předsevzetí, důležitý je fakt chytit ten pocit, že je ti po aktivitě fajn, a těšit se na ni… Nejdál to vždycky dotáhneš s pomalými a přirozeně nastupujícími změnami, ne radikálním řešením, co ti už předem kroutí palce u nohou :D
Radu nějak profouknout zevnějšek taky nepovažuju za vůbec blbou ;)
A jinak mysli na to, že lidi, co tě mají rádi, tě mají rádi bez ohledu na počet brad, velikost zadku a blbou náladu :hug: :hug: :hug:
Dostat se do kondice za účelem zalíbení se ostatním fakt nedoporučuju, ale za účelem toho, abys byla v pohodě se sebou? Jen do toho. :)

Váš příspěvek
Reklama